Zbiórka Adrian kontra nowotwór kości - miniaturka zdjęcia

Adrian kontra nowotwór kości

Zbiórka Adrian kontra nowotwór kości - zdjęcie główne

Adrian kontra nowotwór kości

5 689 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać teraz
 

Nazywam się Adrian Dąbrowski mam 16 lat, w marcu 2018r. zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór  kości łonowej- Mięsak Ewinga. Przed chorobą spędzałem aktywnie czas, w wieku 13 lat zacząłem pierwszą prace przy rozdawaniu ulotek oraz byłem wolontariuszem w Domu Naturalnego Rozwoju w Mińsku Mazowieckim, trenowałem również sztuki walki...Wszystko przerwała choroba, rozpocząłem leczenie chemioterapią po kilku jej cyklach  przeszedłem poważną operacje, usunięto mi kość łonową i część kości biodrowej i w to miejsce wszczepiono endoprotezę, operacja trwała pięć i pół godziny i zakończyła się sukcesem. Zostałem również poddany radioterapii, którą miałem codziennie przez miesiąc, efektem której była popalona skóra i ból, ale od początku wiedziałem, ze droga do odzyskania zdrowia nie będzie łatwa!
Nadal muszę przyjmować chemioterapię podtrzymującą, później czeka mnie długa rehabilitacja,...
Dojazdy do klinik, rehabilitacja, leki wszystko to wiąże się z dużymi kosztami, liczę na Wasze wsparcie!
Każde wsparcie jest dla mnie ważne, każda, nawet symboliczna, wpłata zbliża mnie do spełnienia mojego marzenia, jakim jest powrót do zdrowia, chciałbym móc normalnie spotykać się ze swoimi przyjaciółmi po prostu wrócić do normalnego życia! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.08.18
  19.08.18

  Trzymaj się dzieciaku! Wszystko co najlepsze - jeszcze przed Tobą :) zdrówka i pogody ducha :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.07.18
  26.07.18

  Trzymaj się ! Jesteś bardzo dzielny i taki odpowiedzialny! To piękne, że pomagasz innym!Teraz to dobro MUSUdi Ciebie wrócić!!!!! Ludziska!Pomóżcie uwierzyć temu chłopcu, że było warto dawać coś z siebie!!!!

 • Bartłomiej Żygadło - awatar

  Bartłomiej Żygadło

  25.07.18
  25.07.18

  Dużo zdrówka i wytrwałości !

5 689 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 121

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł - awatar
Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Kotowska - awatar
Ewelina Kotowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij