Zbiórka Pola Nadziei 2021 on-line - zdjęcie główne

Pola Nadziei 2021 on-line

1 004 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

W naszym sąsiedztwie są chore dzieci, które czekają na naszą życzliwość i pomoc. Pozyskane fundusze w ramach kampanii Pola Nadziei pozwalają na zaspokojenie ich potrzeb. Podopieczni Białostockiego Hospicjum potrzebują Was. W tym trudnym czasie jeszcze bardziej.

Kampania „Pola Nadziei” to wyjątkowe dzieło, które ma na celu propagowanie bezinteresownej pomocy i niesienie dobra podopiecznym hospicjum. Symbol kampanii – żonkil – kwiat nadziei, przypomina nam o ciężko chorych, ich cierpieniu i towarzyszeniu w okresie odchodzenia.

Ta przyjaźń trwa już od 11 lat. Ponownie wspólnie zasialiśmy Pola Nadziei i będziemy z nich zbierać jak najwięcej dobra. Z uwagi na sytuację pandemiczną w tym roku większość działań prowadzonych jest on-line, także finałowa kwesta. Dlatego rozpoczynamy ją wcześniej. Czy uda nam się też spotkać w "realu"? Kto wie, w nazwie akcji jest przecież nadzieja. A ona towarzyszy nam od zawsze.

 „Pomóż Im odnaleźć iskrę nadziei” – Niech ta iskierka nadziei towarzyszy nam przez całą zbiórkę i rozświetli życie dzieciom dla których liczy się każdy dzień …

Chcesz zostać wolontariuszem ? Udostępnij kwestę i zachęć do wsparcia akcji swoich znajomych! Liczymy na Ciebie i Twoją pomoc! 

1 004 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

#challenge #sercedlahospicjum - awatar
#challenge #sercedlahospicjum
260
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Jeziorkowska - awatar
Karolina Jeziorkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
35
Ilona Pińczak - awatar
Ilona Pińczak
5
Klaudia Piktel - awatar
Klaudia Piktel
5
Agata Fronckiel - awatar
Agata Fronckiel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina Szabłowska - awatar
Ewelina Szabłowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij