Zbiórka Pomóż mi w walce o lepsze jutro - zdjęcie główne

Pomóż mi w walce o lepsze jutro

846 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Marzenaa Łuczak - awatar

Marzenaa Łuczak

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Kubuś mam 16 m-cy  3 operacje już za mną ale niestety wiele przed. Już w marcu mam kolejną operację .Mama wylewa morze łez i walczy bym mógł w przyszłości być taki jak moi rówieśnicy .Leczenie niestety jest kosztowne ponieważ wiąże się z ciągłymi jazdami do Warszawy .Jestem po operacji czaszki ponieważ moje kostki źle się pozrastały w główce i Pan doktor z Panią doktor połamali mi wszystko i zrobili tak by było dobrze.Po operacji rozszczepu podniebienia i wargi i niestety mam komplikacje bo podniebienie się rozeszło.Stąd też problemy z jedzonkiem :( choć chciałbym jeść już wszystko to wciąż się dławię ,krztuszę i idzie mi jedzonko noskiem.Przeszedłem już operację na brzuszku . Za 2 miesiące Pan doktor będzie operował moje oczodoły. Za rok czeka mnie przeszczep i bardzo się boję .Leczę się u wielu specjalistów : chirurga,neurochirurga ,logopedy,neurologa,genetyka ortodonty,laryngologa ,kardiologa . Wymagam ciągłej systematycznej  rehabilitacji ,kosztownego sprzętu .Jestem dzielny nie użalam się nad sobą walczę ale nawet moje żyłki już nie wytrzymują tylu wkuć .Dlatego Proszę Państwa o Pomoc Pomóżcie Bo bez Was nie dam rady :(  .Kubuś 

846 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Marzenaa Łuczak - awatar

Marzenaa Łuczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Cieszewska - awatar
Katarzyna Cieszewska
50
agnieszka tomaszewska - awatar
agnieszka tomaszewska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
agnieszka tomaszewska - awatar
agnieszka tomaszewska
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Melania - awatar
Melania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Wojko - awatar
Katarzyna Wojko
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij