Zbiórka Podaruj życie Chacie - zdjęcie główne

Podaruj życie Chacie

2 171 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Homines - awatar

Homines

Organizator zbiórki

Podaruj życie Chacie!

Jesteśmy projektem społecznym "Homines" niosącym pomoc potrzebującym zwierzakom. Nasz zespół to pięć kochających wszystkie istoty dziewczyn z II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. Naszym celem jest zbiórka charytatywna dla Chaty Zwierzaka! 

Chata Zwierzaka to pierwsza fundacja, która powstała z myślą o chorych i porzuconych zwierzętach. To Hospicjum, w którym niechciane psy i koty żyją bez klatek, jak w domu, z miłą i ciepłą atmosferą.

Sprawa wygląda poważnie, bo chodzi o kwestie leczenia. Do 25 lipca potrzebujemy zebrać min. 2 tys. złotych na leczenie zwierząt w Chacie Zwierzaka. Kwota dwóch tysięcy przeznaczonych na ten cel to i tak kropla w morzu, ale liczy się każda pomoc. Do Chaty trafiają zwierzęta ciężko chore, stare, poranione. Opieka nad nimi wymaga dużych nakładów finansowych. Trafiają tam zwierzęta, które potrzebują nowej krwi, sanatorium, niewidome, z cukrzycą,uwolnione z niewoli, z guzami, z wyrokiem eutanazji, zapaleniem różnych narządów i z wieloma innymi problemami. Zwierzęta zawsze otrzymują pomoc, najróżniejsze badania,operacje, zabiegi. Jednak wszystko to jest bardzo kosztowne.

W „Chacie” przebywa wiele psów i kotów. Każdy ma swoją historię, chorują przewlekle, wymagają opieki weterynaryjnej i pielęgnacyjnej. Fundacja zabiera starsze zwierzęta ze schronisk oraz od właścicieli, którzy z ważnych przyczyn nie mogą sprawować nad nimi opieki i zapewnia im dom na resztę życia. Zapewnia im szczegółową diagnostykę i leczenie. Współpracujący z "Chatą" weterynarze stosują na chorych nowoczesne metody leczenia, na przykład wykorzystywanie komórek macierzystych.

Praca w Fundacji jest ciężka, ale pełna satysfakcji. 24 godziny na dobę, często bez snu, bez niczyjej pomocy. Chata Zwierzaka ponosi również ogromne koszty - trzeba zapłacić za leczenie, diagnostykę, badania, dojazdy do lecznic i karmę, która w wielu przypadkach musi być specjalistyczna, ponieważ schorowane zwierzęta, takie jak „nerkowce, wątrobowce, żołądkowce” muszą być traktowane inaczej.

Starość to nie wyrok, więc nie skazujmy zwierząt na cierpienie z powodu ich wieku.

Życie zwierząt nie ma żadnej ceny dlatego pomóż nam i jednocześnie pomóż tym zwierzętom, bo każda istota zasługuje na godną i spokojną starość.


Jedna z wielu historii życia w Chacie:

"Zacznę od naszej Marleny Marlena jest u nas 3 lata-przyjechała ze schroniska na Paluchu. Starsza, dzikawa sunia która wiele swoich lat spędziła w czterech ścianach boksu. Podczas pobytu w Chacie Marlena z dzikiej suki przeobraziła się w spokojna ufna dziewczynkę:) Teraz Marlena zachorowała - ma guza na udzie-w klinice w Radzyminie u doktor Persony przeszła komplet badań. Począwszy od badań krwi, rtg płuc, usg biopsje guza na udzie po gastroskopie. Marlena przestała jeść z dnia na dzień, w gastroskopii widoczne nadżerki oraz wrzód na granicy pęknięcia oraz ściana żołądka spulchniona i zmieniona - pobrano wycinek do badań... Marlena dwa tygodnie walczyła o życie, a ja razem z nią -na kroplówkach, lekach od trzech dni wróciła do świata żywych- jest nadzieja.... wymioty się cofnęły, Marlena zaczęła jeść.. W badaniu usg znaczna poprawa... Marlena jest przygotowywana do operacji - guz na łapie musi zostać wycięty bo to zagraża życiu i może dać przerzuty w szybkim czasie. Operować będzie doktor Joanna Persona.

Koszty leczenia oraz diagnostyki pochłaniaja u nas olbrzymie kwoty- ale zarówno My jak i Wy wiemy ze jest to kluczem to leczenia skoncentrowanego na odkrywaniu sedna nie chodzenia po omacku...

nie ma czasu na wchodzenie w slepe zaulki... stare psy tego czasu nie maja zupelnie. Dlatego wsplpracujemy z najlepszymi diagnostami i lekarzami - sprawdzonymi i z sercem.

Marlena nie ma czasu - potrzebuje Waszego wsparcia.."

Prosimy Cię o pomoc, nie mamy czasu, chata potrzebuje naszej pomocy... Bo jak nie my to kto?

Facebook "Homines"

https://www.facebook.com/hominesorganization/?fref=ts

Facebook "Chaty Zwierzaka"

https://www.facebook.com/ChataZwierzaka/?fref=ts


Działamy w ramach Olimpiady Zwolnieni Z Teorii 

https://zwolnienizteorii.pl/

Komentarze


  • Zwierzolub - awatar

    Zwierzolub

    26.06.2017
    26.06.2017

    Nie jest to dużo ale grosz do grosza.... Trzymam mocno kciuki i wszystkiego dobrego dla całej Chaty i "wspomagaczy" 😉

2 171 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Homines - awatar

Homines

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Homines - awatar
Homines
20
Homines - awatar
Homines
151
Homines - awatar
Homines
1 430
mk84 - awatar
mk84
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Wilkowska - awatar
Ania Wilkowska
50
Irmina Zalewska - awatar
Irmina Zalewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij