Zbiórka Pomoc bezdomnym podczas pandemii - zdjęcie główne

Pomoc bezdomnym podczas pandemii

46 689 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 037 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Problem głodu wśród osób bezdomnych i ubogich jest coraz poważniejszy.

Tak, Warszawa, XXI wiek - system nie jest wstanie zapewnić wystarczającej pomocy ludziom bezdomnym i ubogim, którzy z dnia na dzień stracili możliwość zjedzenia czegoś ciepłego, możliwości noclegu w normalnym trybie...

Staramy się pomagać ale to wszystko co robimy to kropla w morzu potrzeb. Nasze środki znikają szybko. Jeździmy do naszych seniorów, na działki, jesteśmy na dworcach, przyjmujemy podopiecznych w naszym lokalu, po to aby przekazać im niezbędną żywność, ubrania, środki higieny osobistej... 

Pozostaje samotność, bezradność, zagubienie i niezaspokojone podstawowe potrzeby takie jak głód...

W miarę naszych możliwości odwiedzamy naszych podopiecznych. W tych miejscach o których wiemy, że bywają, niektórych w domach. To seniorzy, często chorzy, bezradni... Na bieżąco współpracujemy z innymi organizacjami i dzielimy się naszymi zapasami.

Wiemy, że teraz jest trudny czas dla każdego ale bardzo prosimy o wpłaty na nasze konto. Każda, najmniejsza kwota to wymierna pomoc.

Gotujemy i kupujemy jedzenie, aby przekazywać naszym Przyjaciołom.

Z całego serca prosimy o pomoc i o udostępnianie naszej zbiórki.  Im więcej osób go przeczyta, tym większa szansa na pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Daj Herbatę - awatar

  Fundacja Daj Herbatę

  08.04.2020
  08.04.2020

  Wczorajszy dzień był pracowity i intensywny, głównie w emocjach bo fizycznie to zawsze łatwiej sobie poradzić. Nasz samochód zwany pieszczotliwie złotą strzałą, został załadowany po dach: 25kg kartofli 10kg cebuli 10kg marchwi 10kg jabłek 10kg gruszek 5kg bananów 5kg cytryn 10 główek czosnku 10kg ryżu 10kg makaronu 10kg kaszy 100 jajek 10 sosów w słoikach 10 puszek fasoli 5 margaryn do tego: cukier, kostki rosołowe, przeciery pomidorowe, kapusta kiszona, ogórki kiszone, pieczywo, kiełbasa, parówki. To wszystko zostało kupione z ostatniej zbiórki pieniężnej. Do tego dodaliśmy z naszego magazynu: - chusteczki nawilżone - mydło - żele pod prysznic - kawę - herbatę - przyprawy Paczki z ubraniami i butami Wspaniała Fundacja Animalis przekazała karmę dla trzech piesków, które mieszkają razem z naszymi podopiecznymi. Dodatkowo pojechała z nami Pani Technik Weterynarii Ewa, która obejrzała i zbadała psy, zaszczepiła

  Zdjęcie aktualizacji 47 369

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2022
  27.02.2022

  Na zdrowie,

 • Iwona Cz - awatar

  Iwona Cz

  26.01.2022
  26.01.2022

  Powodzenia...

 • Nina T-M - awatar

  Nina T-M

  25.05.2020
  25.05.2020

  Piękna inicjatywa ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.05.2020
  25.05.2020

  Jesteście cudowni! Wspieram całym sercem. :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.05.2020
  25.05.2020

  Smacznego :)

46 689 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 037 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 037

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna Fus - awatar
Grażyna Fus
100
Wyględowska Grażyna - awatar
Wyględowska Grażyna
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Edwin - awatar
Edwin
20
Mateusz Fronc - awatar
Mateusz Fronc
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij