Zbiórka POMOC dla dalszych działań Reksa - zdjęcie główne

POMOC dla dalszych działań Reksa

3 004 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób

TWOJA POMOC = ICH SZCZĘŚCIE

Drodzy Przyjaciele, z wielkim trudem dotrwaliśmy do końca 2020 roku. Dziękujemy wszystkim, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny, wszystkim, którzy przyłączyli się do wsparcia naszych działań. Nie jesteśmy schroniskiem, jesteśmy niewielkim stowarzyszeniem z garstką wolontariuszy na pokładzie. Wszystkie nasze działania oparte są na wpływach przekazania 1 % podatku oraz darowiznom darczyńców.

Przedstawiane przez nas interwencje są tylko kroplą w morzu tego co robimy. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami, mamy rodziny, pracujemy i każdą wolną chwilę poświęcamy Reksowi. 

Brakuje nam siły, czasu, miejsca ale ratujemy miesięcznie dziesiątki zwierząt, kastrujemy bezdomność, leczymy, edukujemy, pomagamy. 

Działamy dla dobra zwierząt dając 200 % swoich możliwości a Pani Prezes dostępna jest niemalże całą dobę każdego dnia w roku.

Wiemy, że kwoty na papierze nie przedstawią Państwu szczegółowo naszych działań, faktury nie pokażą chorych zwierząt, nie przekażą ich cierpienia.

Nasze wydatki od listopada do grudnia 2020 ro to koszt  57 580,91 zł spowodowały sytuację w której prawdopodobnie od lutego nie będziemy w stanie działać, brak nam środków finansowych, na koncie zostało nam aktualnie 3000 zł, jest to kwota, która nie wystarczy nawet na zakup karmy. Do naszych wydatków zaliczają się m.in. faktury za leczenie zwierząt, czynsz, opłata za prąd, wywóz śmieci, miesięczny zapas żwirku kosztuje 900 zł, miesięczne leki kosztują około 800 zł - 1000 zł, faktury za leczenie to miesięczny koszt około 20 000 zł, karma około 5000 zł, do tego dochodzą inne wydatki jak środki czystości, dezynfekcji itd.

Naszym celem jest ratowanie zwierząt i szukanie im nowych domów a szczęśliwa ADOPCJA to nasze spełnione marzenie.

Niestety często los kładzie nam kłody pod nogi, nie zawsze jesteśmy w stanie zdążyć z pomocą, codziennie zmagamy się z problemem bezdomności i krzywdy zwierząt. Chcielibyśmy aby nasi podopieczni byli zawsze szczęśliwi, zdrowi i radośni. 

 Wszystkie działania, które prowadzimy na rzecz bezbronnych zwierząt są prowadzone wyłącznie dzięki Państwa POMOCY.

Z całego serca dziękujemy za Państwa wsparcie i za WIELKE SERCA <3

DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI <3

Aktualizacje


 • Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS - awatar

  Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

  15.03.21
  15.03.21

  DZIĘKUJEMY <3

  Zdjęcie aktualizacji 65 074

Komentarze


 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  05.03.21
  05.03.21

  Trzymam kciuki!

 • Oliwia - awatar

  Oliwia

  26.02.21
  26.02.21

  Trzymam kciuki

3 004 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób

Wpłaty: 101

Patrycja - awatar
Patrycja
20
GrBr - awatar
GrBr
50
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Renata Konopka - awatar
Renata Konopka
200
Marek G. - awatar
Marek G.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij