Zbiórka Żonkilowe Podaj Dalej - zdjęcie główne

Żonkilowe Podaj Dalej

14 720 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób

Trwa akcja Pola Nadziei, z powodu pandemii Hospicjum św. Łazarza ma ograniczone możliwości prowadzenia tradycyjnych zbiórek w przestrzeni publicznej. Prosimy o pomoc dla najstarszego w Polsce hospicjum - aby nadal mogło otaczać opieką chorych u kresu życia i ich rodziny.Z okazji 24 edycji Pól Nadziei, podczas której prowadzenie tradycyjnych kwest jest bardzo ograniczone, Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza" w Krakowie zaprasza do udziału w wiosennej akcji w mediach społecznościowych pod nazwą #ŻonkilowePodajDalej, której celem jest wyrażenie troski o chorych i pozyskanie funduszy na działalność Hospicjum św. Łazarza. 

Poprzez narysowanie/sfotografowanie żonkilowego kwiatu i podzielenie się tym obrazem w mediach społecznościowych sprawimy, że chorzy będą mogli doświadczyć namiastkę wiosny. Zapraszając do #ŻonkilowePodajDalej swoich bliskich spowodujemy, że wiele osób włączy się w to dzieło, a jeżeli będzie nas moc, to razem pokonamy wszelkie przeciwności.

 #ŻonkilowePodajDalej - do dzieła!

 Narysuj/sfotografuj żonkila – pomyśl serdecznie o chorych, którzy wiosnę spędzają w Hospicjum św. Łazarza.

 Zamieść obrazek w poście na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 Oznacz w treści wpisu profil Hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz hasztag #ŻonkilowePodajDalej i adres do zbiórki www.pomagam.pl/podaj-dalej

 Wpłać dar pieniężny na dedykowaną akcji zbiórkę www.pomagam.pl/podaj-dalej - ważna jest każda złotówka.

 Zachęć do udziału w #ŻonkilowePodajDalej przyjaciół, bliskich, rodzinę, współpracowników, niech żonkilowe pola zakwitną w całym Internecie.

Jeżeli nie posiadasz Fecebooka, a chcesz włączyć się w #ŻonkilowePodajDalej, swój obrazek/zdjęcie żonkila możesz przynieść lub przesłać tradycyjną pocztą do Hospicjum św. Łazarza przy ul. Fatimskiej 17 w Krakowie z dopiskiem #ŻonkilowePodajDalej – chorym sprawi to ogromną radość.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jolanta Juza - awatar

  Jolanta Juza

  02.05.2021
  02.05.2021

  Wsparcie dla Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie. Jolanta Juza (koleżanka śp. dr. Piotra Małeckiego, wiceprezesa Hospicjum).

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.04.2021
  09.04.2021

  Witajcie Kochani, tak wiele dobra każdego dnia otrzymują Ci najbardziej potrzebujący. Pani Prezes piękna, mądra , wrażliwa i wytrwała Kobieta !!! niech siła wiosennego najpiękniejszego kwiatka będzie zawsze wam wdzięczna !!! Wspieram bo kocham !!! Pozdrawiam Dorota

14 720 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób

Wpłaty: 257

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Nazim - awatar
Maciej Nazim
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pieniądze zebrane przez SOSW nr 3 w Krakowie - awatar
Pieniądze zebrane przez SOSW nr 3 w Krakowie
150
Wioletta Ciepichał - awatar
Wioletta Ciepichał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karmelitańskie Duszpasterstwo Młodych - awatar
Karmelitańskie Duszpasterstwo Młodych
200
Maciej Nazim - awatar
Maciej Nazim
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij