Zbiórka Ogrzejmy staruszkę i zwierzęta - zdjęcie główne

Ogrzejmy staruszkę i zwierzęta

5 983 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Jedno z ostatnich zgłoszeń miało dotyczyć kobiety, która znęca się nad psami nie dbając o nie,  głodząc je i trzymając w nieogrzewanym mieszkaniu. 

 Pędzimy pod wskazany adres, pukamy do drzwi.

Po chwili otwiera nam drobna, stara i zziębnięta kobieta. 

Zza jej pleców wychylają się dwa psy – starsza suczka i samczyk. 

 Psy wyglądają pięknie. Chciałoby się tak zadbane widzieć na każdej naszej interwencji. Jak się okazało są też po zabiegach kastracji. Kobieta od ust sobie odejmuje, żeby miały wszystko.

 Dba o nie lepiej, niż inni o swoje dzieci. A żyjąc z bardzo skromnej renty nie jest jej łatwo. 

 I niestety, kobieta już tak dobrze nie wygląda...

 Jedyną„winą” tej starej kobiety jest to, że jest biedna.

 W domu ma stary i niedziałający piec. Palenie w nim grozi zaczadzeniem. 

 Marznie ona, marzną psy…I znikąd pomocy.

 W domu jest zimno i  ciemno.Prąd, za niezapłacone rachunki, też jej odcięto.

 Na pytanie, czego potrzebuje na „już” odpowiedziała, że jedynie suchego jedzenia dla psów i ciepłej kołdry, żeby nocą mogła się ogrzać…

 Łzy cisnęły się do oczu.

 Ta kobieta naprawdę potrzebuje tak wiele, a o tak niewiele poprosiła.Te psy są dla niej najważniejsze.A ona jest dla nich całym światem.

 Natychmiast popędziliśmy do sklepu zakupić ciepłe kołdry i jedzenie. Ale to kropla w morzu potrzeb.

Pomóżcie nam im pomóc. Pomóżmy wspólnie tej kobiecie i jej psom. 

Jej jedynym marzeniem jest sprawny piec, żeby można się było ogrzać, żeby można było zjeść coś ciepłego. Dla nas to norma, dla niej – dotychczas niespełnione marzenie…  

A tu takie mrozy!!!  

Potrzebujemy ok. 3000 zł, żeby opłacić czyszczenie i naprawę pieca, kupić jedzenie dla niej  i karmę dla psów.  A może uda uzbierać się coś więcej aby starczyło jeszcze na opał i wizytę u weterynarza dla psów?

Wspólnymi siłami możemy pomóc i zwierzętom i tej kobiecie. Oni mają tylko siebie.

Kto im pomoże, jak nie my?

Za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę z serca dziękujemy. 

Komentarze


 • Ewa Wilczek - awatar

  Ewa Wilczek

  28.02.2018
  28.02.2018

  Ta Pani to Anioł a Aniołom trzeba pomagać. Sama nie zje a da swoim pieskom. Chylę czoła i wszystko zrobię, by jak największa ilość osób z mojej strony mogła pomóc.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.2018
  28.02.2018

  Poznać wielkość człowieka po jego stosunku do zwierząt <3 Poszło symbolicznie, bo na koncie resztki, ale po wypłacie pójdzie jeszcze raz! Zdrowia przede wszystkim dla całej trójeczki, bo miłość już jest. Dobrzy ludzie pomogą - dobro właśnie do Pani wraca!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.2018
  28.02.2018

 • Elżbieta Pyda-Stachura - awatar

  Elżbieta Pyda-Stachura

  28.02.2018
  28.02.2018

  Dla Pani z wielkim sercem dla swoich piesków

 • Agnieszka Dlugosz - awatar

  Agnieszka Dlugosz

  28.02.2018
  28.02.2018

  Piec.Dla Pani I piesiuniow xxx

5 983 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Wpłaty: 163

Kasia - awatar
Kasia
10
Ancia - awatar
Ancia
10
Agata Olszewska - awatar
Agata Olszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara - awatar
Barbara
30
Ewa Wilczek - awatar
Ewa Wilczek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij