Zbiórka Wsparcie działań Grupy Zal. - miniaturka zdjęcia

Wsparcie działań Grupy Zal. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie działań Grupy Zal. - zdjęcie główne

Wsparcie działań Grupy Zal.

2 252 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Zalewski - awatar

Mariusz Zalewski

Organizator zbiórki

Grupa Zalewski od 30 lat pomaga osobom bezdomnym,uzależnionym,ofiarom przemocy domowej,a także poszukuje osób zaginionych na terenie woj.mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Grupa Zalewski jest działalnością statutową Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie i w swoich szeregach ma wyłącznie wolontariuszy. Służba w Grupie Zalewski opiera się na patrolach dziennych i nocnych, które mają na celu lokalizowanie miejsc koczowania osób bezdomnych lub osób potrzebujących pomocy, a następnie udzielania pomocy napotkanym osobom zapewniając transport do ośrodków pobytu dziennego lub dostarczając np.posiłki lub odzież tym,którzy zdecydowali się przetrwać mroźną noc na ulicy. Działalność Grupy Zalewski jest całoroczna, gdyż w sezonie letnim w czasie upałów dostarczana jest woda pitna osobom bezdomnym. Każda złotówka,którą przekażesz na rzecz Grupy Zalewski to wspierasz nasz patrol choćby w zakupie paliwa,napraw 25-letniego samochodu patrolowego lub na wsparcie osób bezdomnych  zakupie choćby termosów,czy ogrzewaczy do rąk.Będziemy za każdy grosz wdzięczni!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewa N - awatar

    Ewa N

    25.01.2022
    25.01.2022

    Powodzenia!

2 252 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Zalewski - awatar

Mariusz Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Łindowsokna - awatar
Łindowsokna
20
Agnieszka Zebrzuska - awatar
Agnieszka Zebrzuska
200
G.iA. - awatar
G.iA.
9
Krzysztof Kijoch - awatar
Krzysztof Kijoch
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kama - awatar
Kama
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota Tomkiel - awatar
Dorota Tomkiel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Matias - awatar
Matias
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij