Pani Elżbieta i jej pies Kuba

2 127 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Kilka dni temu otrzymaliśmy dramatyczną prośbę od Pani Elżbiety, właścicielki psa Kuby, która poprosiła nas w liście o pomoc dla Kubusia.
Pani Elżbieta jest chora na nowotwór, 10 lat temu przeszła tracheotomię, rok temu wycięto jej krtań.

Teraz kolejny wyrok – przerzuty. Czeka ją kolejna chemia i właściwie nie wiadomo co dalej.

Niestety Kuba jest kompletnie nie zdiagnozowany. Wiadomo, że od kilku lat Kuba regularnie łysieje i tak naprawdę do tej pory był leczony zachowawczo, czyli leczenie objawów a nie przyczyny.

Dlatego MUSIMY sprawdzić jaka jest przyczyna tego, że łysieje. Pies MUSI mieć zrobione:

testy alergiczne pokarmowe – koszt ok 420 zł,

testy na alergeny wziewne – koszt ok 150-200 zł

badanie pod kątem endopasożytów – koszt ok 300 zł

Badanie hormonów - koszty 80 zł

badanie pod kątem tarczycy – koszt 80 zł

badanie pod kątem trzustki – koszt 110 zł

karma HILL'S Z/D – koszt ok 200 zł

Jak widzicie koszty są nie małe, ale bez tych badań Kuba nadal będzie cierpiał bo niestety świąd strasznie mu doskwiera.

Później pomyślimy co zrobić z Kubusiem, kiedy Pani Elżbieta trafi do szpitala.

Błagamy Was zatem o pomoc dla tej rodziny, bo tak naprawdę nie wyobrażamy sobie, aby jedno mogło żyć bez drugiego.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2018
  31.03.2018

  Życzę dużo siły i zdrowia zarówno Pani Elżbiecie, jak i Kubie - niech oboje jak najszybciej do siebie wracają. Dziękuję TOZowi za udzielenie im pomocy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.03.2018
  24.03.2018

  Życzę serdecznie Pani Elżbiecie wyzdrowienia i spokojnego życia z Kubą!

2 127 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Robert - awatar
Robert
30
Barbara Mrózek - awatar
Barbara Mrózek
100
Anka - awatar
Anka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta Dudek - awatar
Edyta Dudek
20
Ewelina - awatar
Ewelina
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij