Zbiórka Pomagamy na NIEBIESKO - zdjęcie główne

Pomagamy na NIEBIESKO

7 440 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Zbigniew Joniec - awatar

Zbigniew Joniec

Organizator zbiórki

Światowy Dzień Autyzmu już 2 kwietnia, z tej okazji zbieramy pieniądze dla dzieci dotkniętych autyzmem. 

Dzieci, które uczęszczają do Zespołu Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu otrzymają szanse na lepszą komunikację.

Za wszystkie zebrane złotówki zakupimy specjalne komunikatory ułatwiające komunikację.


CZYM JEST AUTYZM?

 • Autyzm jest za­bu­rze­niem neu­ro­ro­zwo­jo­wym, zwią­za­nym z nie­pra­wi­dło­wym rozwojem i funk­cjo­no­wa­niem mózgu we wczesnym dzie­ciń­stwie.
 • Symptomy nie­pra­wi­dło­wo­ści rozwoju ujaw­nia­ją się do 36. miesiąca życia dziecka, czyli do ukoń­cze­nia przez nie trze­cie­go roku życia.
 • Autyzm nie jest chorobą psy­chicz­ną. Jest rodzajem zupełnie innego rozwoju funkcji neu­ro­fi­zjo­logcz­nych.


DODATKOWE DZIAŁANIA

1 kwietnia w miejscowości Reczkowe (Bolesław woj. małopolskie) odbędzie się II Niebieski DogTrekking, składający się z dwóch tras dla biegaczy około 17 km oraz dla dzieci około 3 km.

WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!


Tak było w ubiegłym roku:

- blisko 160 zespołów na starcie

- całodniowy piknik dla dzieci

- niezliczona liczba uśmiechów

POMAGAJ NA NIEBIESKO!

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  05.04.2017
  05.04.2017

  Dziękuję inicjatorowi akcji, panu Zbigniewowi Joniec za bezinteresowna pomoc, wielkie zaangażowanie, poświęcony czas i energię. Życzę Ci Zbyszku aby Twoje wielkie pokłady dobrej woli nigdy się nie wyczerpały. Zachęcam wszystkich do wsparcia akcji.

 • Elevator Service - awatar

  Elevator Service

  04.04.2017
  04.04.2017

  ;)

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  03.04.2017
  03.04.2017

  "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II

 • Niebieski DogTrekking - awatar

  Niebieski DogTrekking

  03.04.2017
  03.04.2017

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom NIEBIESKIEGO BIEGU!

 • Gabriela Osipowska - awatar

  Gabriela Osipowska

  25.03.2017
  25.03.2017

  Powodzenia i dziękujemy za okazałe serduszko wszystkim wspomagającym dzieci ze szkoły 41 W Zabrzu w tym również mojej córki Sandry jesteście Wielcy ❤❤❤

7 440 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Zbigniew Joniec - awatar

Zbigniew Joniec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Joniec Zbigniew - awatar
Joniec Zbigniew
10
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elevator Service - awatar
Elevator Service
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Niebieski DogTrekking - awatar
Niebieski DogTrekking
4 289
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Muszyńska - awatar
Joanna Muszyńska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij