Zbiórka Leżał w rowie i czekał na śmierć - zdjęcie główne

Leżał w rowie i czekał na śmierć

2 725 zł z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób

Starszy piesek, który samotnie umierał w rowie... Z guzem odbytu,  ogromnym guzem jądra , chorym serduszkiem i niewidomy. W dodatku postrzelony w klatkę piersiową - na zdjęciu RTG widoczne dwa śruty. 

Nie wiemy, jaki dramat musiał przejść ten pies, zanim do nas trafił. Ile cierpienia i smutku go spotkało. Od razu został zabrany do lecznicy wet., gdzie udzielona została mu fachowa pomoc. Najpierw leczymy chore serduszko. Potem czeka go zabieg kastracji i usunięcie guza przy odbycie. 

Jak tylko do nas trafił, pierwsze, co zrobił, to położył się w budzie i odsypiał swoje smutki cały dzień. Wyszedł tylko, żeby zjeść i z powrotem poszedł spać :( To kochany, kilkunastoletni staruszek, który nic dobrego w życiu nie zaznał. Jedyne czego potrzebuje, to spokój, miłość i pełna miseczka. 

Za dzisiejszą wizytę w lecznicy wyszło 200 zł. Za dalsze leczenie i operacje lekarze oszacowali koszt 500 zł, a to pewnie nie koniec... Sami nie damy rady :( Wiemy, że ciągle o coś prosimy, ale zgłoszenia o potrzebujące zwierzęta ciągle do nas napływają. A niestety koniec roku to dla nas bardzo ciężki czas. Dlatego i tym razem jesteśmy zmuszeni prosić naszych przyjaciół o pomoc :( 

Z całego serca dziękujemy za wszystkie, nawet te najdrobniejsze wpłaty! To ogromna  i niezbędna pomoc w walce o zdrowie Stefanka. 

Jesteście kochani! Dzięki Wam wystarczy nie tylko na leczenie Stefanka, ale też na najlepszą karmę dla niego i dobrą rekonwalescencję! DZIĘKUJEMY ! 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.11.18
  21.11.18

  Trzymam kciuki mocno!

 • Katja - awatar

  Katja

  20.11.18
  20.11.18

  Trzymam kciuki za wszystko, co dobre dla psiaka. Przesyłam wirtualne (na razie) przytulasy ❤️❤️

 • Paulina ❤️ - awatar

  Paulina ❤️

  18.11.18
  18.11.18

  3mam kciuki ... ❤️

 • Monika M - awatar

  Monika M

  17.11.18
  17.11.18

  Życzę Ci abyś szybko znalazł dobry i kochający domek :-)

 • Kasia - awatar

  Kasia

  17.11.18
  17.11.18

  Powodzenia Stefan!! ❤️

2 725 zł z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób

Wpłaty: 90

Janina Wajdeczko - awatar
Janina Wajdeczko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katja - awatar
Katja
20
Kamila Sikora - awatar
Kamila Sikora
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioleta Głaz - awatar
Wioleta Głaz
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij