Zbiórka Piotruś kontra NEUROBLASTOMA - miniaturka zdjęcia

Piotruś kontra NEUROBLASTOMA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Piotruś kontra NEUROBLASTOMA - zdjęcie główne

Piotruś kontra NEUROBLASTOMA

64 966 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 425 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stanisław Hubert - awatar

Stanisław Hubert

Organizator zbiórki

 

Mam na imię Piotr Hubert. Jestem podopiecznym Kliniki Hematologii i Onkologii we Wrocławiu oraz podopiecznym PRZYLĄDKA NADZIEJI. Po raz drugi mierzę się z Nowotworem złośliwym o nazwie Neuroblastoma Progresive 4 stopnia. Najgorszy stopień tego przypadku. Wydawało się moim rodzicom, że wszystko idzie w dobrym kierunku ale podczas obecnego pobytu pani Doktor, zrobiła mi badanie obrazowe USG i wykryła bardzo niepokojąca zmianę i odrazu wysłano mnie na Rezonans, aby szczegółowo to zobaczyć i okazało się że znowu pojawił się Guz o wymiarach 2*2cm . Nastąpiła wznowa choroby i obecnie dostaje chemię. Jestem już po 3 operacjach,które przeszedłem też bardzo ciężko. Mój organizm jest naprawdę bardzo zmęczony chorobą, ciągłymi badaniami i wiadomościami, które są nie do przyjęcia, że znowu muszę się zmierzyć z tą paskudną chorobą . Chciałbym wrócić do swoich kolegów, do szkoły i tak jak oni bawić sie, cieszyć każdego nowego dnia. Mój tata, który bardzo mnie kocha, nie może podjąć pracy ponieważ przybywa cały czas zemną w Klinice a mama zajmuje się moim rodzeństwem, które pozostaje w domu.
Sytuacja nam się skomplikowała z Nowym Rokiem. W ramach leczenia załapaliśmy się na pierwsze podanie leku, natomiast na kolejne leczenie jesteśmy już zmuszeni zbierać pieniądze, które będą przeznaczone w całości na zakup bardzo drogiego leku. Kolejne cykle tej metody leczenia Innowacyjnej formie leczenia jest to Chemioterapia - Imunoterapia jest to bardzo ciężka metoda leczenia lek który nie jest refundowany kosztuje przy jednym podaniu cyklu 40000 tyś a wlew jest przez 5 dni razem z Morfina i innymi lekami które łagodzą ból podczas podawania leku ogólnie mamy do podania 5 razy takich cykli  w szpitalu .Teraz przebywamy w Krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim,  dlatego też jestem zmuszony wraz z rodzicami  zwiększyć kwotę ,którą zbieramy na Pomagam .pl. Wszystkich dobrych ludzi proszę wraz z rodzicami o pomoc w zbiórce . Pieniądze które będą przeznaczane na zakup Leku" Quarziba" którą będę brać podczas leczenia. Rodzice Piotrusia proszą o pomoc bo tłumaczą że nie są w stanie uzbierać takiej sumy. Prosimy o udostępnianie linku, który jest na Pomagam .pl Udostępnij i pomóż   pokonać tą Bardzo ciężką chorobę i najbardziej trudną do leczenia.  Obecnie Piotruś przyjmuje bardzo ciężko Chemię Mam niedosłuch od chemii muszę mieć aparaty słuchowe aby wada się nie pogłebiała

Pomóż mi i daj szanse mi w Walce Udostępni Wpłać najmniejszą kwotę, która pozwoli mi pokonać ten Nowotwór wszystkim bardzo dziękuję za dobre serce 💓 Piotr Hubert

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sara Lebioda - awatar

  Sara Lebioda

  24.07.2022
  24.07.2022

  Licytacja buciki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2022
  20.05.2022

  Piotrusiu walcz, nie jesteś sam - jesteśmy z tobą 😘❤️❤️

 • Marek - awatar

  Marek

  11.05.2022
  11.05.2022

  pomagam.pl/piotr-hubert

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Kinga - awatar

  Kinga

  06.05.2022
  06.05.2022

  Walcz słoneczko :)

64 966 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 425 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stanisław Hubert - awatar

Stanisław Hubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 425

Bogdan Wasik -licytacja wędki - awatar
Bogdan Wasik -licytacja wędki
60
Małgorzata Krzesińska - awatar
Małgorzata Krzesińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sara Lebioda - awatar
Sara Lebioda
20
Paweł Wasąg - awatar
Paweł Wasąg
50
Dominika Marszalkowska - awatar
Dominika Marszalkowska
40
Irmina - obraz - awatar
Irmina - obraz
50
Katarzyna Zielen - awatar
Katarzyna Zielen
10
Marta sz - awatar
Marta sz
40
Agnieszka Mika -komiks - awatar
Agnieszka Mika -komiks
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij