Zbiórka Pomagamy bez limitu - zdjęcie główne

Pomagamy bez limitu

15 550 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób

POMAGAMY BEZ LIMITU! RAZEM POBIJEMY RAKA

Dołącz do nas, wesprzeć AKCJĘ dla fundacji CANCER FIGHTERS, aby pomóc młodym Wojownikom w realizacji ich marzeń. Fundacja pomaga dzieciom w walce z nowotworem. Nie bądź obojętny. Pomóż razem z nami!
 Za zgromadzone pieniądze, zostanie zakupiony sprzęt do walki z rakiem oraz szansa na spełnianie marzeń dzieci!

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY(A)! POMÓŻ NAM WESPRZEĆ MŁODYCH WOJOWNIKÓW W WALCE Z RAKIEM!

Komentarze


 • Slawomir Kuprowski - awatar

  Slawomir Kuprowski

  22.03.2021
  22.03.2021

  W Grupie Siła...

 • Maciej Podgórski Mądre Ubezpieczenia na Życie - awatar

  Maciej Podgórski Mądre Ubezpieczenia na Życie

  10.03.2021
  10.03.2021

  Życzę powodzenia w osiągnięciu celu!

 • Zofia - awatar

  Zofia

  07.03.2021
  07.03.2021

  @monneygrabbing1

 • Alicja Szurek - awatar

  Alicja Szurek

  07.03.2021
  07.03.2021

  Money grabbing

 • Darek B. - awatar

  Darek B.

  02.03.2021
  02.03.2021

  Powodzenia w Waszej akcji, nie dajcie sie rakowi!

15 550 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób

Wpłaty: 146

Dawid - awatar
Dawid
50
Dagmara Socha - awatar
Dagmara Socha
50
Bartosz Luczyk - awatar
Bartosz Luczyk
100
Wojtek - awatar
Wojtek
100
Karola Krolak - awatar
Karola Krolak
50
Ewelina Wiczkowska - awatar
Ewelina Wiczkowska
200
Kuba Piotrowski - awatar
Kuba Piotrowski
205
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MJ Herbals - awatar
MJ Herbals
200
Edyta - awatar
Edyta
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij