Zbiórka Wsparcie działań Grupy Zal. - miniaturka zdjęcia

Wsparcie działań Grupy Zal. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie działań Grupy Zal. - zdjęcie główne

Wsparcie działań Grupy Zal.

784 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Zalewski - awatar

Mariusz Zalewski

Organizator zbiórki

Grupa Zalewski od 30 lat pomaga osobom bezdomnym,uzależnionym,ofiarom przemocy domowej,a także poszukuje osób zaginionych na terenie woj.mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Grupa Zalewski jest działalnością statutową Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie i w swoich szeregach ma wyłącznie wolontariuszy. Służba w Grupie Zalewski opiera się na patrolach dziennych i nocnych, które mają na celu lokalizowanie miejsc koczowania osób bezdomnych lub osób potrzebujących pomocy, a następnie udzielania pomocy napotkanym osobom zapewniając transport do ośrodków pobytu dziennego lub dostarczając np.posiłki lub odzież tym,którzy zdecydowali się przetrwać mroźną noc na ulicy. Działalność Grupy Zalewski jest całoroczna, gdyż w sezonie letnim w czasie upałów dostarczana jest woda pitna osobom bezdomnym. Każda złotówka,którą przekażesz na rzecz Grupy Zalewski to wspierasz nasz patrol choćby w zakupie paliwa,napraw 25-letniego samochodu patrolowego lub na wsparcie osób bezdomnych  zakupie choćby termosów,czy ogrzewaczy do rąk.Będziemy za każdy grosz wdzięczni!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewa N - awatar

    Ewa N

    25.01.2022
    25.01.2022

    Powodzenia!

784 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Zalewski - awatar

Mariusz Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Szmytkowska - awatar
Iwona Szmytkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij