Zbiórka Umęczony życiem prosi o ratunek! - zdjęcie główne

Umęczony życiem prosi o ratunek!

6 606 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Dzisiaj przywiozłyśmy do schroniska psa, którego szukaliśmy już tydzień temu. Przeganiany we wsi, snujący się po nocy w poszukiwaniu jedzenia. Gmina, z której jest pies, już kombinuje, aby nam nie zapłacić twierdząc, że pies ma właściciela, bo jest widywany na pewnym podwórku. Człowiek ten twiedzi jednak, że to nie jego pies. Taka jest codzienna nasza utarczka z gminami, bo niby to ich obowiązek, ale w rzeczywistości wygląda to całkiem inaczej. Maluch jest młody, bardzo wychudzony  i wymęczony swoim nielekkim życiem. Załatwił się tasiemcem i samymi kośćmi.   Nie mamy osobnego miejsca dla niego, trzeba coś mu zrobić, albo kupić, wóczas zabralibyśmy do siebie również suczkę z chorobą skóry, z tej samej wsi.

Pies wymaga specjalistycznej diagnozy. Jest skrajnie wychudzony i zaniedbany. Jego leczenie będzie długie, ale nie poddamy się. Was prosimy o wsparcie finansowe. Razem możemy więcej.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2019
  08.11.2019

  Dużo szczęścia Psiaczku...

 • Patrycja Kowolkk - awatar

  Patrycja Kowolkk

  04.11.2019
  04.11.2019

  Powodzenia ❤️

 • Aggie - awatar

  Aggie

  18.10.2019
  18.10.2019

  Obyś znalazł swój domek, maluchu

 • Joanna Czwarta - awatar

  Joanna Czwarta

  11.09.2019
  11.09.2019

  Boźe a ludzie z tej wsi zapewne co niedziela do kościoła. Czy nie o tym powinni usłyszeć z ambony?

 • Ewela Sien - awatar

  Ewela Sien

  10.09.2019
  10.09.2019

  Kochani błagam was wesprzyjmy zbiórkę i pomóżmy mu wyzdrowieć jak najszybciej !

6 606 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 201

Krystyna Tarchała - awatar
Krystyna Tarchała
10
Anna Meder - awatar
Anna Meder
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kinga Świerczek - awatar
Kinga Świerczek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja Kowolkk - awatar
Patrycja Kowolkk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij