Zbiórka Pomóż Piotrowi w walce z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż Piotrowi w walce z rakiem

107 790 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 297 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Bogdan - awatar

Krzysztof Bogdan

Organizator zbiórki

„Życie to najcenniejszy dar, jaki posiadamy”

Nazywam się Piotr Bogdan. Mam 42 lata. Mam kochającą żonę i dwoje dzieci, 18-letniego syna i 12-letnią córkę. Dotychczas wiodłem spokojne i skromne, ale szczęśliwe życie. Zawsze cieszyły mnie małe rzeczy, a moim hobby jest wędkowanie, przy którym mogłem choć na chwilę zwolnić, odpocząć od codziennego zgiełku i pracy. 

Zwyczajnie cieszyłem się życiem, kiedy niespodziewanie dopadł mnie rak i wywrócił moje życie do góry nogami.

10 marca br. zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy żołądka - typ rozlany, niskozróżnicowany. To bardzo groźna postać nowotworu, w której rokowania są niepewne. Niestety badanie TK wykazało przerzuty do lokalnych węzłów chłonnych, śródpiersia oraz wnęk aortalno – płucnych.

Z racji przerzutów oraz nacieków mój przypadek jest na obecną chwilę nieoperacyjny. Lekarze zaproponowali mi chemioterapię, dając słabe szanse na przeżycie. W takich przypadkach jak mój, konieczne jest zastosowanie medycyny komplementarnej, która przynosi bardzo pozytywne efekty. Ta forma leczenia przyczynia się do mobilizacji organizmu w walce z rozwojem procesu nowotworowego i wspomaga chemioterapię. Są to m. innymi immunoterapia, hipertermia, wlewy witaminy C, a także suplementacja: wit. D3, K2, olej CBD. To wszystko jest bardzo kosztowne, nie wspominając o prywatnych wizytach lekarskich i zdrowej diecie. Dotychczasowa pomoc rodziny i znajomych pozwoliła na początkowe leczenie, jednak jest już niewystarczająca.

Nie poddam się bez walki, ale bez Waszego wsparcia może mi się nie udać. Tak bardzo chcę żyć! Nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc, ale tym razem nie mam wyjścia. Chcę znów cieszyć się życiem i być obecnym w dorastaniu moich dzieci, które mnie potrzebują.

Wierzę, że dobroć ludzkich serc nie zna granic i każdy, kto przeczyta mój list, dołoży swoją cegiełkę. Liczy się każda złotówka. Jeśli nie możesz pomóc, proszę udostępnij.

Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Piotrek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Bogdan - awatar

  Krzysztof Bogdan

  17.04.21
  17.04.21

  Witajcie! Nie sposób podziękować każdemu z osobna, nie sposób wyrazić radości w sercu, nie sposób powstrzymać łzy wzruszenia. Spotkało mnie z Waszej strony tyle dobra! Chciałbym podziękować za każdy gest dobrej woli, Wasze ogromne wsparcie, siłę do walki, każdą złotówkę, udostępnienia, akcje charytatywne, występy DJ-ów, licytacje, słowa otuchy, wiele cennych informacji, a przede wszystkim za wspaniałe, otwarte serca! To dla mnie bardzo ważne, bez Waszej pomocy nie dałbym rady! Teraz mogę skupić się na leczeniu. Dziękuję z całego serca i trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam! Piotrek

Komentarze


 • felix - awatar

  felix

  17.04.21
  17.04.21

  chlopie wierze w ciebie nie poddawaj sie

 • Jola jaworska - awatar

  Jola jaworska

  13.04.21
  13.04.21

  Licytacja ksiazki zalatwiona przelewem

 • Michał Wołczyk - awatar

  Michał Wołczyk

  13.04.21
  13.04.21

  Wpłata została wykonana

 • Dawid - awatar

  Dawid

  12.04.21
  12.04.21

  Szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 • Katarzyna Zub - awatar

  Katarzyna Zub

  12.04.21
  12.04.21

  Panie Piotrze musi być dobrze, proszę w to wierzyć i nie poddawać się.

107 790 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 297 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Bogdan - awatar

Krzysztof Bogdan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 297

Majka Maciejewska - awatar
Majka Maciejewska
50
Marcin Markowski - awatar
Marcin Markowski
50
Wojciech - awatar
Wojciech
10
Gosia - awatar
Gosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij