Zbiórka Piesza Kociarnia - zdjęcie główne

Piesza Kociarnia

1 180 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Gdy głowa pełna chęci a serce rwie się do pomocy, to później.... bezsenne noce i zmartwienia jak żyć :) 

Gdy grupa zapaleńców zdecydowała się na powołanie do życia ostródzkiej Kociarni, nie wiedzieli na co się decydują. 

Mnóstwo pracy, mnóstwo zmartwień, mnóstwo nieprzespanych nocy, mnóstwo złości gdy nie udaje się pomóc kotu, mnóstwo radości gdy opiekunowie przesyłają zdjęcia i informację, jakim wspaniałym domownikiem stał się nasz podopieczny.

Gdy grupa zapaleńców spotyka drugą grupę zapaleńców - to nie może się dobrze skończyć :) :) :) 

Gdy osoby tworzące ekipę Brodate podróże https://www.facebook.com/brodate.podroze/ zaproponowali nam uczestnictwo w swojej wyprawie, mogliśmy odpowiedzieć tylko TAK! 

Oni dzielnie maszerują od Bieszczadów aż po same Morze, a z każdego kilometra chcą otrzymać 1 zł. Ten 1 zł to przekazane Kociarni fundusze na dalsze działanie zapaleńców. 

Zasady są więc proste:

1. Brodate Podróże maszerują

2. Wy wpłacacie za 1 km - 1 zł

3. Bohaterowie ze zdjęć konsumują uzbieraną kwotę :) 

Dziękujemy!! 

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  15.07.20
  15.07.20

  Trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkich kociarzy :)

 • Wioletta Cherkowska - awatar

  Wioletta Cherkowska

  27.06.20
  27.06.20

  Brawo! Wytrwałości w drodze!

1 180 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Beata - awatar
Beata
50
Wioletta Cherkowska - awatar
Wioletta Cherkowska
43
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
ZakociAnka - awatar
ZakociAnka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Paweł - awatar
Paweł
122
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta Krutel - awatar
Jolanta Krutel
100
Martka - awatar
Martka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij