Zbiórka Operacja Pokerki - zdjęcie główne

Operacja Pokerki

1 036 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Witold Żyła - awatar

Witold Żyła

Organizator zbiórki

12 marca mam urodziny. Okrągłe, sześćdziesiąte. Wypadałoby dostać prezent. Dobrze, niech będzie prezent, ale to ja wybieram jaki.

Od 28 października 2017 jest w naszym domu pies, a właściwie to suczka. Nazywa się Pokerka. Trafiła do nas ze schroniska w Korabiewicach, jest starsza, sporo w życiu przeszła. Ten mój prezent to niech będzie jej zdrowie

Dlaczego zatem zbiórka? Przecież psiego zdrowia się nie kupuje. Racja. Można jednak to zdrowie podreperować, szczególnie gdy jest to potrzebne, a potrzebne było. Lekarz wykrył u Pokerki mały guzek, który trzeba było usunąć. Do tego Pokerka ma kłopoty ze stawami biodrowymi i kolanowymi (całkiem jak ja!) i można było poprawić jej komfort poruszania się zastrzykami z kwasu hialuronowego do stawów (całkiem jak do moich kolan). Operacja się odbyła, z naszego domowego budżetu ubyła spora sumka.

Pomyślałem sobie, że jakakolwiek refundacja leczenia Pokerki ze strony moich realnych i wirtualnych przyjaciół to będzie ten prezent na moją sześćdziesiątkę, to będzie Pokci zdrowie i moja radość.

Zatem, jeżeli chcecie uczcić mój jubileusz dorzućcie grosik jaki do Pokerkowego zdrowia,

Dziękuję!

Aktualizacje


 • Witold Żyła - awatar

  Witold Żyła

  14.03.2018
  14.03.2018

  Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy mi i Pokerce ufundowali wspaniały prezent. Zakładaliśmy, że zbierzemy 1000 zł, zebrało się trochę więcej zatem nadwyżkę przekazujemy na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Korabiewicach https://schronisko.info.pl/.

  Pozdrawiamy Was wszystkich i ściskamy mocno :)

  Zdjęcie aktualizacji 13 085

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.02.2018
  21.02.2018

  Z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. MAK

1 036 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Witold Żyła - awatar

Witold Żyła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ania - awatar
Ania
20
Marek i Iza - awatar
Marek i Iza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Szulc - awatar
Paulina Szulc
10
Danka Juszczak - awatar
Danka Juszczak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij