Pirania-to nie jej wina. Pomóżmy

470 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Zbiórka zakończona
 

Pirania, cóż o niej można powiedzieć po prostu mała wariatka! Jest bardzo energiczną sunią, ma około 2 lat i sięga przed kolano.
Kocha biegać i się bawić. Na spacerze jest uległa i szaleje z innymi psami, natomiast w kojcu nie dogaduje się z nimi i ustawia wszystkich pod siebie. Musi zatem siedzieć w kojcu sama.
Do ludzi bardzo przyjazna. Pod koniec spaceru kiedy już się w miarę zmęczyła, ładnie chodziła na smyczy. Szukamy najlepiej domu z ogrodem lub aktywnych właścicieli.

Ale zanim znajdziemy jej stosowny dom , to bardzo Państwa proszę o pomoc dla Piranii w poprawieniu warunków , w których przebywa obecnie. 

Pirania mieszka na hali w pojedynczym kojcu, małym , ciemnym , wilgotnym.   Przy energii, której ma nadmiar  to tragedia dla psa. Odbija się jak piłka od betonowego podłoża. Żal patrzeć  na jej łapki od ciągłych skoków na betonie . Tęskni za ruchem, a spacer raz na tydzień na 15 minut niczego nie rozwiązuje.  Duży kojec z wybiegiem pomoże Piranii zdecydowanie. Mamy na to przykłady innych psów. 

Proszę o pomoc własnie dla niej, to nie jej wina,że jest takim szaleńcem . 

Serdecznie dziękuję .

470 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 9

Urszula - awatar
Urszula
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Monika Janowicz-Kijkowska - awatar
Monika Janowicz-Kijkowska
50
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Cezar - awatar
Cezar
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij