Zbiórka Ostatnia nadzieja dla Puszka... - zdjęcie główne

Ostatnia nadzieja dla Puszka...

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Ciągłe wizyty w lecznicy, karma antyalergiczna, drogi lek na alergię (apoquel), ciągłe kąpiele, sterydy i leki na padaczke... Robiliśmy co w naszej mocy, by Puszek już nigdy więcej nie cierpiał.... Ze wszystkich sił chcieliśmy odmienić jego życie... Niestety po długotrwałej terapi wszystko z czym walczyliśmy wraca na nowo - cała skóra Puszka znów jest pokryta strupami i krwawiącymi ranami, a silny świąd skóry nie pozwala normalnie funkcjonować... 

Puszek stracił chęć życia. Nie chce wychodzić na spacer i rzadko kiedy wstaje z legowiska, by posiedzieć z człowiekiem. Prawdopodobnie psiak nie cierpi na alergię pokarmową... Jest coś, co możemy dla niego zrobić, by w końcu dowiedzieć się, co tak naprawdę mu dolega - pobranie wycinka skóry i wysłanie go do badania histopatologicznego. Tradycyjnie przeszkodą są pieniądze... Jest nam bardzo ciężko znów prosić Państwa o pomoc, ale jeśli chcemy pomóc Puszkowi, to nie mamy wyjścia. Nie jesteśmy w stanie dłużej patrzeć, jak psiak wygryza sobie całą skórę :( Lekarze zdecydowali się na powrót do sterydów, jednak przy jego stanie zdrowia długotrwała terapia będzie zbyt dużym obciążeniem dla jego organizmu...

Pomóżcie nam odmienić jego życie... 

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Walczak - awatar
Maciej Walczak
11
Kaśka - awatar
Kaśka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jacek Bu - awatar
Jacek Bu
20
Asia - awatar
Asia
20
Aśka - awatar
Aśka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij