Zbiórka Piotruś - zdjęcie główne

Piotruś

3 001 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Klaudyna Kozdra - awatar

Klaudyna Kozdra

Organizator zbiórki

PIOTR,

dla mnie zawsze będzie kuzynem Piotrusiem, uśmiechniętym i radosnym chłopcem, dobrze wychowanym nastolatkiem, uprzejmym i pomocnym mężczyzną.
Piotruś był świetnym mechanikiem, wchodzącym w dorosłe życie z dużą energią i wieloma pomysłami, marzył o własnym warsztacie samochodowym ...
... dziś ma prawie 24 lata, w sierpniu 2017 roku doznał poważnego wypadku przez który nie może sam funkcjonować. Nie mówi, nie chodzi, potrzebuje stałej opieki, pomocy i cierpliwości.
Kuzyn robi pewne postępy ale konieczna jest długa rehabilitacja, wizyty Pań pielęgniarek, specjalistyczne sprzęty co niesie ze sobą ogromne koszty.
Piotr często zabierany jest przez karetkę pogotowia na oddziały szpitalne, ponieważ stan jego zdrowia niespodziewanie się pogarsza i polepsza, niestety powrót ze szpitala już nie jest taki oczywisty. Braki w karetkach skutkują w tym, że Piotruś musi czekać czasami po kilka godzin aby wrócić do domu. Dlatego rodzice zmuszeni są zakupić samochód odpowiednio przygotowany do odwożenia syna do domu, ciocia z wujkiem starają się aby Piotrek czuł się bezpiecznie i aby wiedział, że nie jest sam, że wszyscy o niego dbają o nim myślą i zrobią wszystko aby żyło mu się godnie.
Piotr ma przed sobą ogrom lat do przeżycia, jest młody i silny. WALCZY.  Myślę, że już nie będzie sprawny jak kiedyś ale wierzę, ze może jeszcze być szczęśliwy.

Dlatego proszę o pomoc, niech te uzbierane pieniążki będą pomocnym wierzchołkiem góry lodowej.
                                    WIERZĘ, ŻE LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Krzysztof Pawlik - awatar

  Krzysztof Pawlik

  23.02.2019
  23.02.2019

  Wytrwałości w walce!

  • Klaudyna Kozdra - awatar

   Klaudyna Kozdra - Organizator zbiórki

   23.02.2019
   23.02.2019

   Dziękuje w imieniu Piotrka :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  22.02.2019
  22.02.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Daria Grygiel - awatar

  Daria Grygiel

  21.02.2019
  21.02.2019

  Wszystkiego co najpiękniejsze Piotrusiu ❤ zdrowiej!

  • Klaudyna Kozdra - awatar

   Klaudyna Kozdra - Organizator zbiórki

   21.02.2019
   21.02.2019

3 001 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Klaudyna Kozdra - awatar

Klaudyna Kozdra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Marek Kopek - awatar
Marek Kopek
205
Justyna - awatar
Justyna
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20
Paweł - awatar
Paweł
20
Anna Sroka - awatar
Anna Sroka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Andrzej - awatar
Andrzej
100
WKS ŚLĄSK - awatar
WKS ŚLĄSK
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij