Zbiórka Zbiórka na doraźne wsparcie - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na doraźne wsparcie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na doraźne wsparcie - zdjęcie główne

Zbiórka na doraźne wsparcie

8 649 zł  z 125 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

KOCHANI!

Trafiają do nas zwierzęta w różnym stanie. Czasami to wesołe, radosne i wygłasnkane pieski, czasami po wypadkach komunikacyjnych i ich rekonwalescencja trwa wiele tygodni, a leczenie kosztuje kilka tysięcy,  a trafiają czasami tak zaniedbane, że chce nam się płakać ...

Każdemu zwierzęciu pomagamy jak tylko możemy, nieraz nie patrząc na fundusze, ale  niestety kosztem innych spraw (rozbudowy, nowych bud, węgla na zimę, lepszej jakości karmy itd.)

Fundacja "Animalsi"  na oopiekę lekarsko weterynaryjną, leki, szczepionki,  technika weterynarii wydajemy średnio miesięcznie ok.  25 tys. zł, jest to kwota która powala, ale robimy wszystko, by ratować te zwierzęta ‼️

Mamy na chwilę obecną pod opieką ponad 290 zwierząt!!!

Codziennie  trafiają  nowe...

_______________________

Wielu z Was pamięta:

- Donalda z wypadniętym okiem, któremu niestety trzeba je było amputować. Dzisiaj Donald ma już kochaną rodzinę.

- Kapitana po poważnym wypadku komunikacyjnym, który dzisiaj biega i cieszy się nowym domem.

- Siwą po wypadku komunikacyjnym, z martwicą ogona, paraliżem tylnych łap i ropomaciczem - dzisiaj Siwa biega radośnie i czeka na swoją rodzinę.

- Gremcię - bardzo zaniedbaną, dodatkowo  z wrzodem na oku, która dzisiaj cieszy się nowym domem i miłością swoich opiekunów.

Kejt, Klarę i Pigwę, które były skrajnie zaniedbane, a dzisiaj cieszą się miłością nowych rodzin.

Colina, który skatowany czekał na śmierć, a dzisiaj biega radośnie czekając na nowy dom.

Helcię skrajnie wychudzoną i zaniedbaną, która dzisiaj swoim pięknem wzbudza podziw.

Trafiły do nas też kolejne biedne pieski.

-YONKA z ogromnym guzem na ogonie 

- BETHOWEN - skrajnie zaniedbany i wychudzony psiak, któremu musimy zrobić pilnie badania i przez kilka miesięcy dbać o jego pełen brzuszek ze wsparciem suplementów.

Bez Waszej pomocy, nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo badań, leczenia , a także  rekonwalescencji tych biednych stworzeń. 

Z racji, że przybywa do nas sporo takich zwierząt, nie chcemy na każdego po kolei zakładać osobnej zbiórki. 

Postanowiliśmy założyć jedną wspólną, na psy i koty, które obecnie potrzebują pomocy, ale także na te, które na pewno jeszcze do nas trafią. 

Za każdą cegiełkę podarowaną dla tych bezbronnych istot, jesteśmy bardzo wdzięczni. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Sian Walters - awatar

  Sian Walters

  26.09.2023
  26.09.2023

  Thanks for all the work you do helping animals in need.

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  21.09.2023
  21.09.2023

  Oby zwierzaki doszły do siebie <3.

 • Małgorzata Kowalczyk - awatar

  Małgorzata Kowalczyk

  19.09.2023
  19.09.2023

  Trzymaj się psinko💗

  • Fundacja "Animalsi" - awatar

   Fundacja "Animalsi" - Organizator zbiórki

   19.09.2023
   19.09.2023

   Z całego serca dziękujemy za pomoc <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.2023
  16.09.2023

  Dziekuję Anioły, piękna robota!

  • Fundacja "Animalsi" - awatar

   Fundacja "Animalsi" - Organizator zbiórki

   18.09.2023
   18.09.2023

   Dziękujemy za wsparcie dla naszych podopiecznych <3

8 649 zł  z 125 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 200

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paula - awatar
Paula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna - awatar
Joanna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ruda - awatar
Ruda
50
Agnes Bartoszek - awatar
Agnes Bartoszek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij