Zbiórka Umęczony życiem prosi o ratunek! - zdjęcie główne

Umęczony życiem prosi o ratunek!

6 606 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Dzisiaj przywiozłyśmy do schroniska psa, którego szukaliśmy już tydzień temu. Przeganiany we wsi, snujący się po nocy w poszukiwaniu jedzenia. Gmina, z której jest pies, już kombinuje, aby nam nie zapłacić twierdząc, że pies ma właściciela, bo jest widywany na pewnym podwórku. Człowiek ten twiedzi jednak, że to nie jego pies. Taka jest codzienna nasza utarczka z gminami, bo niby to ich obowiązek, ale w rzeczywistości wygląda to całkiem inaczej. Maluch jest młody, bardzo wychudzony  i wymęczony swoim nielekkim życiem. Załatwił się tasiemcem i samymi kośćmi.   Nie mamy osobnego miejsca dla niego, trzeba coś mu zrobić, albo kupić, wóczas zabralibyśmy do siebie również suczkę z chorobą skóry, z tej samej wsi.

Pies wymaga specjalistycznej diagnozy. Jest skrajnie wychudzony i zaniedbany. Jego leczenie będzie długie, ale nie poddamy się. Was prosimy o wsparcie finansowe. Razem możemy więcej.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2019
  08.11.2019

  Dużo szczęścia Psiaczku...

 • Patrycja Kowolkk - awatar

  Patrycja Kowolkk

  04.11.2019
  04.11.2019

  Powodzenia ❤️

 • Aggie - awatar

  Aggie

  18.10.2019
  18.10.2019

  Obyś znalazł swój domek, maluchu

 • Joanna Czwarta - awatar

  Joanna Czwarta

  11.09.2019
  11.09.2019

  Boźe a ludzie z tej wsi zapewne co niedziela do kościoła. Czy nie o tym powinni usłyszeć z ambony?

 • Ewela Sien - awatar

  Ewela Sien

  10.09.2019
  10.09.2019

  Kochani błagam was wesprzyjmy zbiórkę i pomóżmy mu wyzdrowieć jak najszybciej !

6 606 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Wpłaty: 201

Krystyna Tarchała - awatar
Krystyna Tarchała
10
Anna Meder - awatar
Anna Meder
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kinga Świerczek - awatar
Kinga Świerczek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja Kowolkk - awatar
Patrycja Kowolkk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij