Pani Elżbieta i jej pies Kuba

2 127 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Kilka dni temu otrzymaliśmy dramatyczną prośbę od Pani Elżbiety, właścicielki psa Kuby, która poprosiła nas w liście o pomoc dla Kubusia.
Pani Elżbieta jest chora na nowotwór, 10 lat temu przeszła tracheotomię, rok temu wycięto jej krtań.

Teraz kolejny wyrok – przerzuty. Czeka ją kolejna chemia i właściwie nie wiadomo co dalej.

Niestety Kuba jest kompletnie nie zdiagnozowany. Wiadomo, że od kilku lat Kuba regularnie łysieje i tak naprawdę do tej pory był leczony zachowawczo, czyli leczenie objawów a nie przyczyny.

Dlatego MUSIMY sprawdzić jaka jest przyczyna tego, że łysieje. Pies MUSI mieć zrobione:

testy alergiczne pokarmowe – koszt ok 420 zł,

testy na alergeny wziewne – koszt ok 150-200 zł

badanie pod kątem endopasożytów – koszt ok 300 zł

Badanie hormonów - koszty 80 zł

badanie pod kątem tarczycy – koszt 80 zł

badanie pod kątem trzustki – koszt 110 zł

karma HILL'S Z/D – koszt ok 200 zł

Jak widzicie koszty są nie małe, ale bez tych badań Kuba nadal będzie cierpiał bo niestety świąd strasznie mu doskwiera.

Później pomyślimy co zrobić z Kubusiem, kiedy Pani Elżbieta trafi do szpitala.

Błagamy Was zatem o pomoc dla tej rodziny, bo tak naprawdę nie wyobrażamy sobie, aby jedno mogło żyć bez drugiego.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.18
  31.03.18

  Życzę dużo siły i zdrowia zarówno Pani Elżbiecie, jak i Kubie - niech oboje jak najszybciej do siebie wracają. Dziękuję TOZowi za udzielenie im pomocy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.03.18
  24.03.18

  Życzę serdecznie Pani Elżbiecie wyzdrowienia i spokojnego życia z Kubą!

2 127 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Robert - awatar
Robert
30
Barbara Mrózek - awatar
Barbara Mrózek
100
Anka - awatar
Anka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta Dudek - awatar
Edyta Dudek
20
Ewelina - awatar
Ewelina
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij