Zbiórka Rehabilitacja Piotrusia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Piotrusia

3 415 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia N - awatar

Klaudia N

Organizator zbiórki

Piotruś cierpi na autyzm wczesnodziecięcy, jest to odmiana autyzmu przy której dzięki regularnej terapii i rehabilitacji jest szansa na normalne funkcjonowanie. 

Dzieci cierpiące na ten rodzaj autyzmu mają utrudniony kontakt z innymi ludźmi, problemy z uczeniem się i emocjami.

Małe dzieci dotknięte tą chorobą często nie odpowiadają uśmiechem na uśmiech, mają zaburzoną mowę, nadmiernie skaczą, nie rozumieją poleceń i nie reagują na własne imię. 

Trudno jest jednoznacznie szacować rokowania dzieci z autyzmem wczesnodziecięcym - stanowi to wyjątkowo indywidualną kwestię.

Niektórym ludziom wydaje się, że autyzm przekreśla możliwość samodzielnego funkcjonowania obarczonego nim człowieka. Takie przekonanie jest jednak mylne. Dziecko, u którego rozpoznano w autyzm wczesnodziecięcy, może ostatecznie ukończyć edukację, zdobyć pracę czy nawet założyć rodzinę.

Dużo zależy tutaj od terapii i jej efektów - to właśnie dlatego aż tak podkreśla się istotność wczesnego rozpoznawania autyzmu i szybkiego rozpoczynania oddziaływań terapeutycznych u dotkniętego nim dziecka.

Obecnie Piotruś dzięki rehabilitacji radzi sobie bardzo dobrze, jednak żeby móc kontynuować terapię potrzebujemy Państwa wsparcia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Klaudia N - awatar

  Klaudia N

  06.09.19
  06.09.19

  Skaczemy :) :) :)

  Zdjęcie aktualizacji 36 818

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.19
  15.03.19

  :)

 • Aga S. - awatar

  Aga S.

  14.01.19
  14.01.19

  Zdrówka dla Piotrusia ❤

  • Klaudia N - awatar

   Klaudia N - Organizator zbiórki

   01.03.19
   01.03.19

   Dziękujemy 😊😊

3 415 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia N - awatar

Klaudia N

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Michał i Magdalena - awatar
Michał i Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
20
Aneta Czyżniakowska - awatar
Aneta Czyżniakowska
50
Magda - awatar
Magda
20
Buziak kochana trzymam kciuki :) za te zbiórkę - awatar
Buziak kochana trzymam kciuki :) za te zbiórkę
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij