Zbiórka Podaruj życie Chacie - zdjęcie główne

Podaruj życie Chacie

2 171 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Homines - awatar

Homines

Organizator zbiórki

Podaruj życie Chacie!

Jesteśmy projektem społecznym "Homines" niosącym pomoc potrzebującym zwierzakom. Nasz zespół to pięć kochających wszystkie istoty dziewczyn z II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. Naszym celem jest zbiórka charytatywna dla Chaty Zwierzaka! 

Chata Zwierzaka to pierwsza fundacja, która powstała z myślą o chorych i porzuconych zwierzętach. To Hospicjum, w którym niechciane psy i koty żyją bez klatek, jak w domu, z miłą i ciepłą atmosferą.

Sprawa wygląda poważnie, bo chodzi o kwestie leczenia. Do 25 lipca potrzebujemy zebrać min. 2 tys. złotych na leczenie zwierząt w Chacie Zwierzaka. Kwota dwóch tysięcy przeznaczonych na ten cel to i tak kropla w morzu, ale liczy się każda pomoc. Do Chaty trafiają zwierzęta ciężko chore, stare, poranione. Opieka nad nimi wymaga dużych nakładów finansowych. Trafiają tam zwierzęta, które potrzebują nowej krwi, sanatorium, niewidome, z cukrzycą,uwolnione z niewoli, z guzami, z wyrokiem eutanazji, zapaleniem różnych narządów i z wieloma innymi problemami. Zwierzęta zawsze otrzymują pomoc, najróżniejsze badania,operacje, zabiegi. Jednak wszystko to jest bardzo kosztowne.

W „Chacie” przebywa wiele psów i kotów. Każdy ma swoją historię, chorują przewlekle, wymagają opieki weterynaryjnej i pielęgnacyjnej. Fundacja zabiera starsze zwierzęta ze schronisk oraz od właścicieli, którzy z ważnych przyczyn nie mogą sprawować nad nimi opieki i zapewnia im dom na resztę życia. Zapewnia im szczegółową diagnostykę i leczenie. Współpracujący z "Chatą" weterynarze stosują na chorych nowoczesne metody leczenia, na przykład wykorzystywanie komórek macierzystych.

Praca w Fundacji jest ciężka, ale pełna satysfakcji. 24 godziny na dobę, często bez snu, bez niczyjej pomocy. Chata Zwierzaka ponosi również ogromne koszty - trzeba zapłacić za leczenie, diagnostykę, badania, dojazdy do lecznic i karmę, która w wielu przypadkach musi być specjalistyczna, ponieważ schorowane zwierzęta, takie jak „nerkowce, wątrobowce, żołądkowce” muszą być traktowane inaczej.

Starość to nie wyrok, więc nie skazujmy zwierząt na cierpienie z powodu ich wieku.

Życie zwierząt nie ma żadnej ceny dlatego pomóż nam i jednocześnie pomóż tym zwierzętom, bo każda istota zasługuje na godną i spokojną starość.


Jedna z wielu historii życia w Chacie:

"Zacznę od naszej Marleny Marlena jest u nas 3 lata-przyjechała ze schroniska na Paluchu. Starsza, dzikawa sunia która wiele swoich lat spędziła w czterech ścianach boksu. Podczas pobytu w Chacie Marlena z dzikiej suki przeobraziła się w spokojna ufna dziewczynkę:) Teraz Marlena zachorowała - ma guza na udzie-w klinice w Radzyminie u doktor Persony przeszła komplet badań. Począwszy od badań krwi, rtg płuc, usg biopsje guza na udzie po gastroskopie. Marlena przestała jeść z dnia na dzień, w gastroskopii widoczne nadżerki oraz wrzód na granicy pęknięcia oraz ściana żołądka spulchniona i zmieniona - pobrano wycinek do badań... Marlena dwa tygodnie walczyła o życie, a ja razem z nią -na kroplówkach, lekach od trzech dni wróciła do świata żywych- jest nadzieja.... wymioty się cofnęły, Marlena zaczęła jeść.. W badaniu usg znaczna poprawa... Marlena jest przygotowywana do operacji - guz na łapie musi zostać wycięty bo to zagraża życiu i może dać przerzuty w szybkim czasie. Operować będzie doktor Joanna Persona.

Koszty leczenia oraz diagnostyki pochłaniaja u nas olbrzymie kwoty- ale zarówno My jak i Wy wiemy ze jest to kluczem to leczenia skoncentrowanego na odkrywaniu sedna nie chodzenia po omacku...

nie ma czasu na wchodzenie w slepe zaulki... stare psy tego czasu nie maja zupelnie. Dlatego wsplpracujemy z najlepszymi diagnostami i lekarzami - sprawdzonymi i z sercem.

Marlena nie ma czasu - potrzebuje Waszego wsparcia.."

Prosimy Cię o pomoc, nie mamy czasu, chata potrzebuje naszej pomocy... Bo jak nie my to kto?

Facebook "Homines"

https://www.facebook.com/hominesorganization/?fref=ts

Facebook "Chaty Zwierzaka"

https://www.facebook.com/ChataZwierzaka/?fref=ts


Działamy w ramach Olimpiady Zwolnieni Z Teorii 

https://zwolnienizteorii.pl/

Komentarze


  • Zwierzolub - awatar

    Zwierzolub

    26.06.17
    26.06.17

    Nie jest to dużo ale grosz do grosza.... Trzymam mocno kciuki i wszystkiego dobrego dla całej Chaty i "wspomagaczy" 😉

2 171 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Homines - awatar

Homines

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Homines - awatar
Homines
20
Homines - awatar
Homines
151
Homines - awatar
Homines
1 430
mk84 - awatar
mk84
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Wilkowska - awatar
Ania Wilkowska
50
Irmina Zalewska - awatar
Irmina Zalewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij