Zbiórka Pomagamy Paulince - zdjęcie główne

Pomagamy Paulince

2 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Paulina urodziła się 21.02.2008 roku; jest wcześniakiem urodzonym w 32 tyg. ciąży z powodu wytrzewienia jelit. Przed ukończeniem pierwszego roku życia pojawiły się napady padaczkowe. Zdiagnozowano padaczkę lekooporną. Wraz z padaczką ujawniła się astma oskrzelowa wczesnodziecięca. Paulina jest dzieckiem autystycznym z upośledzeniem w stopniu głębokim. Autyzm zdiagnozowano w lipcu 2014 roku.

Rozwój psychoruchowy Paulinki jest całościowo zaburzony. Dziecko nie mówi, potrzebuje pomocy w każdej codziennej czynności. Od 5 lat jest na diecie bezglutenowej, bezmlecznej i bezcukrowej. Paulina mimo swoich chorób jest bardzo radosnym dzieckiem. Córka potrzebuje stałej i intensywnej rehabilitacji ruchowej, a także wszelkich terapii pedagogicznych, psychoedukacyjnych, komunikacji alternatywnej, terapii wodnej, zajęć z integracji sensorycznej oraz terapii manualnej.

Niestety rodzina dziecka pozostaje tylko na utrzymaniu taty, mama zrezygnowała z pracy by móc opiekować się córką. Obecnie koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziców.

Dlatego prosimy Wszystkich o pomoc i wsparcie leczenia i rehabilitacji naszej córki, by w przyszłości mogła cieszyć się życiem najlepiej jak będzie potrafiła.


Komentarze


  • Ciocia - awatar

    Ciocia

    21.02.2020
    21.02.2020

    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Paulinko 😘

2 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Szkoła Pływania "Wodnik" 🏊‍♂️ - awatar
Szkoła Pływania "Wodnik" 🏊‍♂️
119
Wodniacki Klub Sportowy AQUA Active Kędzierzyn-Koźle - awatar
Wodniacki Klub Sportowy AQUA Active Kędzierzyn-Koźle
142
Drużyna WOPR Turawa - awatar
Drużyna WOPR Turawa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Drużyna WOPR Leśnica oraz Policja Leśnica - awatar
Drużyna WOPR Leśnica oraz Policja Leśnica
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Witkowska - awatar
Dorota Witkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ciocia - awatar
Ciocia
100
Klaudia Strzała - awatar
Klaudia Strzała
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij