Zbiórka Ewcia - zdjęcie główne

Ewcia

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Ewcia jest młodą, uroczą królinką, która ma jeszcze całe życie przed sobą. Niestety nie wiemy co dokładnie się jej stało, została znaleziona błąkająca się ulicami Piły z nienaturalnie wykrzywionym skokiem. Królinka trafiła do Warszawy, gdzie jest poddawana dokładnej diagnostyce.

Jej obrażenia są bardzo poważne i w swoim króliczym życiu musiała zaznać wiele bólu.

- pogruchotany staw kolanowy

- złamana noga przy główce kości

- złamane żebro

- podejrzenie złamania ogonka

Ten stan trwa już jakiś czas, na wolności żebro zdążyło się już prawie zrosnąć. Staw jest uszkodzony, nie uda się go uratować. Oznacza to amputacje kończyny i konieczność długiej opieki medycznej. Ewcia ma czucie w połamanej nóżce, boli ją kolano, jednak do tego bólu zdążyła już się przyzwyczaić. Chcemy żeby Ewa mogła cieszyć się życiem nie odczuwając bólu przy każdym kroku, chcemy naprawić część krzywd wyrządzonych tej przesympatycznej królince.

W imieniu Ewci prosimy o pomoc finansową na leczenie, diagnostykę, operacje.

W imieniu Ewci prosimy o pomoc finansową na leczenie, diagnostykę, operacje.

Aktualizacje


 • Przygarnij Królika - awatar

  Przygarnij Królika

  27.02.2018
  27.02.2018

  Ewcia jest już po amputacji. Pierwsze doby minęły spokojnie, mała dostaje leki przeciwbólowe, ponieważ wylizywała ranę musieliśmy założyć kołnierz.

  Zdjęcie aktualizacji 12 548

Komentarze


 • Katarzyna Roży - awatar

  Katarzyna Roży

  28.02.2018
  28.02.2018

  Całuski Maluszku :-*

 • Aleksandra Kryjak - awatar

  Aleksandra Kryjak

  22.02.2018
  22.02.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Joanna - awatar

  Joanna

  13.02.2018
  13.02.2018

  zdrowiej maleńka <3

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Katarzyna Roży - awatar
Katarzyna Roży
485
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dominika - awatar
Dominika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Marcin Borkowski - awatar
Marcin Borkowski
20
Leszek Dziadykiewicz - awatar
Leszek Dziadykiewicz
50
Thomas Beata Madela - awatar
Thomas Beata Madela
100
Tsaghik Shahvaladyan - awatar
Tsaghik Shahvaladyan
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij