Zbiórka Podjazd do wózka dla Mikołajka - zdjęcie główne

Podjazd do wózka dla Mikołajka

25 818 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 695 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Mikołajkowo Mikołaj Kamiński - awatar

Mikołajkowo Mikołaj Kamiński

Organizator zbiórki

Wyobraź sobie że leżysz. Nie możesz oddychać - oddycha za Ciebie maszyna. Nie możesz połykać - karmi Cię maszyna, bezpośrednio do żołądka. Nie potrafisz nawet połknąć własnej śliny - dusisz się nią, jesteś odsysany kilkadziesiąt razy na dobę. Jest Ci niewygodnie, swędzi Cię nos ale nie potrafisz ruszyć nawet palcem. Potrzebujesz pomocy ale zawołać też nie możesz, Twoich mięśni już nie ma - zaniknęły, zniknęły. Potrzebujesz pomocy do wszystkiego ale jesteś za słaby by o nią prosić. Możesz tylko mieć nadzieję że ktoś się domyśli czego potrzebujesz. Wyobraź sobie...

Tak wygląda życie Mikołajka, 11 letniego chłopczyka, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Mikołajek jest więźniem własnego ciała, umysł ma zdrowy - SMA odbiera sprawność fizyczną, nie umysłową. Mikuś wszystko rozumie, widzi, czuje, myśli. Dlatego staramy się sprawić, by życie Mikołajka było jak najbardziej normalne. 

Zbieramy na podjazd do wózka. Kilka schodów uniemożliwia Mikołajkowi wyjście z domu. Respirator, ssak, pulsoksymetr, ambu, pompa do żywienia, specjalny wózek dla dziecka leżącego - to wszystko powoduje, że 5 schodów  jest barierą nie do pokonania i dzieli Mikołajka od wyjścia z domu, spaceru. Podjazd którego dotychczas używaliśmy to położona na schodach płyta która po 11 latach używania pękła. Bez podjazdu Mikołajek nie wyjdzie z domu. 

Proszę, nie pozwól by 5 schodów uwięziło Mikołajka w domu. 

Kochani, każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie bo sprawi że życie Mikusia będzie łatwiejsze.

Komentarze


 • Tomasz Malec - awatar

  Tomasz Malec

  20.09.2021
  20.09.2021

  produkt z włoskiej winnicy

 • Barbara Bąkowicz - awatar

  Barbara Bąkowicz

  18.09.2021
  18.09.2021

  Puzzle

 • Barbara Bąkowicz - awatar

  Barbara Bąkowicz

  18.09.2021
  18.09.2021

  Puzle

 • Milena Wabik - awatar

  Milena Wabik

  16.09.2021
  16.09.2021

  Lampka nocna

 • Dorota Hadrych - awatar

  Dorota Hadrych

  14.09.2021
  14.09.2021

  Licytacja - bluza rozmiar 110 z kapturem

25 818 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 695 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Mikołajkowo Mikołaj Kamiński - awatar

Mikołajkowo Mikołaj Kamiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 695

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Natalia Ślęzak magnes licytacja 21.09 - awatar
Natalia Ślęzak magnes licytacja 21.09
20
Puzle - awatar
Puzle
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dagmara Jasińska - awatar
Dagmara Jasińska
20
Bożena Andrzejczak ( książka) - awatar
Bożena Andrzejczak ( książka)
50
Bożena Warzecha Zestaw encyklopedii - awatar
Bożena Warzecha Zestaw encyklopedii
30
Tomasz Malec - awatar
Tomasz Malec
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij