Zbiórka Drukarka dla kl. VI b w SP8 w JG - zdjęcie główne

Drukarka dla kl. VI b w SP8 w JG

1 251 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Magda Kalinowska - awatar

Magda Kalinowska

Organizator zbiórki


Dzieci z klasy mojej Irenki, klasy integracyjnej, od sześciu lat czekają na drukarkę. Kolorową. Dzięki której autyści będą mogli rozwiązywać testy bez zastanawiania się czy to mapa czy to majtki tam na tym skserowanym obrazku. Dzięki której niedowidząca Amelka z achromatopsją będzie miała testy mocno powiększone i wyraźne. 

Ponieważ po sześciu latach lekko zaczęliśmy tracić nadzieję, może ktoś z Państwa wspomoże nas datkiem na zakup tego niedostępnego urządzenia? :)

Różnicę między postrzeganiem pytań na teście z naturalnymi kolorami a kserówkowymi obrazuje grafika z odpowiedzią mojego, autystycznego, dziecka :) Kolor musi być! Oraz ostrość, za co z kolei wdzięczna będzie Amela, gdy nie będzie musiała rozbijać sobie nosa  o ławkę, usiłując odgadnąć bardziej niż zobaczyć, co poeta miał na myśli :)

Tak, że tak :) Zapraszam i dziękuję :) 

Niech drukarka będzie z Nami!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • kolorkowa - awatar

  kolorkowa

  05.04.2017
  05.04.2017

  😉 Niech drukarka będzie z Wami. Jest moc będzie drukara.....

  • Magda Kalinowska - awatar

   Magda Kalinowska - Organizator zbiórki

   06.04.2017
   06.04.2017

   :* dziękuję <3

1 251 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Magda Kalinowska - awatar

Magda Kalinowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kazimierz Luczak - awatar
Kazimierz Luczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Sendłak-Marcul - awatar
Marta Sendłak-Marcul
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
15
Patrycja Adamska - awatar
Patrycja Adamska
50
kolorkowa - awatar
kolorkowa
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij