Zbiórka Pomagamy bez limitu - zdjęcie główne

Pomagamy bez limitu

15 550 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób

POMAGAMY BEZ LIMITU! RAZEM POBIJEMY RAKA

Dołącz do nas, wesprzeć AKCJĘ dla fundacji CANCER FIGHTERS, aby pomóc młodym Wojownikom w realizacji ich marzeń. Fundacja pomaga dzieciom w walce z nowotworem. Nie bądź obojętny. Pomóż razem z nami!
 Za zgromadzone pieniądze, zostanie zakupiony sprzęt do walki z rakiem oraz szansa na spełnianie marzeń dzieci!

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY(A)! POMÓŻ NAM WESPRZEĆ MŁODYCH WOJOWNIKÓW W WALCE Z RAKIEM!

Komentarze


 • Slawomir Kuprowski - awatar

  Slawomir Kuprowski

  22.03.2021
  22.03.2021

  W Grupie Siła...

 • Maciej Podgórski Mądre Ubezpieczenia na Życie - awatar

  Maciej Podgórski Mądre Ubezpieczenia na Życie

  10.03.2021
  10.03.2021

  Życzę powodzenia w osiągnięciu celu!

 • Zofia - awatar

  Zofia

  07.03.2021
  07.03.2021

  @monneygrabbing1

 • Alicja Szurek - awatar

  Alicja Szurek

  07.03.2021
  07.03.2021

  Money grabbing

 • Darek B. - awatar

  Darek B.

  02.03.2021
  02.03.2021

  Powodzenia w Waszej akcji, nie dajcie sie rakowi!

15 550 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób

Wpłaty: 146

Dawid - awatar
Dawid
50
Dagmara Socha - awatar
Dagmara Socha
50
Bartosz Luczyk - awatar
Bartosz Luczyk
100
Wojtek - awatar
Wojtek
100
Karola Krolak - awatar
Karola Krolak
50
Ewelina Wiczkowska - awatar
Ewelina Wiczkowska
200
Kuba Piotrowski - awatar
Kuba Piotrowski
205
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MJ Herbals - awatar
MJ Herbals
200
Edyta - awatar
Edyta
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij