Zbiórka Wyrzucona w lesie, pokleszczówka - zdjęcie główne

Wyrzucona w lesie, pokleszczówka

475 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Kolejna suka wyrzucona ... kolejna, która wiernie czeka na swojego cZŁOwieka, który ją porzucił .... Na zakręcie w olbrzymich krzakach - tak mieszka. Czy długo ? Nie wiemy, ale sądząc po sierści, wychudzeniu to na pewno nie kilka dni ... 

Cała w kleszczach i z pchłami ... Nieufna do człowieka, podchodziła na dystans.

Gmina Zambrów, teren Radysy :(
Albo one by ją dopadły, albo suka by odeszła konając na pokleszczówkę lub z głodu ... :( :( Ale udało się ! Udało się ją złapać. Na sygnale do weta i zdiagnozowano pokleszczówkę :( Dostała imizol. Jest dzielna !


Musi się udać, musi ! Bardzo awaryjnie zabezpieczona. Mamy dla niej miejsce na kilka dni, na czas dojścia do siebie. Co potem ? Nie wiemy !
Uratowaliśmy ją, musi wyjść z pokleszczówki. Musi się udać. POMÓŻCIE, prosimy !
Potrzebna karma, środki od kleszczy, profilaktyka, leki. Potrzebne również dt/ds.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  26.06.2019
  26.06.2019

  Miśka do adopcji :)

  https://www.facebook.com/pg/jednoserceniedarady/photos/?tab=album&album_id=2378684635710967

475 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Małgorzata Dudzinski - awatar
Małgorzata Dudzinski
20
Izabela Patkowska - awatar
Izabela Patkowska
100
Marta Żebrowska - Gamdzyk - awatar
Marta Żebrowska - Gamdzyk
20
Magdalena Sawa - awatar
Magdalena Sawa
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Adriana - awatar
Adriana
5
Ania - awatar
Ania
20
Marzena Szwaczko - awatar
Marzena Szwaczko
20
Grazyna - awatar
Grazyna
50
Sojka dziewczyna z lasu - awatar
Sojka dziewczyna z lasu
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij