Zbiórka Pogryziony Staruszek - zdjęcie główne

Pogryziony Staruszek

1 115 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
ventura fashion - awatar

ventura fashion

Organizator zbiórki

Ta bieda, w opłakanym stanie, została zabrana ze stacji benzynowej. Staruszek nie miał już siły się podnosić. Tak sobie leżał... Nikt, poza pracownikami stacji, którzy wynosili mu wodę i coś do jedzenia, się nim nie zainteresował. Pogryziony przez psy... Nie wiadomo jak tam dotarł... Jedna z tankujących osób nie potrafiła odjechać. Po kilku godzinach przyjechał weterynarz. Wstępna diagnoza: świerzb lub nużyca, mocno osłabione serduszko plus pogryzienia... :-( mimo tego wszystkiego piesek dobrze reagował na otaczających go ludzi. Czekał, aż ktoś mu pomoże..? Długo. Za długo. Na szczęście udało się go stamtąd zabrać w bezpieczne miejsce. Ale nadal potrzebny dom tymczasowy. Do tego dochodzą koszty leczenia. Co prawda, znajduje się pod opieką cudownej Pani Irminy Piwowarczyk, ale pierwsze "oględziny" weterynarza to koszt 188 zł (zapłacone 100 zł, 88 do dopłaty), a jeszcze nie zaczęło się właściwe leczenie... Osobom prywatnym, które z miłości do zwierząt stają na rzęsach by im pomóc, gmina ani żadna inna placówka nie rekompensuje w żaden sposób kosztów takiej pomocy. Przecież to ich wybór.... Dlatego za każdym takim razem udaje się to tylko dzięki ludziom z wielkimi sercami. Liczy się każda złotówka. Wsparcie karmą również. Bardzo prosimy o pomoc... Losy pieska możecie śledzić na facebooku: wydarzenie "nadzieja umiera ostatnia", założyciel Irmina Piwowarczyk. Wierzę, że wspólnie postawimy go na nogi.

A osoby, które wpłacą 59 zł lub więcej i będą chciały dołączyć do Zgredkowego gangu pomagaczy ;) i nosić koszulkę z wizerunkiem Zgredzi (wzór zastrzeżony), proszę o wiadomość (tutaj, na pomagam.pl) po dokonaniu wpłaty. 

Zgredzię jakiś czas temu znalazłam pod sklepem (notabene niedaleko od miejsca, w którym leżał nasz staruszek). A teraz to Zgredzia pomaga zwierzakom, które tej pomocy potrzebują. 

Jeśli chcecie zobaczyć i poczytać więcej, zapraszam Was na www.ventura-fashion.blogspot.com/2018/09/zgredka-pomaga.html

Dziękuję za poświęcony na przeczytanie czas i z góry dziękuję za każdą złotówkę. Pieniążki lecą prosto na konto obecnej opiekunki pogryzionego staruszka, Pani Irminy Piwowarczyk. W sprawie domu tymczasowego kontaktujcie się proszę z Panią Irminą na facebooku lub telefonicznie 607 917 801.


Aktualności


 • ventura fashion - awatar

  ventura fashion

  25.09.18
  25.09.18

  Kochani, z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty. Dzięki Wam udało się zapewnić naszemu dziadziusiowi opiekę weterynarza (wszystko mu się już ładnie goi, sierść odrasta!) i bezpieczne miejsce - piesek zamieszkał w psim hoteliku w Sadku koło Szydłowca. Teraz szukamy dla niego kochającego człowieka. Jeszcze raz dziękuję! :-* Koszulki, dla tych z Was, którzy wyrazili taką chęć, już się robią i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będą u Was :-)

  Zdjęcie aktualności 20 062

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.09.18
  14.09.18

  Powodzenia 😘

  • ventura fashion - awatar

   ventura fashion - Organizator zbiórki

   15.09.18
   15.09.18

   :-* :-* :-*

 • Justyna Żołądek - awatar

  Justyna Żołądek

  13.09.18
  13.09.18

  Wpłacone i powodzenia😉

  • ventura fashion - awatar

   ventura fashion - Organizator zbiórki

   14.09.18
   14.09.18

   <3 <3

1 115 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
ventura fashion - awatar

ventura fashion

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Marcin Koperwas - awatar
Marcin Koperwas
100
Krystian Głogowski - awatar
Krystian Głogowski
50
Justyna Frontczak - awatar
Justyna Frontczak
50
Kasia - awatar
Kasia
50
Elżbieta Sztando - awatar
Elżbieta Sztando
45
Rafał - awatar
Rafał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata Banaszkiewicz - awatar
Agata Banaszkiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij