Zbiórka PK dla Ukrainy - zdjęcie główne

PK dla Ukrainy

15 330 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Politechnika Krakowska wraz z Fundacją Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej uruchamia zbiórkę, która jest wyrazem solidarności społeczności akademickiej z pokrzywdzonymi Ukraińcami,  zarówno tymi, którzy zostali w swoim kraju, jak i tymi, którzy musieli uciekać przed wojną lub – z powodu zagrożenia życia - nie mogą wrócić do swojej Ojczyzny. Zbiórka jest też odpowiedzią na głęboką potrzebę pomagania, którą czują studenci, pracownicy, absolwenci i przyjaciele Politechniki Krakowskiej, gotowi do wsparcia ukraińskich studentów PK, przybyłych do Polski uchodźców oraz Ukrainek i Ukraińców, którzy bohatersko bronią wolności i swojego kraju. Zebrane środki umożliwią nam wspierane wszystkich tych osób. Zakupiony sprzęt i środki medyczne dla osób i szpitali potrzebujących wsparcia w Ukrainie zostaną im przekazane za pośrednictwem organizacji specjalizujących się w międzynarodowej pomocy humanitarnej i transporcie sprzętu.


Społeczność Politechniki Krakowskiej od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę angażuje się w pomoc potrzebującym – organizuje zbiórki rzeczowe, wsparcie psychologiczne, wolontariat, kursy j. polskiego, wspiera lokowanie przybyszów Ukrainy w Krakowie. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja rodzi wciąż nowe potrzeby, na które chcemy odpowiadać pomocą. Stąd nasz gorący apel o włączenie się w zbiórkę finansową, dzięki której nadal będziemy mogli mądrze pomagać.


Dziękujemy wszystkim za każdą wpłaconą złotówkę.


*****

Cracow University of Technology for Ukraine

Cracow University of Technology, together with the CUT Students’ Association Foundation, launches a fund-raising campaign as a token of solidarity of the academic community with the suffering Ukrainians, both the ones who have stayed in their country and those who have fled the war, or – fearing for their lives – cannot return home. The fund-raising is also a response to the acute need to help felt deeply by students, staff, graduates and friends of Cracow University of Technology willing to support Ukrainian CUT students, refugees arriving in Poland and all Ukrainian men and women heroically defending their freedom and homeland. The funds raised will enable us to support all these people. The medical equipment and supplies bought for persons and hospitals in need of assistance will be delivered to them by organizations specialising in international humanitarian help and equipment transportation.


The Cracow University of Technology community has been involved in organising help for the needy  since the first day of the Russian aggression against Ukraine – we have been collecting supplies, providing psychological support and volunteer work, organising Polish courses and supporting locating people newly arrived from Ukraine in Cracow. The dynamically changing situation continually gives rise to new needs we wish to meet with our help. We are therefore appealing from the bottom of our hearts to everybody who will not remain indifferent to support our fund-raising campaign. Thanks to the money you donate, we will be able to continue providing help judiciously.


Thank you for any donated sum.

15 330 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek Czubiński - awatar
Jacek Czubiński
100
Kamil - awatar
Kamil
50
Paweł - awatar
Paweł
260
Kasia - awatar
Kasia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MMMM - awatar
MMMM
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zoriana Danel - awatar
Zoriana Danel
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij