Zbiórka Ogrzewany kontener dla szczeniąt - zdjęcie główne

Ogrzewany kontener dla szczeniąt

3 435 zł  z 13 530 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Porzucone, ranne, okaleczone… mimo iż mają dopiero kilka tygodni wiedzą, co to zimno i głód. Bezbronne, przerażone, trzęsą się ze strachu.

Większość z nich nigdy nie zaznała ludzkiej miłości. Nie wiedzą też, jak to jest mieć prawdziwy dom.

W ich oczach można dostrzec tęsknotę, nadzieję, a jednocześnie ogromny żal.


Inspektorzy OTOZ Animals codziennie przeprowadzają kontrole dotyczące niehumanitarnego traktowania zwierząt. Najwięcej zgłoszeń otrzymujemy w największe mrozy. Większość dotyczy psów. Niestety coraz częściej jesteśmy świadkami okrutnego traktowania szczeniąt.* SZCZENIĘTA NA ŁAŃCUCHACH:

* PRZEMOCZONE, W BOKSACH PEŁNYCH BŁOTA:

                Bella - dwumiesięczny szczeniak odebrany przez inspektorów OTOZ Animals


* PORZUCONE NA ULICY:

* WYRZUCONE DO KONTENERA

Uratowane przez inspektorów OTOZ Animals zostają przewożone do domów tymczasowych lub naszych schronisk, gdzie zostają otaczane najlepszą opieką.

Jednak nawet najlepsze schronisko nie zastąpi im prawdziwego domu, a troska pracowników oraz wolontariuszy nie zaspokoi pragnienia psów, które marzą by realizować się w swym oddaniu i wierności - w byciu najwspanialszym przyjacielem człowieka.

Pragną domu, spokoju, miłości, przyjaźni i bezpieczeństwa. Tak, jak każdy z nas. Bez wyjątku.

Szczenięta w schroniskach tęsknią. Ich małe serduszka rozdarte są na milion kawałków.


Zamiast tulić się do matek, otacza ich samotność i chłód. Nocami odwiedzają je tylko koszmary. Ich bezdomność odbiera także nam spokojny sen. Skomlenie malutkiego psa wzbudza w nas smutek i żal.

Nie uciekniemy od widoku cierpienia zwierząt. Od bezdomności kolejnych kotów i psów. Od osieroconych kociąt i szczeniąt. Możemy tylko im pomóc, uratować je i starać się wynagrodzić im każdy dzień, w którym zaznały krzywdy i bólu.


Dlatego prosimy - pomóż nam stworzyć w przytulisku ciepły zakątek dla szczeniąt.

Zakupić pawilon dla szczeniąt, które w ciepłym miejscu będą czekać na nowy dom!


W których będziemy mogli dać nie tylko schronienie szczeniętom, ale i dzielnym mamą, które przez najbliższe tygodnie będą karmić swoje małe. Zamontujemy dla nich specjalne lampy "odchowalniki", które nie tylko ogrzeją, ale i ograniczą "złapanie" wirusa i pobudzą system odpornościowy. Odchowalniki pozwolą także zabrać na matkę od szczeniąt – do weterynarza lub na spacer, bez obawy, że oseski zostaną w tym czasie oziębione.

W 2015 roku OTOZ Animals wspiera kolejne przytulisko!


Wspólnymi siłami budujemy w Sompolnie trzy duże wybiegi dla psów,które służą im jako bawialnie. Stawiamy także 10 nowych, dużych boksów. Stare remontujemy. Na miejsce starych bud stawiamy nowe, drewniane, ocieplane, tak by zniosły każdy chłód i mróz. Dla małych psów zakupujemy drewniane, zabudowane boksy. Latem będą chronić przed upałami, jesienią przed silnymi wiatrami.


Robimy wszystko by przytulisko w Sompolnie mogło stać się schroniskiem dla bezdomnych zwierząt, miejscem w którym zwierzęta skrzywdzone zaznają chociaż odrobinę spokoju. Chcemy by miały jak najlepiej. By żaden brzuszek nie burczał z głodu. I wygrywać z każdą przeciwnością losu. Chorobą, chłodem,  tęsknotą.

Chcemy by to miejsce było dla nich chwilową ostoją, azylem bezpieczeństwa i najlepszej opieki zanim odnajdą nowe domy.


Niestety nie możemy ruszyć do przodu. Brakuje nam miejsca dla szczeniąt. Ogrzewanego pawilonu, w którym maluszki będą nabierać sił, odwagi, a chore będą wracać szybko do zdrowia. Dlatego prosimy Cię o pomoc! Postawmy pawilon dla szczeniąt, które w tak krótkim życiu poznały już co to samotność i ból.

Ogrzejmy je naszą troską. Siłą naszych serc.


Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  11.05.2017
  11.05.2017

  W przytulisku w Sompolnie jest już nowy ogrzewany pawilon dla szczeniąt.
  Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę!

  Zdjęcie aktualizacji 4 852

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  20.02.2017
  20.02.2017

  Rośnijcie zdrowo szczeniaczki kochane!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy!

 • aga.n - awatar

  aga.n

  15.02.2017
  15.02.2017

  <3

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy!

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  25.01.2017
  25.01.2017

  Dla dobra maluszków, kocham zawierzęta. Opiekujcie się nimi i dziękuję że istanieją takie organizacje jak Wy :*

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy za pomoc!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2017
  10.01.2017

  Powodzenia w dalszym zbieraniu!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy za pomoc!

 • Patrycja Kubicz - awatar

  Patrycja Kubicz

  30.12.2016
  30.12.2016

  Powodzenia! :)

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy!

3 435 zł  z 13 530 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 116

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr - awatar
Piotr
20
Grazyna N-ka - awatar
Grazyna N-ka
10
Izabela - awatar
Izabela
20
Jolanta - awatar
Jolanta
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij