Zbiórka samotna mama, 5 dzieci i rak - zdjęcie główne

samotna mama, 5 dzieci i rak

53 568 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 086 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Karolina Nitowska - awatar

Karolina Nitowska

Organizator zbiórki

Lila, 33lata 

Rak piersi z przerzutami do węzłów chłonnych i płuc (4 stopień -bardzo zaawansowany o najgorszym rokowaniu).

 

5 dzieci

Michaś, Miłosz, Paulinka (chora na cukrzycę typu 1 której towarzyszy celiakia)

Kaja i Julia (najstarsza 15 lat, najmłodszy Michaś 2latka)

 

Lila wychowuje dzieci sama (rozstała się z mężem chwile przed otrzymaniem diagnozy) nie będzie kłamstwem jesli napiszę, że znikąd POMOCY.

Myślę, że nawet zdrowemu człowiekowi nie jest lekko samemu z dziećmi, nie tylko finansowo, ale często fizycznie też ciężko podołać.

 

Lila nigdy nikogo o nic nie prosi ( wiedziałam, że tym razem nie będzie inaczej) dlatego ja w jej imieniu PROSZĘ !

Oglądam te wszystkie zbiórki, czytam te wszystkie straszne historie i nie wiem zupełnie co mogłabym O TYM napisać, bo mózg mój po prostu wypiera (...) że to niemożliwe (jaki nowotwór ?! )

 

Obecnie Lila z dziećmi mieszka w wynajmowanym mieszkaniu, jednak do wakacji musi je opuścić, ponieważ właściciel mieszkanie sprzedaje.

Może nie byłoby to tak skomplikowane, gdyby nie choroba która się ujawniła w grudniu 2021.

W planach był remont domu, który Lidia dostała w spadku po dziadku i w ktorym miała zamieszkać z dziećmi (w tej chwili remont stoi pod znakiem zapytania).

 Od grudnia, z węzłów chłonnych nowotwór (złośliwy) przerzucił się na płuca i mamy mało czasu, KOCHANI (!!!)....piszę to wycierając gile spod nosa, musimy uratować tych ludzi.... bo nie tylko o Lilę tu chodzi, ale też o dzieci z którymi jest sama .

 

Na co zbieramy ???

ZBIERAMY NA LECZENIE - Lila przyjęła drugą chemię  (znosi ją bardzo źle, ogranizm przestał produkować białe krwinki (leukopenia/neutropenia) dostała skierowanie na leczenie  szpitalne, została jednak w domu i samodzielnie robi sobie zastrzyki, bo brak opieki do dzieci nie pozwala jej na dłuższą wizytę w oddziałach szpitalnych ).

Chcielibyśmy aby miała ona możliwość podjęcia leczenia w klinice vorreiter-klinik u DR MED. JANUSZA VORREITERA  który od dwudziestu lat specjalizuje się w medycynie naturalnej, integratywnej, komplementarnej terapii raka, homeopatii i medycynie fizykalnej .

 

ZBIERAMY NA REMONT DOMU i zamiast ckliwej historii o tym jak Lila sama ocieplała poddasze skrawkami styropianu który dostała od ludzi dobrego serca...pozwolę sobie zostawić jedynie zdjęcie domu.

Na sam koniec chciałabym tylko napisać, że Lidka to dobry i piękny człowiek, znam ją "od piaskownicy".

Chociaż widzę jak cierpi, to na nic się nie uskarża (i nigdy się nie uskarżała) nigdy nie mówi, że jest jej ciężko....albo, że jest zmęczona.

Nawet teraz, kiedy chodzi w peruce (i widzę , że oczy ma zapuchnięte od płaczu po nocach) mówi, że "TO NIC".


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Patrycja Sternal-Ratajska - awatar

  Patrycja Sternal-Ratajska

  23.05.2022
  23.05.2022

  Kochana walcz! jeśli nie dla siebie to dla dzieci . Całym sercem jest z Tobą i wierzę w to że ta historia to kiedyś będą tylko wspomnienia. Moja mama też usłyszała najgorszą z możliwych diagnoz i okazało się ,że lekarze nie zawsze mają rację co do rokowań. Mocno trzymam za Was wszystkich kciuki w tym trudnym czasie 😘😘😘 ,,Jeszcze bedze dobrze tylko załóż wygodne buty bo masz długą drogę do przeprzejścia,, Jan Paweł II Ja tego przesłania się trzymam i jest co raz piękniej w moim życiu. Życzę Wam dużo błogosławieństwa Bożego .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.2022
  23.05.2022

  Módl się o pomoc Matki Boskiej, jutro jej święto.

 • Arkadiusz Jastrzębski - awatar

  Arkadiusz Jastrzębski

  23.05.2022
  23.05.2022

  Trzymaj się, będzie dobrze :-)

 • Katarzyna Pedowska - awatar

  Katarzyna Pedowska

  23.05.2022
  23.05.2022

  Pomagam bo kocham pomagac sama mam raka zlosliwego ,duzo sily zycze walcz mamo dla dzieci

 • Marysia I - awatar

  Marysia I

  23.05.2022
  23.05.2022

  Tulę mocno. Życzę Pani dużo siły!

53 568 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 086 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Karolina Nitowska - awatar

Karolina Nitowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 086

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja - awatar
Alicja
50
Anita Luboińska - awatar
Anita Luboińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Czesław - awatar
Czesław
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij