Zbiórka Kot, który pokonał śmierć - zdjęcie główne

Kot, który pokonał śmierć

2 429 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Gdy trafił do kliniki, wyglądał jak zmasakrowane zwłoki kota. Tylko niemiarowy oddech zdradzał ostatnie widoczne oznaki życia. Stan agonalny: gnijąca łapa po otwartym złamaniu, oskalpowana szczęka i kości żuchwy na wierzchu, wszędzie brud, woń rozkładającego się ciała i martwica. Ale wciąż oddychał i wciąż był cień szansy na uratowanie jego życia!

Kocurek to 7-miesięczne dziecko, które prawdopodobnie przeżyło zderzenie z samochodem. Został znaleziony przy drodze i miał wielkie szczęście, że dobra dusza, która uratowała mu życie, nie uznała go za martwego. Dostał ogromną szansę od losu. Jednak jego stan był krytyczny, a wręcz agonalny. Miał już posocznicę, martwicę tkanek na dużej powierzchni ciała. Jego łapa rozkładała się i infekowała cały organizm. Miał świerzb, stada pcheł i kleszczy i bardzo słabe wyniki krwi. W klinice zdecydowano się jednak dać mu szansę, bo jego wola życia była nadzwyczajna. 

Nocny zabieg amputacji łapy i usunięcia martwicy z tkanek udał się. Szczęka takze została pozszywana. To było bardzo karkołomne zadanie, ale udało się. Kot przeżył noc, co jest jego ogromnym sukcesem. Dawno nie widzieliśmy tak silnego i zdeterminowanego zwierzęcia. Jego stan jest odwrotnie proporcjonalny do woli życia. Warto było dać mu szansę. Warto było uwierzyć, że przeżyje do rana. Jego stan wciąż jest zły, ale walka ze śmiercią robi się coraz bardziej wyrównana. 

Ratowanie życia kota - Terminatora to nie zadanie dla jednej osoby. Owszem, jego wybawicielka dała mu niesamowitą szansę. Uwierzyli w niego też lekarze w klinice. My w niego wierzymy. Do tej układanki niezbędny jest jeszcze jeden element - Wy. Bez Was i Waszej pomocy finansowej nie jesteśmy w stanie ratować tych żyć. Pomóżcie nam i tym razem. 

Leczenie, rehabilitacja i opatrywanie ran zajmie najbliższe tygodnie i pochłonie bardzo duże środki finansowe. Suma trzycyfrowa. Prosimy o Waszą pomoc. Uwierzcie w niego tak jak my wierzymy.

Komentarze


 • Mateusz Bachański - awatar

  Mateusz Bachański

  29.10.2018
  29.10.2018

  Pozdrawiam!

 • Katarzyna Booker - awatar

  Katarzyna Booker

  28.10.2018
  28.10.2018

  Niech Moc będzie z Tobą

 • Iwona Korczak - awatar

  Iwona Korczak

  27.10.2018
  27.10.2018

  Trzymaj się Terminatorku, dasz radę...

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  27.10.2018
  27.10.2018

  Trzymam kciuki

 • Izabela - awatar

  Izabela

  27.10.2018
  27.10.2018

  żyj kochane biedactwo....!

2 429 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Wpłaty: 79

Halina - awatar
Halina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta Tekiel - awatar
Jolanta Tekiel
20
Krystyna Mystkowska - awatar
Krystyna Mystkowska
20
Zywislaw - awatar
Zywislaw
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Juleczka K. - awatar
Juleczka K.
30
Amelka K. i Olivka D. - awatar
Amelka K. i Olivka D.
38
Kubuś Ż. - awatar
Kubuś Ż.
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij