Zbiórka PK dla Ukrainy - zdjęcie główne

PK dla Ukrainy

15 330 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Politechnika Krakowska wraz z Fundacją Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej uruchamia zbiórkę, która jest wyrazem solidarności społeczności akademickiej z pokrzywdzonymi Ukraińcami,  zarówno tymi, którzy zostali w swoim kraju, jak i tymi, którzy musieli uciekać przed wojną lub – z powodu zagrożenia życia - nie mogą wrócić do swojej Ojczyzny. Zbiórka jest też odpowiedzią na głęboką potrzebę pomagania, którą czują studenci, pracownicy, absolwenci i przyjaciele Politechniki Krakowskiej, gotowi do wsparcia ukraińskich studentów PK, przybyłych do Polski uchodźców oraz Ukrainek i Ukraińców, którzy bohatersko bronią wolności i swojego kraju. Zebrane środki umożliwią nam wspierane wszystkich tych osób. Zakupiony sprzęt i środki medyczne dla osób i szpitali potrzebujących wsparcia w Ukrainie zostaną im przekazane za pośrednictwem organizacji specjalizujących się w międzynarodowej pomocy humanitarnej i transporcie sprzętu.


Społeczność Politechniki Krakowskiej od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę angażuje się w pomoc potrzebującym – organizuje zbiórki rzeczowe, wsparcie psychologiczne, wolontariat, kursy j. polskiego, wspiera lokowanie przybyszów Ukrainy w Krakowie. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja rodzi wciąż nowe potrzeby, na które chcemy odpowiadać pomocą. Stąd nasz gorący apel o włączenie się w zbiórkę finansową, dzięki której nadal będziemy mogli mądrze pomagać.


Dziękujemy wszystkim za każdą wpłaconą złotówkę.


*****

Cracow University of Technology for Ukraine

Cracow University of Technology, together with the CUT Students’ Association Foundation, launches a fund-raising campaign as a token of solidarity of the academic community with the suffering Ukrainians, both the ones who have stayed in their country and those who have fled the war, or – fearing for their lives – cannot return home. The fund-raising is also a response to the acute need to help felt deeply by students, staff, graduates and friends of Cracow University of Technology willing to support Ukrainian CUT students, refugees arriving in Poland and all Ukrainian men and women heroically defending their freedom and homeland. The funds raised will enable us to support all these people. The medical equipment and supplies bought for persons and hospitals in need of assistance will be delivered to them by organizations specialising in international humanitarian help and equipment transportation.


The Cracow University of Technology community has been involved in organising help for the needy  since the first day of the Russian aggression against Ukraine – we have been collecting supplies, providing psychological support and volunteer work, organising Polish courses and supporting locating people newly arrived from Ukraine in Cracow. The dynamically changing situation continually gives rise to new needs we wish to meet with our help. We are therefore appealing from the bottom of our hearts to everybody who will not remain indifferent to support our fund-raising campaign. Thanks to the money you donate, we will be able to continue providing help judiciously.


Thank you for any donated sum.

15 330 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek Czubiński - awatar
Jacek Czubiński
100
Kamil - awatar
Kamil
50
Paweł - awatar
Paweł
260
Kasia - awatar
Kasia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MMMM - awatar
MMMM
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zoriana Danel - awatar
Zoriana Danel
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij