Zbiórka Wyrzucona w lesie, pokleszczówka - zdjęcie główne

Wyrzucona w lesie, pokleszczówka

475 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Kolejna suka wyrzucona ... kolejna, która wiernie czeka na swojego cZŁOwieka, który ją porzucił .... Na zakręcie w olbrzymich krzakach - tak mieszka. Czy długo ? Nie wiemy, ale sądząc po sierści, wychudzeniu to na pewno nie kilka dni ... 

Cała w kleszczach i z pchłami ... Nieufna do człowieka, podchodziła na dystans.

Gmina Zambrów, teren Radysy :(
Albo one by ją dopadły, albo suka by odeszła konając na pokleszczówkę lub z głodu ... :( :( Ale udało się ! Udało się ją złapać. Na sygnale do weta i zdiagnozowano pokleszczówkę :( Dostała imizol. Jest dzielna !


Musi się udać, musi ! Bardzo awaryjnie zabezpieczona. Mamy dla niej miejsce na kilka dni, na czas dojścia do siebie. Co potem ? Nie wiemy !
Uratowaliśmy ją, musi wyjść z pokleszczówki. Musi się udać. POMÓŻCIE, prosimy !
Potrzebna karma, środki od kleszczy, profilaktyka, leki. Potrzebne również dt/ds.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  26.06.2019
  26.06.2019

  Miśka do adopcji :)

  https://www.facebook.com/pg/jednoserceniedarady/photos/?tab=album&album_id=2378684635710967

475 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Małgorzata Dudzinski - awatar
Małgorzata Dudzinski
20
Izabela Patkowska - awatar
Izabela Patkowska
100
Marta Żebrowska - Gamdzyk - awatar
Marta Żebrowska - Gamdzyk
20
Magdalena Sawa - awatar
Magdalena Sawa
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Adriana - awatar
Adriana
5
Ania - awatar
Ania
20
Marzena Szwaczko - awatar
Marzena Szwaczko
20
Grazyna - awatar
Grazyna
50
Sojka dziewczyna z lasu - awatar
Sojka dziewczyna z lasu
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij