Zbiórka Operacja Pokerki - zdjęcie główne

Operacja Pokerki

1 036 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Witold Żyła - awatar

Witold Żyła

Organizator zbiórki

12 marca mam urodziny. Okrągłe, sześćdziesiąte. Wypadałoby dostać prezent. Dobrze, niech będzie prezent, ale to ja wybieram jaki.

Od 28 października 2017 jest w naszym domu pies, a właściwie to suczka. Nazywa się Pokerka. Trafiła do nas ze schroniska w Korabiewicach, jest starsza, sporo w życiu przeszła. Ten mój prezent to niech będzie jej zdrowie

Dlaczego zatem zbiórka? Przecież psiego zdrowia się nie kupuje. Racja. Można jednak to zdrowie podreperować, szczególnie gdy jest to potrzebne, a potrzebne było. Lekarz wykrył u Pokerki mały guzek, który trzeba było usunąć. Do tego Pokerka ma kłopoty ze stawami biodrowymi i kolanowymi (całkiem jak ja!) i można było poprawić jej komfort poruszania się zastrzykami z kwasu hialuronowego do stawów (całkiem jak do moich kolan). Operacja się odbyła, z naszego domowego budżetu ubyła spora sumka.

Pomyślałem sobie, że jakakolwiek refundacja leczenia Pokerki ze strony moich realnych i wirtualnych przyjaciół to będzie ten prezent na moją sześćdziesiątkę, to będzie Pokci zdrowie i moja radość.

Zatem, jeżeli chcecie uczcić mój jubileusz dorzućcie grosik jaki do Pokerkowego zdrowia,

Dziękuję!

Aktualizacje


 • Witold Żyła - awatar

  Witold Żyła

  14.03.18
  14.03.18

  Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy mi i Pokerce ufundowali wspaniały prezent. Zakładaliśmy, że zbierzemy 1000 zł, zebrało się trochę więcej zatem nadwyżkę przekazujemy na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Korabiewicach https://schronisko.info.pl/. Pozdrawiamy Was wszystkich i ściskamy mocno :)

  Zdjęcie aktualizacji 13 085

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.02.18
  21.02.18

  Z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. MAK

1 036 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Witold Żyła - awatar

Witold Żyła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ania - awatar
Ania
20
Marek i Iza - awatar
Marek i Iza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Szulc - awatar
Paulina Szulc
10
Danka Juszczak - awatar
Danka Juszczak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij