Zbiórka Wspomóżmy rodzinę Pawła - zdjęcie główne

Wspomóżmy rodzinę Pawła

11 712 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Radwan - awatar

Paulina Radwan

Organizator zbiórki

Potrzebna pomoc!

Kochani ! Podczas prac przy wycince drzew w lesie 17-letni Paweł miał ciężki wypadek w wyniku, którego zmarł w szpitalu. Razem z Nim przy pracy był jego starszy brat oraz jego przyjaciel. Chłopaki po wypadku są w kompletnej rozsypce, pomimo że to nie była ich wina cały czas się obwiniają. Potrzebna jest pomoc finansowa, aby można było opłacić im wsparcie psychologa oraz prawnika, gdyż istnieje prawdopodobieństwo postępowania karnego. 

Każda złotówka przeznaczona na ten cel, będzie bardzo cenna. 

Kochani ! Prosimy o pomoc. 

Szczegóły https://pogorze24.pl/nieszczesliwy-wypadek-w-jastrzebi-w-akcji-smiglowiec-lpr/156746/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 712 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Radwan - awatar

Paulina Radwan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 103

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Robert Nowicki - awatar
Robert Nowicki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bogdan - awatar
Bogdan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Miłek - awatar
Miłek
200
Dominika Gładysz - awatar
Dominika Gładysz
200
Kaja i Grześ - awatar
Kaja i Grześ
200
Kamila - awatar
Kamila
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij