Zbiórka Ogrzejmy staruszkę i zwierzęta - zdjęcie główne

Ogrzejmy staruszkę i zwierzęta

5 983 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Jedno z ostatnich zgłoszeń miało dotyczyć kobiety, która znęca się nad psami nie dbając o nie,  głodząc je i trzymając w nieogrzewanym mieszkaniu. 

 Pędzimy pod wskazany adres, pukamy do drzwi.

Po chwili otwiera nam drobna, stara i zziębnięta kobieta. 

Zza jej pleców wychylają się dwa psy – starsza suczka i samczyk. 

 Psy wyglądają pięknie. Chciałoby się tak zadbane widzieć na każdej naszej interwencji. Jak się okazało są też po zabiegach kastracji. Kobieta od ust sobie odejmuje, żeby miały wszystko.

 Dba o nie lepiej, niż inni o swoje dzieci. A żyjąc z bardzo skromnej renty nie jest jej łatwo. 

 I niestety, kobieta już tak dobrze nie wygląda...

 Jedyną„winą” tej starej kobiety jest to, że jest biedna.

 W domu ma stary i niedziałający piec. Palenie w nim grozi zaczadzeniem. 

 Marznie ona, marzną psy…I znikąd pomocy.

 W domu jest zimno i  ciemno.Prąd, za niezapłacone rachunki, też jej odcięto.

 Na pytanie, czego potrzebuje na „już” odpowiedziała, że jedynie suchego jedzenia dla psów i ciepłej kołdry, żeby nocą mogła się ogrzać…

 Łzy cisnęły się do oczu.

 Ta kobieta naprawdę potrzebuje tak wiele, a o tak niewiele poprosiła.Te psy są dla niej najważniejsze.A ona jest dla nich całym światem.

 Natychmiast popędziliśmy do sklepu zakupić ciepłe kołdry i jedzenie. Ale to kropla w morzu potrzeb.

Pomóżcie nam im pomóc. Pomóżmy wspólnie tej kobiecie i jej psom. 

Jej jedynym marzeniem jest sprawny piec, żeby można się było ogrzać, żeby można było zjeść coś ciepłego. Dla nas to norma, dla niej – dotychczas niespełnione marzenie…  

A tu takie mrozy!!!  

Potrzebujemy ok. 3000 zł, żeby opłacić czyszczenie i naprawę pieca, kupić jedzenie dla niej  i karmę dla psów.  A może uda uzbierać się coś więcej aby starczyło jeszcze na opał i wizytę u weterynarza dla psów?

Wspólnymi siłami możemy pomóc i zwierzętom i tej kobiecie. Oni mają tylko siebie.

Kto im pomoże, jak nie my?

Za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę z serca dziękujemy. 

Komentarze


 • Ewa Wilczek - awatar

  Ewa Wilczek

  28.02.18
  28.02.18

  Ta Pani to Anioł a Aniołom trzeba pomagać. Sama nie zje a da swoim pieskom. Chylę czoła i wszystko zrobię, by jak największa ilość osób z mojej strony mogła pomóc.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.18
  28.02.18

  Poznać wielkość człowieka po jego stosunku do zwierząt <3 Poszło symbolicznie, bo na koncie resztki, ale po wypłacie pójdzie jeszcze raz! Zdrowia przede wszystkim dla całej trójeczki, bo miłość już jest. Dobrzy ludzie pomogą - dobro właśnie do Pani wraca!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.18
  28.02.18

 • Elżbieta Pyda-Stachura - awatar

  Elżbieta Pyda-Stachura

  28.02.18
  28.02.18

  Dla Pani z wielkim sercem dla swoich piesków

 • Agnieszka Dlugosz - awatar

  Agnieszka Dlugosz

  28.02.18
  28.02.18

  Piec.Dla Pani I piesiuniow xxx

5 983 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Wpłaty: 163

Kasia - awatar
Kasia
10
Ancia - awatar
Ancia
10
Agata Olszewska - awatar
Agata Olszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara - awatar
Barbara
30
Ewa Wilczek - awatar
Ewa Wilczek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij