Zbiórka Pomoc dla Pogotowia Ratunkowego - zdjęcie główne

Pomoc dla Pogotowia Ratunkowego

12 041 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać teraz
 
Rafał Lukstaedt - awatar

Rafał Lukstaedt

Organizator zbiórki

Szanowni przyjaciele zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla Pogotowia Ratunkowego. Nigdy nie przyszło by mi do głowy, że taka sytuacja nastąpi i że będę Was prosił o wsparcie finansowe dla pogotowia. 

Sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy jeszcze kilka tygodni temu mogła być co najwyżej scenariuszem do filmu sensacyjnego. Dzisiaj jest brutalną rzeczywistością.

Stan epidemii generuje ogromne koszty finansowe i powoduje, że pojawiają się potrzeby jakie wcześniej nie występowały. Potrzebny jest całkiem podstawowy sprzęt w ogromnych ilościach taki jak choćby maseczki dla pacjentów do których jeździmy ale i sprzęt diagnostyczny i podtrzymujący życie. Potrzebujemy bardzo przyziemnych rzeczy jak pralka czy suszarka do naszych ubrań, których nie możemy wyprać w domowych warunkach nie chcąc narażać naszych bliskich. 

Kochani potrzeb jest ogromna ilość nie sposób je nawet wszystkie wymienić gdyż co chwilę pojawiają się nowe. Tą drogą liczymy na wasze wsparcie i liczymy że dzięki tej zbiórce choć trochę naszych potrzeb będziemy mogli od ręki załatwić. 

Nie muszę dodawać że liczy się każda złotówka ponieważ w tej sytuacji wydaje się to być oczywiste. Liczę że "od ziarnka do ziarnka uzbiera się miarka" i zrobimy to RAZEM za co z całego serca z góry dziękuję w imieniu własnym jak również koleżanek i kolegów ratowników ale przede wszystkim naszych pacjentów.

Kupiony sprzęt nam ułatwi pracę ale tak naprawdę to będzie służył właśnie naszym pacjentom. Życzę Wam jednak kochani żebyście nigdy nie musieli z niego korzystać (z wiadomych względów).

Ze swej strony obiecuję, że będę was informował co za wasze złotówki kupiliśmy. Za wszystkie wpłaty bardzo bardzo bardzo dziękuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rafał Lukstaedt - awatar

  Rafał Lukstaedt

  03.04.20
  03.04.20

  Bardzo miły gest radnych z Trzemesza. Na propozycje radnego Grzegorza Koperskiego pozostali radni zadeklarowali wsparcie finansowe w postaci przekazania jednomiesięcznej diety na rzecz trzemeszeńskiego Zespołu Ratownictwa Medycznego. To odpowiedź na zbiórkę jaka prowadzimy na rzecz ratownictwa medycznego. Za taki gest całej Radzie już dzisiaj bardzo dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 47 005

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.20
  30.03.20

  Agnes

12 041 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać teraz
 
Rafał Lukstaedt - awatar

Rafał Lukstaedt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 144

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Kołodziejczak - awatar
Piotr Kołodziejczak
670
Anonim - awatar
Anonim
20
Sołectwo Cytrynowo - Radny - awatar
Sołectwo Cytrynowo - Radny
161
Ania - awatar
Ania
50
Dominik Woźniak - awatar
Dominik Woźniak
670
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Laskowska - awatar
Magdalena Laskowska
800
Bo Grzegorz wpłacił :o) - awatar
Bo Grzegorz wpłacił :o)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij