Zbiórka Pomoc dla Pogotowia Ratunkowego - zdjęcie główne

Pomoc dla Pogotowia Ratunkowego

12 122 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Rafał Lukstaedt - awatar

Rafał Lukstaedt

Organizator zbiórki

Szanowni przyjaciele zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla Pogotowia Ratunkowego. Nigdy nie przyszło by mi do głowy, że taka sytuacja nastąpi i że będę Was prosił o wsparcie finansowe dla pogotowia. 

Sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy jeszcze kilka tygodni temu mogła być co najwyżej scenariuszem do filmu sensacyjnego. Dzisiaj jest brutalną rzeczywistością.

Stan epidemii generuje ogromne koszty finansowe i powoduje, że pojawiają się potrzeby jakie wcześniej nie występowały. Potrzebny jest całkiem podstawowy sprzęt w ogromnych ilościach taki jak choćby maseczki dla pacjentów do których jeździmy ale i sprzęt diagnostyczny i podtrzymujący życie. Potrzebujemy bardzo przyziemnych rzeczy jak pralka czy suszarka do naszych ubrań, których nie możemy wyprać w domowych warunkach nie chcąc narażać naszych bliskich. 

Kochani potrzeb jest ogromna ilość nie sposób je nawet wszystkie wymienić gdyż co chwilę pojawiają się nowe. Tą drogą liczymy na wasze wsparcie i liczymy że dzięki tej zbiórce choć trochę naszych potrzeb będziemy mogli od ręki załatwić. 

Nie muszę dodawać że liczy się każda złotówka ponieważ w tej sytuacji wydaje się to być oczywiste. Liczę że "od ziarnka do ziarnka uzbiera się miarka" i zrobimy to RAZEM za co z całego serca z góry dziękuję w imieniu własnym jak również koleżanek i kolegów ratowników ale przede wszystkim naszych pacjentów.

Kupiony sprzęt nam ułatwi pracę ale tak naprawdę to będzie służył właśnie naszym pacjentom. Życzę Wam jednak kochani żebyście nigdy nie musieli z niego korzystać (z wiadomych względów).

Ze swej strony obiecuję, że będę was informował co za wasze złotówki kupiliśmy. Za wszystkie wpłaty bardzo bardzo bardzo dziękuje.

Aktualizacje


 • Rafał Lukstaedt - awatar

  Rafał Lukstaedt

  03.04.2020
  03.04.2020

  Bardzo miły gest radnych z Trzemesza. Na propozycje radnego Grzegorza Koperskiego pozostali radni zadeklarowali wsparcie finansowe w postaci przekazania jednomiesięcznej diety na rzecz trzemeszeńskiego Zespołu Ratownictwa Medycznego. To odpowiedź na zbiórkę jaka prowadzimy na rzecz ratownictwa medycznego.

  Za taki gest całej Radzie już dzisiaj bardzo dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 47 005

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2022
  17.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. Dziś SKOŃCZYŁY SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE W MĘCZARNIACH, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/gdy-umiera-przyjaciel,476

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2020
  30.03.2020

  Agnes

12 122 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Rafał Lukstaedt - awatar

Rafał Lukstaedt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 148

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Kołodziejczak - awatar
Piotr Kołodziejczak
670
Anonim - awatar
Anonim
20
Sołectwo Cytrynowo - Radny - awatar
Sołectwo Cytrynowo - Radny
161
Ania - awatar
Ania
50
Dominik Woźniak - awatar
Dominik Woźniak
670

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij