Zbiórka Na operację oczka Poldka - zdjęcie główne

Na operację oczka Poldka

698 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Na początku października pod opiekę Grupy Neko trafił około 15-letni Poldek. Był w opłakanym stanie. W uszach świerzb. W oczach ropa. W pysiu stan zapalny dziąseł. Sierść ruda i stercząca. Wiadomo, że całe życie spędził na dworze jako kot wolnożyjący. Rozchorował się i szukał pomocy u ludzi. Ktoś zaniósł go do wrocławskiego schroniska, a stamtąd trafił do domu tymczasowego. Dziad jaki paskudny, taki kochany. Przemiły, przytulaśny, do schrupania. Odkąd opuścił schronisko, nie może nacieszyć się Człowiekami.

Odkąd do nas trafił, został wyleczony, przeszedł kastrację chemiczną i usuwanie korzeni zębów, a teraz przyszła pora na przyjrzenie się choremu oczku.

Dziś odwiedziliśmy okulistę i okazało się, że Poldek ma zwichniętą soczewkę. Oko ciągle ropieje, bez przerwy utrzymuje się stan zapalny i jest to podobno bardzo bolesne. Po wysłaniu wydzieliny na posiew wiemy, że nie jest to kwestia bakteryjna. Zapadła decyzja o operacji. Soczewkę teoretycznie można przywrócić na właściwe miejsce, ale u niego przemieściła się prawdopodobnie już dawno temu wskutek urazu i w gałce ocznej powstały zrosty. Okuliści będą w stanie ocenić co da się zrobić dopiero w trakcie zabiegu. Najprawdopodobniej skończy się usunięciem oka, by nie powodowało bólu.

W zależności od tego co dokładnie będzie wykonane, koszt operacji będzie wynosił ok. 500-600 zł. Ma się odbyć w piątek 25 listopada. Mówią „proście, a będzie wam dane”. Proszę w imieniu dziada Poldka, bo on sam prosić umie tylko o mizianie. Kolejne nieplanowane, nieprzewidziane ale niezbędne wydatki przed nami :( Za nami również, bo dzisiejsza wizyta kosztowała 50 zł.

Komentarze


 • Jan:) - awatar

  Jan:)

  25.11.2016
  25.11.2016

  wracaj do zdrowia kocurku

 • Emilia Szypula - awatar

  Emilia Szypula

  24.11.2016
  24.11.2016

  Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze :-)

 • Alex Lasek - awatar

  Alex Lasek

  22.11.2016
  22.11.2016

  ;)

 • Piotr - awatar

  Piotr

  22.11.2016
  22.11.2016

  Poldek, Poldek, Ty mały łobuzie, powiedzenia & zdrówka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2016
  22.11.2016

  Powodzenia Dzielny Kocie :)

698 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Jan:) - awatar
Jan:)
10
Emilia Szypula - awatar
Emilia Szypula
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jakub - awatar
Jakub
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nata - awatar
Nata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna El - awatar
Katarzyna El
50
Kamil Grzesik - awatar
Kamil Grzesik
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij