Zbiórka Żonkilowe Podaj Dalej - zdjęcie główne

Żonkilowe Podaj Dalej

14 720 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Trwa akcja Pola Nadziei, z powodu pandemii Hospicjum św. Łazarza ma ograniczone możliwości prowadzenia tradycyjnych zbiórek w przestrzeni publicznej. Prosimy o pomoc dla najstarszego w Polsce hospicjum - aby nadal mogło otaczać opieką chorych u kresu życia i ich rodziny.Z okazji 24 edycji Pól Nadziei, podczas której prowadzenie tradycyjnych kwest jest bardzo ograniczone, Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza" w Krakowie zaprasza do udziału w wiosennej akcji w mediach społecznościowych pod nazwą #ŻonkilowePodajDalej, której celem jest wyrażenie troski o chorych i pozyskanie funduszy na działalność Hospicjum św. Łazarza. 

Poprzez narysowanie/sfotografowanie żonkilowego kwiatu i podzielenie się tym obrazem w mediach społecznościowych sprawimy, że chorzy będą mogli doświadczyć namiastkę wiosny. Zapraszając do #ŻonkilowePodajDalej swoich bliskich spowodujemy, że wiele osób włączy się w to dzieło, a jeżeli będzie nas moc, to razem pokonamy wszelkie przeciwności.

 #ŻonkilowePodajDalej - do dzieła!

 Narysuj/sfotografuj żonkila – pomyśl serdecznie o chorych, którzy wiosnę spędzają w Hospicjum św. Łazarza.

 Zamieść obrazek w poście na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 Oznacz w treści wpisu profil Hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz hasztag #ŻonkilowePodajDalej i adres do zbiórki www.pomagam.pl/podaj-dalej

 Wpłać dar pieniężny na dedykowaną akcji zbiórkę www.pomagam.pl/podaj-dalej - ważna jest każda złotówka.

 Zachęć do udziału w #ŻonkilowePodajDalej przyjaciół, bliskich, rodzinę, współpracowników, niech żonkilowe pola zakwitną w całym Internecie.

Jeżeli nie posiadasz Fecebooka, a chcesz włączyć się w #ŻonkilowePodajDalej, swój obrazek/zdjęcie żonkila możesz przynieść lub przesłać tradycyjną pocztą do Hospicjum św. Łazarza przy ul. Fatimskiej 17 w Krakowie z dopiskiem #ŻonkilowePodajDalej – chorym sprawi to ogromną radość.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jolanta Juza - awatar

  Jolanta Juza

  02.05.2021
  02.05.2021

  Wsparcie dla Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie. Jolanta Juza (koleżanka śp. dr. Piotra Małeckiego, wiceprezesa Hospicjum).

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.04.2021
  09.04.2021

  Witajcie Kochani, tak wiele dobra każdego dnia otrzymują Ci najbardziej potrzebujący. Pani Prezes piękna, mądra , wrażliwa i wytrwała Kobieta !!! niech siła wiosennego najpiękniejszego kwiatka będzie zawsze wam wdzięczna !!! Wspieram bo kocham !!! Pozdrawiam Dorota

14 720 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 257

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Nazim - awatar
Maciej Nazim
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pieniądze zebrane przez SOSW nr 3 w Krakowie - awatar
Pieniądze zebrane przez SOSW nr 3 w Krakowie
150
Wioletta Ciepichał - awatar
Wioletta Ciepichał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karmelitańskie Duszpasterstwo Młodych - awatar
Karmelitańskie Duszpasterstwo Młodych
200
Maciej Nazim - awatar
Maciej Nazim
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij