Zbiórka Sony potrzebuje Waszego wsparcia - miniaturka zdjęcia

Sony potrzebuje Waszego wsparcia

Zbiórka Sony potrzebuje Waszego wsparcia - zdjęcie główne

Sony potrzebuje Waszego wsparcia

433 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

SONY to ok 8 letni pies, który od szczeniaka znajduje się pod opieką Wolontariatu Pies Na Zakręcie. Niech Wam sam opowie swoją historię:

"Cześć jestem SONY. Urodziłem się w 2012r i wiesz, że miałem domek? Pierwszą rodziną była moja tymczasowa rodzina, ale mnie porzuciła bo okazało się, że byłem mocno zarobaczony, dokładnie miałem lamblie. Tak oto trafiłem pod opiekę wolontariatu i zamieszkałem w hoteliku. Moje ciocie znalazły mi nowy domek, w którym myślałem, że wygrałem w psiego totolotka i będę już kochany i rozpieszczany do końca moich dni! Niestety 🥺. Po miesiącu znowu go straciłem. Dlaczego? Bo jako szczeniak trochę kupkałem i trochę niszczyłem w domu.  Ale chyba każdy szczeniak to robi, prawda? Nikt mi nie pokazał jak się prawidłowo powinienem zachowywać i nie dał czasu na naukę. A może to wszystko było spowodowane stresem? No sam już nie wiem... 😪

Dwa razy zawiodłem się na Człowiekach, którzy obiecywali, że otoczą mnie opieką. Wróciłem do tego samego hoteliku pod Warszawą. Ciocie obiecały mi że znajdą mi wymarzony domek, w którym będę się czuł bezpiecznie i będę kochany.

Czekałem, czekałem, czekałem....aż ktoś mnie pokocha i podaruje mi domek. Miałem nawet kilka zapoznań, ale nie spełniałem oczekiwań ludziów których poznawałem. A dlaczego? Wyjaśnię Ci to. Ja nigdy nie miałem takiego prawdziwego domku. Człowiek już dwa razy mnie zawiódł. Dwa razy dawał mi nadzieję na nowy domek i dwa razy mnie porzucał :(. Nie dziwcie mi się, że w pierwszym kontakcie z nowo poznaną osobą jestem trochę nie ufny. Ale ja jestem naprawdę bardzo fajnym psiakiem i bardzo chciałbym Cię pokochać Człowieku! Daj mi tylko szansę!"

SONY jest bardzo wrażliwym, kruchym i lękliwym psiakiem.  Ale jak już pozna osobę to okazuje się, że jest prze-kochanym pupilem, lubiący głaskanie i przytulanie. Potrzebuje tylko czasu by zaufać Człowiekowi.

Sony pomału traci nadzieję, że go ktoś pokocha... Ale ciągle czeka... Na szczęście nie w schronisku, a w hoteliku.

Niestety,  hotel kosztuje, karma też. Miesięczny koszt utrzymania Sonego to 450zł (+ 15kg worek karmy). Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w utrzymaniu Sonego, dopóki nie znajdzie domu.. Przez te 8 lat pobytu w hoteliku uzbierał się ogromny dług. Tylko z Państwa pomocą możemy go uregulować, jak również zapewnić mu dalszą opiekę. 

Każda złotówka jest na wagę złota, ponieważ to z Państwa datków jesteśmy w stanie pomagać zwierzętom pokrzywdzonym przez los...

Obecnie pod opieką wolontariatu Pies Na Zakręcie przebywa ok. 40 podopiecznych. Część psiaków przebywa w hoteliku, co generuje ogromne koszty, a część pupili przebywa w domach tymczasowych. Długi w lecznicy i hotelu rosną, a wolontariusze na bieżąco dostają zgłoszenia o nowych zwierzaczkach w potrzebie.

Serdecznie dziękujemy nawet za symboliczną złotówkę!


A tu proszę jaki ze mnie przystojniak 🤪


I tu też 😉

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
433 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Em Olejniczak - awatar
Em Olejniczak
50
Paulina & Magda - awatar
Paulina & Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Golonko - awatar
Katarzyna Golonko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Eliza - awatar
Eliza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij