Zbiórka Pomagamy Paulince - zdjęcie główne

Pomagamy Paulince

2 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Paulina urodziła się 21.02.2008 roku; jest wcześniakiem urodzonym w 32 tyg. ciąży z powodu wytrzewienia jelit. Przed ukończeniem pierwszego roku życia pojawiły się napady padaczkowe. Zdiagnozowano padaczkę lekooporną. Wraz z padaczką ujawniła się astma oskrzelowa wczesnodziecięca. Paulina jest dzieckiem autystycznym z upośledzeniem w stopniu głębokim. Autyzm zdiagnozowano w lipcu 2014 roku.

Rozwój psychoruchowy Paulinki jest całościowo zaburzony. Dziecko nie mówi, potrzebuje pomocy w każdej codziennej czynności. Od 5 lat jest na diecie bezglutenowej, bezmlecznej i bezcukrowej. Paulina mimo swoich chorób jest bardzo radosnym dzieckiem. Córka potrzebuje stałej i intensywnej rehabilitacji ruchowej, a także wszelkich terapii pedagogicznych, psychoedukacyjnych, komunikacji alternatywnej, terapii wodnej, zajęć z integracji sensorycznej oraz terapii manualnej.

Niestety rodzina dziecka pozostaje tylko na utrzymaniu taty, mama zrezygnowała z pracy by móc opiekować się córką. Obecnie koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziców.

Dlatego prosimy Wszystkich o pomoc i wsparcie leczenia i rehabilitacji naszej córki, by w przyszłości mogła cieszyć się życiem najlepiej jak będzie potrafiła.


Komentarze


  • Ciocia - awatar

    Ciocia

    21.02.2020
    21.02.2020

    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Paulinko 😘

2 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Szkoła Pływania "Wodnik" 🏊‍♂️ - awatar
Szkoła Pływania "Wodnik" 🏊‍♂️
119
Wodniacki Klub Sportowy AQUA Active Kędzierzyn-Koźle - awatar
Wodniacki Klub Sportowy AQUA Active Kędzierzyn-Koźle
142
Drużyna WOPR Turawa - awatar
Drużyna WOPR Turawa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Drużyna WOPR Leśnica oraz Policja Leśnica - awatar
Drużyna WOPR Leśnica oraz Policja Leśnica
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Witkowska - awatar
Dorota Witkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ciocia - awatar
Ciocia
100
Klaudia Strzała - awatar
Klaudia Strzała
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij