Zbiórka Podaruj życie Chacie - zdjęcie główne

Podaruj życie Chacie

2 171 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Homines - awatar

Homines

Organizator zbiórki

Podaruj życie Chacie!

Jesteśmy projektem społecznym "Homines" niosącym pomoc potrzebującym zwierzakom. Nasz zespół to pięć kochających wszystkie istoty dziewczyn z II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. Naszym celem jest zbiórka charytatywna dla Chaty Zwierzaka! 

Chata Zwierzaka to pierwsza fundacja, która powstała z myślą o chorych i porzuconych zwierzętach. To Hospicjum, w którym niechciane psy i koty żyją bez klatek, jak w domu, z miłą i ciepłą atmosferą.

Sprawa wygląda poważnie, bo chodzi o kwestie leczenia. Do 25 lipca potrzebujemy zebrać min. 2 tys. złotych na leczenie zwierząt w Chacie Zwierzaka. Kwota dwóch tysięcy przeznaczonych na ten cel to i tak kropla w morzu, ale liczy się każda pomoc. Do Chaty trafiają zwierzęta ciężko chore, stare, poranione. Opieka nad nimi wymaga dużych nakładów finansowych. Trafiają tam zwierzęta, które potrzebują nowej krwi, sanatorium, niewidome, z cukrzycą,uwolnione z niewoli, z guzami, z wyrokiem eutanazji, zapaleniem różnych narządów i z wieloma innymi problemami. Zwierzęta zawsze otrzymują pomoc, najróżniejsze badania,operacje, zabiegi. Jednak wszystko to jest bardzo kosztowne.

W „Chacie” przebywa wiele psów i kotów. Każdy ma swoją historię, chorują przewlekle, wymagają opieki weterynaryjnej i pielęgnacyjnej. Fundacja zabiera starsze zwierzęta ze schronisk oraz od właścicieli, którzy z ważnych przyczyn nie mogą sprawować nad nimi opieki i zapewnia im dom na resztę życia. Zapewnia im szczegółową diagnostykę i leczenie. Współpracujący z "Chatą" weterynarze stosują na chorych nowoczesne metody leczenia, na przykład wykorzystywanie komórek macierzystych.

Praca w Fundacji jest ciężka, ale pełna satysfakcji. 24 godziny na dobę, często bez snu, bez niczyjej pomocy. Chata Zwierzaka ponosi również ogromne koszty - trzeba zapłacić za leczenie, diagnostykę, badania, dojazdy do lecznic i karmę, która w wielu przypadkach musi być specjalistyczna, ponieważ schorowane zwierzęta, takie jak „nerkowce, wątrobowce, żołądkowce” muszą być traktowane inaczej.

Starość to nie wyrok, więc nie skazujmy zwierząt na cierpienie z powodu ich wieku.

Życie zwierząt nie ma żadnej ceny dlatego pomóż nam i jednocześnie pomóż tym zwierzętom, bo każda istota zasługuje na godną i spokojną starość.


Jedna z wielu historii życia w Chacie:

"Zacznę od naszej Marleny Marlena jest u nas 3 lata-przyjechała ze schroniska na Paluchu. Starsza, dzikawa sunia która wiele swoich lat spędziła w czterech ścianach boksu. Podczas pobytu w Chacie Marlena z dzikiej suki przeobraziła się w spokojna ufna dziewczynkę:) Teraz Marlena zachorowała - ma guza na udzie-w klinice w Radzyminie u doktor Persony przeszła komplet badań. Począwszy od badań krwi, rtg płuc, usg biopsje guza na udzie po gastroskopie. Marlena przestała jeść z dnia na dzień, w gastroskopii widoczne nadżerki oraz wrzód na granicy pęknięcia oraz ściana żołądka spulchniona i zmieniona - pobrano wycinek do badań... Marlena dwa tygodnie walczyła o życie, a ja razem z nią -na kroplówkach, lekach od trzech dni wróciła do świata żywych- jest nadzieja.... wymioty się cofnęły, Marlena zaczęła jeść.. W badaniu usg znaczna poprawa... Marlena jest przygotowywana do operacji - guz na łapie musi zostać wycięty bo to zagraża życiu i może dać przerzuty w szybkim czasie. Operować będzie doktor Joanna Persona.

Koszty leczenia oraz diagnostyki pochłaniaja u nas olbrzymie kwoty- ale zarówno My jak i Wy wiemy ze jest to kluczem to leczenia skoncentrowanego na odkrywaniu sedna nie chodzenia po omacku...

nie ma czasu na wchodzenie w slepe zaulki... stare psy tego czasu nie maja zupelnie. Dlatego wsplpracujemy z najlepszymi diagnostami i lekarzami - sprawdzonymi i z sercem.

Marlena nie ma czasu - potrzebuje Waszego wsparcia.."

Prosimy Cię o pomoc, nie mamy czasu, chata potrzebuje naszej pomocy... Bo jak nie my to kto?

Facebook "Homines"

https://www.facebook.com/hominesorganization/?fref=ts

Facebook "Chaty Zwierzaka"

https://www.facebook.com/ChataZwierzaka/?fref=ts


Działamy w ramach Olimpiady Zwolnieni Z Teorii 

https://zwolnienizteorii.pl/

Komentarze


  • Zwierzolub - awatar

    Zwierzolub

    26.06.17
    26.06.17

    Nie jest to dużo ale grosz do grosza.... Trzymam mocno kciuki i wszystkiego dobrego dla całej Chaty i "wspomagaczy" 😉

2 171 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Homines - awatar

Homines

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Homines - awatar
Homines
20
Homines - awatar
Homines
151
Homines - awatar
Homines
1 430
mk84 - awatar
mk84
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Wilkowska - awatar
Ania Wilkowska
50
Irmina Zalewska - awatar
Irmina Zalewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij