Zbiórka Podziel się z Potrzebującymi 7 - miniaturka zdjęcia

Podziel się z Potrzebującymi 7 Jak założyć taką zbiórkę?

Podziel się z Potrzebującymi 7

1 450 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas na podzielenie się wszystkim co dobre, z tymi, którzy są w potrzebie. Mamy świadomość, że galopujące ceny, wszechobecny kryzys powoduje, że sami czujemy się niepewnie i z coraz większym przerażeniem spoglądamy w przyszłość.

Są jednak wśród Nas ludzie, którzy chorzy, samotni, często od wielu lat niepełnosprawni nie mogą samodzielnie wpłynąć na polepszenie jakości swojego życia. Ze strachem spoglądają na paragony ze sklepu i zastanawiają się jak z miesiąca na miesiąc przeżyć ze skromnymi dochodami.

Niestety łatwo jest zauważyć jak drożyzna i niepewność naszych czasów wpływa na emerytów i rencistów. Ubodzy, bez poczucia bezpieczeństwa, często nie wiedzą w co i komu wierzyć. Ratują się modlitwą i chcą być spokojni, lecz z roku na rok jest coraz trudniej, zwłaszcza, gdy kupno podstawowych rzeczy potrzebnych do życia pochłania cały dochód. Dlatego po raz siódmy organizujemy naszą coroczną, przedświąteczną zbiórkę żywności, środków czystości i rzeczy potrzebnych. Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Gminy Jelcz-Laskowice i okolic o wsparcie Naszej Akcji.

Przy pomocy Miejsko-Gminnego Ośrodka pomocy Społecznej ustaliliśmy jakie potrzeby w tym roku mają seniorzy.
Osoby, które odwiedzimy 21 i 22 grudnia, to w większości ludzie starsi, którym co miesiąc brakuje pieniędzy na podstawowe rzeczy: jedzenie, środki czystości, nową, świeżą pościel, ciepłe ubrania. Co roku, odwiedzając Ich w domach przekonujemy się jak wiele znaczy sama pamięć, wizyta, wspólna modlitwa, kolędowanie. Chwila rozmowy, zatrzymanie się, by zauważyć drugiego, często nieszczęśliwego człowieka jest dla Nas również cennym i wspaniałym doświadczeniem.

Dzięki Miejsko - Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej docieramy do osób, dla których sytuacja niedostatku jest stosunkowo nowa, ale nie zapominamy o osobach, które i w poprzednich latach chętnie przyjmowały Nas w swoich domach. Każda z tych osób była zapytana co w tym roku sprawi im największą radość. Wielu Naszych stałych Podopiecznych wykazuje się mądrością i skromnością, prosząc by w rzeczy potrzebne obdarować bardziej potrzebujących.  Na naszym fanpage oraz stronie internetowej zamieszczamy opisy wszystkich tych Osób. Każdą z Nich można obdarować robiąc jej indywidualną paczkę. Czasem jednak nie udaje się dla kogoś znaleźć darczyńcy, bądź nie wszystkie potrzeby darczyńca może zaspokoić. 

Dlatego zbiórka założona ma być dopełnieniem Akcji, a każda złotówka na nią wpłacona zostanie wykorzystana na potrzeby Podopiecznych z naszej listy. 

Zachęcamy do wpłat, udostępniania także wszystkich tych, którzy będą chcieli się podzielić dobrem, a brak im czasu - My w grudniu cały swój poświęcamy dla Naszych Potrzebujących, za Twą wpłatę zadbamy o zaspokojenie ich potrzeb.

Będziemy niezmiennie wdzięczni za pomoc i okazane wsparcie!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 450 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Waldek - awatar
Waldek
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Emilia Kowalska - awatar
Emilia Kowalska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij