Polacy na Kaukazie

2 210 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Polscy zesłańcy po powstaniach: kościuszkowskim, listopadowym, styczniowym, zsyłani byli do służby w garnizonach kaukaskich carskiej armii, bez prawa powrotu do Europy. Ich potomkowie, starsi ludzie, mieszkają tam do tej pory. Od trzech lat realizujemy na Kaukazie projekt polegający na organizacji badań medycznych i zaopatrzenia w leki osób w tragicznej sytuacji ekonomicznej z Lagodekhi. Po raz pierwszy byliśmy tam w 2017 roku. Nie spodziewaliśmy się tego, co zastaliśmy na miejscu. Skrajna bieda, całkowity brak środków finansowych na opiekę medyczną i leki. Zdjęcia pokazują stan faktyczny z domów naszych beneficjentów. Bardzo prosimy o wpłaty, dzięki którym w okresie jesiennym zapewnimy staruszkom opiekę medyczną, przygotujemy ich domy do zimy i zakupimy podstawowy sprzęt diagnostyczny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kuba - awatar

    Kuba

    30.07.21
    30.07.21

    Powodzenia

2 210 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 36

Klementyna Howe-Krzyżanowska - awatar
Klementyna Howe-Krzyżanowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Liana Harutyunyan - awatar
Liana Harutyunyan
20
Ksawery Duś - awatar
Ksawery Duś
20
Agnieszka Pazdzierniak - awatar
Agnieszka Pazdzierniak
50
Vivek Bocheński - awatar
Vivek Bocheński
200
aniol - awatar
aniol
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Kretkiewicz - awatar
Katarzyna Kretkiewicz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij