Zbiórka Pomagamy Karoli - zdjęcie główne

Pomagamy Karoli

30 180 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 415 osób
Wpłać teraz
 
Tomek Gieła - awatar

Tomek Gieła

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Karolina. Mam 16 lat i mieszkam w Opolu. W sierpniu 2018 roku z tyłu głowy wyczułam guza, który w ciągu kolejnych 3 miesięcy urósł 5 cm. Został usunięty w marcu 2019 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. Niestety w wakacje guz odrósł w towarzystwie dwóch kolegów dwa mniejsze guzy, co zmusiło mnie do poddania się kolejnemu zabiegowi chirurgicznemu. 

We wrześniu miałam rozpocząć naukę w Liceum, wiązałam z tym duże nadzieje. Liczyłam, że poznam nowych ludzi, miałam nadzieję na prawdziwą przyjaźń, miłość… We wrześniu w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Szpitalu Dziecięcym Klinicznym im. J.P. Brudzińskiego w Warszawie usunięto guzy ze sporym fragmentem czaszki. Pod koniec listopada wykonano rekonstrukcję usuniętego fragmentu. Problem stanowiły wyniki badań histopatologicznych, które w zależności od laboratorium były zupełnie odmienne. Na przemian dowiadywaliśmy się, że zmiana jest złośliwa lub łagodna. Rozpoznanie przeciągało się ponad rok lecz finalną diagnozą był złośliwy mięsak kości. W styczniu 2020 roku po szeregu badań zostałam przeniesiona do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie aktualnie objęto mnie leczeniem w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży. Trafiłam w ręce wspaniałych lekarzy i głęboko wierzę w to, że przy ich pomocy uda mi się wygrać walkę z tą okrutną chorobą. W styczniu zaczęłam chemioterapię. 

Jestem dzielna, nie załamuje się i nie tracę nadziei, w przeciwieństwie do moich rodziców, szczególnie mamy, która bardzo to przeżywa. Mam trójkę rodzeństwa – blisko rocznego Adasia, 4 letnią Marlenkę i 12 letnią Natalkę, którzy są całym moim światem. Bardzo nie chce by moja choroba odcisnęła na nich swoje piętno. Bardzo żałuję, że mama nie może jeździć ze mną na chemioterapię, ale musi zajmować się młodszym rodzeństwem. Tata który zawsze jest przy mnie bardzo mnie wspiera i spełnia każdą zachciankę kiedy jestem w szpitalu. Rodzina jest dla mnie wszystkim i będę walczyć nie tylko dla siebie ale i dla nich. W wolnych chwilach, kiedy lepiej się czuje czytam, rysuję, piszę książki. Chętnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii, z którą to wiąże swoje plany odnośnie studiów.  Kiedy dorosnę bardzo chciałabym pracować jako psycholog i pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów. Marzę o wydaniu w przyszłości książki i podróżowaniu po całym świecie. Bardzo proszę o wsparcie finansowe na moje leczenie i rehabilitacje. Jestem dopiero na początku tej trudnej drogi, ale mam duże szanse na całkowite wyzdrowienie i normalne życie. 

Z całego serca dziękuję wszystkim za pomoc. Trzymajcie za mnie kciuki.


Jak możesz pomóc?

1) Kliknij przycisk "Wpłać teraz" i przekaż dowolny datek na pomoc Karolince,

2) Udostępnij tę zbiórkę rodzinie, przyjaciołom, znajomym na swoich mediach społecznościowych, za pomocą maila czy SMSa - im więcej osób dowie się o akcji, tym większa szansa na jej powodzenie.


Również Twój 1% podatku jest dla nas ważny! 
Przekażesz go wpisując w PIT:
KRS: 0000270809
Subkonto: Gieła, 13041

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • klasa 5b PSP26 - awatar

  klasa 5b PSP26

  16.03.20
  16.03.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia życzą uczniowie wraz z rodzicami klasy 5b PSP nr 26 w Opolu.

 • DZIANIS KALEINIK - awatar

  DZIANIS KALEINIK

  24.02.20
  24.02.20

  Wracaj do zdrowia! Wszystkiego najlepszego!

 • Beata - awatar

  Beata

  24.02.20
  24.02.20

  Karolinko, dajesz radę, jak nie Ty to kto <3

 • Marta Rabarijoely - awatar

  Marta Rabarijoely

  23.02.20
  23.02.20

  Karolinko trzymaj się ,dasz radę pokonać to badziewie, jesteśmy z Tobą cały czas i razem walczymy, aż do zwycięstwa .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.02.20
  23.02.20

  Ogrom pozytywnej energii dla Ciebie Karola 😘

30 180 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 415 osób
Wpłać teraz
 
Tomek Gieła - awatar

Tomek Gieła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 415

Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena - awatar
Magdalena
1 664
Tomasz - awatar
Tomasz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Tomek - awatar
Tomek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij