Zbiórka Podróże Mocy - zdjęcie główne

Podróże Mocy

7 318 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Maciej Marczak - awatar

Maciej Marczak

Organizator zbiórki

O projekcie

Podróże mocy to projekt 3-miesięcznej wyprawy przez tereny Meksyku i Peru, w trakcie której będziemy odkrywać dawne miejsca mocy, spędzać czas z ludźmi wiedzy, doświadczać w praktyce mądrości rdzennych kultur oraz dzielić się naszym doświadczeniem z osobami, które pojawią się na drodze.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy reprezentacją Kręgu Bębniących Mężczyzn z Warszawy, w którym spotykamy się regularnie już od trzech lat. Zapytacie czym jest krąg? Najlepiej będzie jeśli umieścimy tutaj opis naszego kręgu warszawskiego :

"Poprzez wspólne uczestnictwo w kręgu wspieramy mężczyzn w podążaniu ścieżką serca, w harmonijnym współistnieniu z innymi istotami i z Matką Ziemią oraz w otwieraniu się na perspektywę rozwojową, na życie. Dajemy sobie wzajemnie wsparcie, wspólnie odkrywamy czym jest dla nas bycie Mężczyzną, dorastamy i budujemy podstawy do życia ze świadomością samych siebie. Pracujemy nad komunikacją, budujemy więzi, które mogą przetrwać długie lata, wspólnie spotykamy się z Cieniem, aby wyjść do Światła. Naszą misję realizujemy głównie poprzez regularne spotkania w formie kręgu, w męskim plemieniu przy bębnach djembe oraz innych instrumentach, które pozwalają na integrację naszego wspólnego i indywidualnego doświadczenia.
Dzielimy się energią i zapraszamy do udziału kobiety, zbierające się w kręgach podobnie jak my."

To jest nasz pomysł na kroczenie przed siebie każdego dnia. Wniósł on i cały czas wnosi, nową jakość do życia naszego i wielu mężczyzn, którzy mieli okazję spotkać się z nami w kręgu. Pragniemy dzielić się ze światem naszym doświadczeniem i umiejętnościami, a od świata przyjmować ofiarowane przezeń nowe idee i sposoby działania, z których będziemy tworzyć naszą codzienność.

Zdjęcie opisu zbiórki Podróże Mocy

Jakie są nasze cele ?

Mamy zamiar przynajmniej raz na dwa tygodnie organizować krąg w miejscu, w którym będziemy, z mężczyznami których spotkamy na naszej drodze. W ten sposób łączyć ludzi z różnych krajów i wspólnie budować nowy świat, oparty na braterstwie, szacunku, prawdzie i jedności.

Z jednej strony jest to dla nas podróż na zewnątrz do miejsc, ludzi, przyrody. Z drugiej strony w trakcie takiego wyjazdu dzieje się bardzo dużo rzeczy wewnątrz nas samych i będzie to prawdopodobnie ta ważniejsza część przygody, choć czasem wcale nie łatwiejsza... Wyprawa tego typu daje okazję do głębokiego spotkania się samemu ze sobą, do odkrycia swoich świetlistych stron, ale też do zajrzenia w najciemniejsze zakamarki. Do integracji światła i cienia w nas samych. Wszystko to prowadzi nas do coraz większej wolności, do kroczenia drogą serca. 

Głównym celem tej podróży jest dzielenie się tym wszystkim z Wami, ze światem poprzez nasze relacje, zdjęcia i filmy, dostępne na naszym blogu www.podrozemocy.pl . Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której będziecie mogli zobaczyć i poczuć jak nam to wychodzi w praktyce:)

Zdjęcie opisu zbiórki Podróże Mocy

Co nam się udało do tej pory ?

Jesteśmy teraz w połowie naszej wyprawy, odcinek meksykański dobiegł końca. Wydarzyło się bardzo dużo... Przeszliśmy wspólnie przez rozmaite procesy, niektóre trudne i głębokie, inne lekkie i radosne. Udało nam się zorganizować 3 bardzo ważne kręgi. Doświadczyliśmy uzdrawiającej mocy praktyk z tolteckiej ścieżki wiedzy. Spędziliśmy ponad tydzień, odcięci od świata wśród Wixarika people - straźników sekretnych mądrości starożytnego Meksyku, pracując z energiami, żywiołami oraz uzdrawiając zranienia na linii Indianie - biały człowiek. A to tylko niektóre z naszych przygód...

Zdjęcie opisu zbiórki Podróże Mocy

Dlaczego potrzebujemy wsparcia ?

W Meksyku wydaliśmy dużo więcej pieniędzy niż zakładaliśmy i nie chodzi o to, że byliśmy rozrzutni.. Opłacenie przewodnika, tłumacza, szamanów, koszty transportu, wyżywienia, opłaty dla gospodarzy... Wszystko kosztuje i niestety nasz budżet powoli już się kończy... W tym miejscu zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc... Zaczynamy odcinek peruwiański, gdzie pozostało jeszcze wiele do zrealizowania z naszych pomysłów, a jak już się przekonaliśmy w pierwszej części ekspedycji na wszystko są potrzebne pieniądze...

Zdjęcie opisu zbiórki Podróże Mocy

Na co przeznaczymy zebrane pieniądze ?

Jednym z naszych marzeń jest zorganizowanie wyprawy do wioski indian Q'ero, mieszkających na wysokości 6 tysięcy metrów w Andach. Jest to bardzo interesujące plemię, żyjące w głębokim połączeniu z energią Ziemi oraz wszystkim co żyje. Q'ero słynną z długowieczności ( dożywają wieku ponad 100 lat) oraz ze swoich niesamowitych umiejętności uzdrawiających. Niestety na dzień dzisiejszy pozostało już  tylko ok. 450 członków tego plemienia.

Kolejnym marzeniem jest wyprawa do Chavin de Huantar, obszaru jednej z najstarszych peruwiańskich kultur. Na miejscu pragniemy odwiedzić starożytne swiątynie, miejsca mocy jak rownież spotkać się i popracować z miejscowymi szamanami, których tradycje siegają tysięcy lat wstecz..

Zebranie wskazanej przez nas kwoty pozwoli nam na zorganizowanie tych wypraw, wynajęcie przewodników i tłumaczy, jak również na dotarcie w inne ciekawe zakątki kraju, gdzie dawna wiedza i praktyki czekają na odkrycie. Zagwarantuje nam również bilet powrotny do Polski na poczatku lipca, gdyż przez meksykanskie wydatki nie udało nam się jeszcze zabezpieczyć tego tematu...;) 

Zdjęcie opisu zbiórki Podróże Mocy

Dlaczego potrzebujemy takiej kwoty ?

Kwota 12 tys. Pln jest tą, która pozwoli nam zrealizować wyżej wymienione plany.

 1. Zorganizowanie wyprawy do wioski indian Q'ero na wysokosc 6 tys. metrów. 
 • Wynajęcie przewodnika i tłumacza
 • Wypożyczynie potrzebnego sprzętu
 • Wypożyczenie koni (Większa cześć wyprawy odbywa sie konno)
 • Zaopatrzenie się w prowiant
 • Dary, prezenty i pieniądze dla Indian Q'ero

Liczymy , że na dwie osoby wyjdzie nas to łacznie jakies 3 - 4 tys. pln

Kolejne marzenie - wyprawa do Chavin to przede wszystkim koszty transportu : samolot, autobusy oraz na miejscu spotkanie z szamanami, opłaty za udział w ceremoniach. Rownież okolo 3 tys. Pln.

Na koniec powrotne bilety lotnicze do Polski. Sprawdziliśmy i w najtanszej opcji wyjdzie nas to 5 tys. Pln lacznie. Wszystkie te rzeczy razem dają nam kwotę, o ktorą prosimy.

 

  Zdjęcie opisu zbiórki Podróże Mocy

  Co zrobimy, jeśli zbierzemy większą kwotę ?

  Przede wszystkim będziemy bardzo szczęśliwi!! Pozwoli nam to w pierwszej kolejności na profesjonalny montaż i obróbkę filmu z naszej wyprawy oraz na wydanie naszych wymarzonych książek. 

  Jeśli uda nam się zebrać naprawdę dużo większą kwotę, zwrócą nam się częściowo koszty tej podróży, co przyśpieszy realizację kolejnej.. Meksyk - Peru to dopiero początek naszych przygód :)

  Co dalej ?

  Po powrocie mamy zamiar między innymi stworzyć pełnometrażowy film z naszej wyprawy oraz przeprowadzić serię spotkań z osobami zainteresowanymi naszymi przygodami. Myślimy takze po cichu o napisaniu ksiażki lub nawet dwóch. Rownież chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i będziemy pomagać kolejnym odważnym organizować ich podroże mocy.. 

  Główna misja pozostaje jednak bez zmian - dzielenie się doświadczeniami poprzez naszego bloga www.podrozemocy.pl , przecieranie szlaków dla kolejnych podróżników, odkrywanie przed czytelnikami trochę innej perspektywy interakcji ze światem, łączenie mężczyzn z każdego zakątka Ziemi w jedno plemię... Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego bloga, czytania, oglądania i komentowania. Po przeczytaniu kilku postów będziecie mieli lepszy obraz naszego projektu oraz tego czym pragniemy się z Wami podzielić...

  Zdjęcie opisu zbiórki Podróże Mocy

  Aktualizacje


  • Maciej Marczak - awatar

   Robimy co w naszej Mocy!!

   01.07.2015
   01.07.2015

   Najdrozsi dziekujemy slicznie za Wasze wsparcie!! Mamy nadzieje, ze przez te ostatnie 8 dni naszej zbiorki, uda nam sie uzbierac zamierzona kwote... Caly czas bardzo goraco prosimy Was o pomoc...
   Zeby nie bylo, ze czekamy z zalozonymi rekami, udostepniamy Wam ten oto filmik. Lapiemy sie kazdego sposobu, zeby zrealizowac nasze cele... :)

  Słowa wsparcia

  Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Jagoda - awatar

   Jagoda

   07.07.2015
   07.07.2015

   Pięknego podróżowania!

   • Maciej Marczak - awatar

    Maciej Marczak - Organizator zbiórki

    08.07.2015
    08.07.2015

    Dziekujemy Kochana!!1 Tobie rowniez, mam nadzieje ze niedlugo sie spotkamy, sciskamy :)

  • Mi - awatar

   Mi

   07.07.2015
   07.07.2015

   Powodzenia amigos! :*

   • Maciej Marczak - awatar

    Maciej Marczak - Organizator zbiórki

    08.07.2015
    08.07.2015

    Dziekujemy Siostro !!! Sciskamy mocno !!! :)

  • Ilona - awatar

   Ilona

   07.07.2015
   07.07.2015

   Całym sercem jestem z Wami :) <3

   • Maciej Marczak - awatar

    Maciej Marczak - Organizator zbiórki

    08.07.2015
    08.07.2015

    A my dziekujemy z calego serca !!! Cieszymy sie bardzo !!! :)

  • Maria - awatar

   Maria

   06.07.2015
   06.07.2015

   Dziękuję Podróżnicy Mocy za to co robicie! To podróż nas wszystkich! Powodzenia w dalszej drodze! :) <3

   • Maciej Marczak - awatar

    Maciej Marczak - Organizator zbiórki

    06.07.2015
    06.07.2015

    Dzieki Siostrzyczko !!! Tak tez czujemy, ze nie podrozujemy sami tylko z Wami wszystkimi :) Do zobaczenia, Sciskamy !!!

  • Zbyszek - awatar

   Zbyszek

   05.07.2015
   05.07.2015

   Dla Mocy !!!

   • Maciej Marczak - awatar

    Maciej Marczak - Organizator zbiórki

    06.07.2015
    06.07.2015

    Dziekujemy Bracie !!! Juz niebawem zabebnimy znow razem :)

  7 318 zł  z 12 000 zł (Cel)
  Wpłaciło 75 osób
  Maciej Marczak - awatar

  Maciej Marczak

  Organizator zbiórki

  Zadaj pytanie

  Wpłaty: 75

  Katarzyna - awatar
  Katarzyna
  25
  Anna - awatar
  Anna
  10
  beata - awatar
  beata
  200
  Martyn - awatar
  Martyn
  200
  Piotr - awatar
  Piotr
  120
  Sylwia - awatar
  Sylwia
  40
  Katarzyna - awatar
  Katarzyna
  10
  Jagoda - awatar
  Jagoda
  50
  Mi - awatar
  Mi
  100
  Maja - awatar
  Maja
  40

  Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

  Załóż swoją pierwszą zbiórkę

  Zbieraj pieniądze na to, czego
  najbardziej potrzebujesz już dziś!

  Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

  Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

  Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

  Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

  Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

  W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

  W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

  Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

  Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

  Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

  Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

  Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

  Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

  Zamknij