Zbiórka 14 połamanych serc i Lew - zdjęcie główne

14 połamanych serc i Lew

3 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 120 osób

Na naszej drodze stanął rudy Lew

Fundacja Centaurus to ogólnopolska organizacja non-profit działająca od ponad dekady na rzecz zwierząt. To ocalone ponad 700 koni, kilkaset psów i kotów oraz wiele zwierząt gospodarskich.

Dziś na naszej drodze stanął rudy Lew. Połamana szczęka, trzy połamane nogi, w tym jedno złamanie otwarte i martwica kości. Czemu jest w takim stanie? Pewności nikt nie ma, ale obrażenia wskazują, że został brutalnie pobity.

O pomoc dla Lwa zwróciła się do nas zaprzyjaźniona organizacja. Mamy miejsce i chcemy przyjąć Lwa do siebie, ale załatwienie formalności na przewóz zwierzaka z zagranicy chwilę trwa, a Lew nie mógł czekać z operacją na przyjazd do Polski.

W porozumieniu z lekarzem weterynarii zdecydowaliśmy, że najlepszym wyjściem jest przeprowadzenie operacji szczęki i dwóch połamanych przednich łapek jak najszybciej, a dalsze leczenie i rehabilitacja będą już po naszej stronie. Zanim załatwione będą formalności, jego stan pozwoli na transport do Polski.

Zdjęcie opisu zbiórki 14 połamanych serc i Lew

Opłaciliśmy przeprowadzone operacje, ale przed Lwem długa droga i długie leczenie. Prosimy o wsparcie tego dzielnego kota, który mimo całego ogromu cierpienia jakie doznał ma wielką wolę życia. Lew już nigdy nie będzie w pełni sprawny, ale jeśli zapewnimy mu odpowiednie leczenie i rehabilitacji ma szansę na spokojne życie bez bólu.

Przed taką szansą stoją też inne, czekające na ratunek zwierzęta.

Razem z Lwem chcemy wziąć pod swoje skrzydła

 • 9 chorych kotów
 • 2 koty zdrowe - adopcyjne
 • 4 chore psy.

Razem 15 pokaleczonych przez los serc. Koszt przygotowania dokumentów i transportu na trasie ponad 1200 km dla jednego tylko zwierzaka to 90 EUR.  W imieniu tych wszystkich zwierząt prosimy Was dziś o pomoc. Potrzebne są środki na leczenie Lwa, na przygotowanie dokumentów przewozowych, na transport jego oraz jego przyjaciół.

To są zwierzęta ze wschodu, ale pomocy nie dzieli się granicami.

Twoja pomoc jest dla nich jedyną szansą na życie, na leczenie... na normalność.

Zdjęcie opisu zbiórki 14 połamanych serc i Lew

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Najnowsze wieści

  18.04.2016
  18.04.2016

  Lew wraz ze swoimi przyjaciółmi dotarł już do Polski.

  Lew jest już po operacji amputacji łapki, której nie dało się uratować. Aktualnie przebywa w klinice pod stałą opieką weterynaryjną. Jest podejrzenie grzybicy - zeskrobiny zostały wysłane do laboratorium oczekujemy na wynik.

  Lew, mimo swoich schorzeń jest bardzo żywym kotem i głośno domaga się głaskania i karmienia. Leczenie jeszcze potrwa, ale jesteśmy dobrej myśli.
  Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie dla tych zwierząt.

  Zdjęcie aktualizacji 764

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  17.04.2016
  17.04.2016

  Powodzenia dla kotka

 • Asia - awatar

  Asia

  14.04.2016
  14.04.2016

  Dla zwierzaków :)

 • Kociamber - awatar

  Kociamber

  14.04.2016
  14.04.2016

  Nie mogę dac wiele, ale daje od serca. Mam dwie kocie gęby do wyżywienia, faceta, i calą rzekę opłat, ale mam nadzieję, ze zbliży was to do celu!

 • Honorata - awatar

  Honorata

  14.04.2016
  14.04.2016

  Oby wszystko się udało, powodzenia. Buziaki dla zwierzaczków.

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  14.04.2016
  14.04.2016

  Oby wyzdrowiał na tyle, na ile jest to możliwe....

3 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 120 osób

Wpłaty: 120

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Klaudia - awatar
Klaudia
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Anita - awatar
Anita
10
Dagmara - awatar
Dagmara
10
Asia - awatar
Asia
30
Lidia - awatar
Lidia
20
Ewa - awatar
Ewa
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij