Zbiórka Zobaczyć kawałeczek świata... - miniaturka zdjęcia

Zobaczyć kawałeczek świata... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zobaczyć kawałeczek świata... - zdjęcie główne

Zobaczyć kawałeczek świata...

4 100 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zwracamy się do Państwa w imieniu naszych podopiecznych - uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz autyzmem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku. Codziennie większość z nich mierzy się z innymi wyzwaniami, niż ich zdrowi rówieśnicy. Oprócz normalnych lekcji w szkole potrzebują terapii, potrzebują wsparcia, które im da normalne, szczęśliwe życie...Wszelkie podejmowane aktywności sprawiają, że na ich twarzach pojawia się uśmiech, a dzieci czują się jak ich zdrowi rówieśnicy. Chcielibyśmy zorganizować im kilkudniową wycieczkę w góry, na którą większość uczniów ze względu na niski status materialny rodzin nie stać...Większość z naszych podopiecznych nigdy nie miała możliwości wyjechania poza miejsce swojego zamieszkania, ewentualnie w najbliższej okolicy. Wycieczka ta pozwoli im rozwinąć potrzeby poznawcze, podnieść poziom samoakceptacji, da pole do okazywania swoich emocji oraz otwarcia na nowe doświadczenia i wyzwania. Przede wszystkim wyjazd będzie miał charakter terapeutyczny, gdyż pozwoli na realizację ich marzeń... POZNAWANIE ŚWIATA JEST ŹRÓDŁEM OGROMNEJ RADOŚCI, której często nasi Podopieczni nie doświadczają...Wyjazd na kilka dni i w naszym wypadku tak daleko od miejsca zamieszkania jest dla nich największym marzeniem... Bardzo liczymy na Państwa wsparcie, a największym podziękowaniem będzie uśmiech naszych Dzieci....      Bardzo prosimy o udostępnianie naszej zbiórki :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 100 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dorota Sadowy-Sadowska - awatar
Dorota Sadowy-Sadowska
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Joanna Wysocka - awatar
Joanna Wysocka
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz Adamczak - awatar
Tomasz Adamczak
50
Iza M - awatar
Iza M
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij