Zbiórka Pomoc pogorzelcom z Rębiszowa - zdjęcie główne

Pomoc pogorzelcom z Rębiszowa

170 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Stowarzyszenie ODNOWA - awatar

Stowarzyszenie ODNOWA

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie ODNOWA organizuje zbiórkę na rzecz pogorzelców z Rębiszowa z gminy Mirsk! 😉

28.11.2020 r. dziewięcioosobowa rodzina z Rębiszowa straciła większość swojego dobytku. Na szczęście wszyscy cali i zdrowi zdołali uciec przez pożarem. 

Idzie wiosna i mieszkańcy chcą rozpocząć odbudowę swojego domu.

Niestety bez naszej pomocy sobie nie poradzą.

Niezbędny jest zakup materiałów budowlanych takich jak:

wełna, stelaże, regipsy, gładź szpachlowa, wkręty do regionów, folia pod regipsy itd.

Pomóżmy pogorzelcom w powrocie do normalnego życia!

Dla najbardziej hojnego wpłacającego przewidziana jest nagroda od lokalnego artysty – szczegóły za jakiś czas 😊

Was prosimy o zaangażowanie, każda złotówka się liczy – każda nawet najmniejsza wpłata przybliża nas do celu 🙏🏻❤️

170 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Stowarzyszenie ODNOWA - awatar

Stowarzyszenie ODNOWA

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonim - awatar
Anonim
50
Małgorzata Zalewska - awatar
Małgorzata Zalewska
50
Jolanta Sztuba - awatar
Jolanta Sztuba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij