Zbiórka Wyrzucona w lesie, pokleszczówka - zdjęcie główne

Wyrzucona w lesie, pokleszczówka

475 zł z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Kolejna suka wyrzucona ... kolejna, która wiernie czeka na swojego cZŁOwieka, który ją porzucił .... Na zakręcie w olbrzymich krzakach - tak mieszka. Czy długo ? Nie wiemy, ale sądząc po sierści, wychudzeniu to na pewno nie kilka dni ... 

Cała w kleszczach i z pchłami ... Nieufna do człowieka, podchodziła na dystans.

Gmina Zambrów, teren Radysy :(
Albo one by ją dopadły, albo suka by odeszła konając na pokleszczówkę lub z głodu ... :( :( Ale udało się ! Udało się ją złapać. Na sygnale do weta i zdiagnozowano pokleszczówkę :( Dostała imizol. Jest dzielna !


Musi się udać, musi ! Bardzo awaryjnie zabezpieczona. Mamy dla niej miejsce na kilka dni, na czas dojścia do siebie. Co potem ? Nie wiemy !
Uratowaliśmy ją, musi wyjść z pokleszczówki. Musi się udać. POMÓŻCIE, prosimy !
Potrzebna karma, środki od kleszczy, profilaktyka, leki. Potrzebne również dt/ds.

Aktualizacje


  • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

    Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

    26.06.19
    26.06.19

    Miśka do adopcji :) https://www.facebook.com/pg/jednoserceniedarady/photos/?tab=album&album_id=2378684635710967

475 zł z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Małgorzata Dudzinski - awatar
Małgorzata Dudzinski
20
Izabela Patkowska - awatar
Izabela Patkowska
100
Marta Żebrowska - Gamdzyk - awatar
Marta Żebrowska - Gamdzyk
20
Magdalena Sawa - awatar
Magdalena Sawa
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Adriana - awatar
Adriana
5
Ania - awatar
Ania
20
Marzena Szwaczko - awatar
Marzena Szwaczko
20
Grazyna - awatar
Grazyna
50
Sojka dziewczyna z lasu - awatar
Sojka dziewczyna z lasu
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij