Gdy trafił do kliniki, wyglądał jak zmasakrowane zwłoki kota. Tylko niemiarowy oddech zdradzał ostatnie widoczne oznaki życia. Stan agonalny: gnijąca łapa po otwartym złamaniu, oskalpowana szczęka i kości żuchwy na wierzchu, wszędzie brud, woń rozkładającego się ciała i martwica. Ale wciąż oddychał i wciąż był cień szansy na uratowanie jego życia!

Kocurek to 7-miesięczne dziecko, które prawdopodobnie przeżyło zderzenie z samochodem. Został znaleziony przy drodze i miał wielkie szczęście, że dobra dusza, która uratowała mu życie, nie uznała go za martwego. Dostał ogromną szansę od losu. Jednak jego stan był krytyczny, a wręcz agonalny. Miał już posocznicę, martwicę tkanek na dużej powierzchni ciała. Jego łapa rozkładała się i infekowała cały organizm. Miał świerzb, stada pcheł i kleszczy i bardzo słabe wyniki krwi. W klinice zdecydowano się jednak dać mu szansę, bo jego wola życia była nadzwyczajna. 

Nocny zabieg amputacji łapy i usunięcia martwicy z tkanek udał się. Szczęka takze została pozszywana. To było bardzo karkołomne zadanie, ale udało się. Kot przeżył noc, co jest jego ogromnym sukcesem. Dawno nie widzieliśmy tak silnego i zdeterminowanego zwierzęcia. Jego stan jest odwrotnie proporcjonalny do woli życia. Warto było dać mu szansę. Warto było uwierzyć, że przeżyje do rana. Jego stan wciąż jest zły, ale walka ze śmiercią robi się coraz bardziej wyrównana. 

Ratowanie życia kota - Terminatora to nie zadanie dla jednej osoby. Owszem, jego wybawicielka dała mu niesamowitą szansę. Uwierzyli w niego też lekarze w klinice. My w niego wierzymy. Do tej układanki niezbędny jest jeszcze jeden element - Wy. Bez Was i Waszej pomocy finansowej nie jesteśmy w stanie ratować tych żyć. Pomóżcie nam i tym razem. 

Leczenie, rehabilitacja i opatrywanie ran zajmie najbliższe tygodnie i pochłonie bardzo duże środki finansowe. Suma trzycyfrowa. Prosimy o Waszą pomoc. Uwierzcie w niego tak jak my wierzymy.

Komentarze

 • Mateusz Bachański - awatar

  Mateusz Bachański

  29.10.18
  29.10.18

  Pozdrawiam!

 • Katarzyna Booker - awatar

  Katarzyna Booker

  28.10.18
  28.10.18

  Niech Moc będzie z Tobą

 • Iwona Korczak - awatar

  Iwona Korczak

  27.10.18
  27.10.18

  Trzymaj się Terminatorku, dasz radę...

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  27.10.18
  27.10.18

  Trzymam kciuki

 • Izabela - awatar

  Izabela

  27.10.18
  27.10.18

  żyj kochane biedactwo....!

Wpłaty - 79

Halina - awatar
20
Halina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Jolanta Tekiel - awatar
20
Jolanta Tekiel
Krystyna Mystkowska - awatar
20
Krystyna Mystkowska
Zywislaw - awatar
50
Zywislaw
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Juleczka K. - awatar
30
Juleczka K.
Amelka K. i Olivka D. - awatar
38
Amelka K. i Olivka D.
Kubuś Ż. - awatar
10
Kubuś Ż.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij