Zbiórka Panleukopenia zabija !!!!! - zdjęcie główne

Panleukopenia zabija !!!!!

2 011 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

MARRA [*]


Miśka [*]MALEŃSTWO [*]MURKA [*]ANASTAZJA [*]Panleukopenia zabrała dziewięć kocich żyć -  Marra,  Anastazja,  Murka,  maleństwo , dwa buraski  i inne.  

Jesteśmy małą grupą ludzi walczących z bezdomnością zwierząt . Rocznie pomagamy ponad 300 zwierzakom. Samych leczonych jest ponad 260. Nie prowadzimy schroniska i z braku  miejsc  często te najbardziej chore i potrzebujące  trafiają do naszych domów i mieszkań. W tej chwili jest ich ponad 100.  Każdemu jednemu pomagamy , po wyleczeniu i usamodzielnieniu szukamy im domów stałych.


Niestety spotkała ich i nas tragedia , dziewięć kotów odeszło w bardzo szybkim czasie. Część w lecznicy, trzy w domach stałych,  dwa  w tymczasowych.  Kolejne dwa walczą jeszcze o życie. Musimy zabezpieczyć pozostałe koty. Jedyną metodą są szczepionki . Koszt szczepienia od 50zł  do 76zł ( jeden kot) . Szczepiąc ratujemy nie tylko te żyjące i zdrowe , ale jednocześnie dajemy szanse tym  chorym - z krwi kota regularnie szczepionego robi się surowicę. 


Śmiertelność w przypadku nieszczepionych kotów dorosłych dochodzi do 50%,  u kociąt ( 4-6 mies)  80 -90% , u najmniejszych maluszków 90%. 

Sama choroba może zabić kota nawet w ciągu dwóch dni. 

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na szczepionki i zakup lamy bakteriobójczej . 


Nasze tymczasy i te specjalnej troski które muszą zostać zaszczepione :

PIMPUŚ (+16LAT ), ALF, PUSZEK, INDRA, GARGAMEL, KLAKIER, PEREŁKA, KRECIA, MELCHIOR, FUKSJA, GREY, SALEM, TWÓJ, MAŁA, JAGÓDKA, MADZIA,  MALINKA, MISIA, MIŁEK ( PO SKOPANIU), SIEROT ( PO ZMARŁYM), USZEK, NOSKA, GUCIO , PYSIO, WNĘTREK, BRUKSELKA , SZARUSIA, JEŻYNKA, HERA, KLAKSON , RADEMENES, FISIEK ( 19LAT ), DREDKA, HARLEY ,FRANIO, GUZIK , LADY, CZIKITKA, FASOLKA ,WTYCZKA , MINI , SÓWKA , FILIPKA, KLEO, KLEKS , BURASKA,

PSY  Z ULICY TRAFIŁYBY  SCHRONISK MORDOWNI - DREDA, AMI,  SUŁTAN,  TRZYŁAPEK, NELKA , NINIA, MYSZA, LILI ,BEZA  

I INNE,  ORAZ TE KTÓRE W PRZYSZŁOŚCI DO NAS TRAFIĄ .


Pimpuś - ma min 16 lat, z czego 15 lat był kotkiem bezdomnym. Ma chore serduszko, śrut w łapce , chore stawy - prosi o grosik na szczepionkę Malinka - niestety za TM [*]Szarusia - kotka uratowana z działek , zbiera na szczepionkę i leczenie, dostała surowicę Uratowany spod sklepu na wsi Piesek Beza i kotek Miłek skopany zbiera jąna szczepionkę Klakier po poparzeniu zbiera na szczepionkę Ami pies który się przybłąkał, uratowany od schroniska  zbiera na szczepionkę Beza i Niunia znalezione zbierają na szczepionki Gutek znaleziony jako mały chory kociak, zbiera na szczepionkę Kleks z piwnicy , po amputacji główki kości udowej. Zbiera na szczepionkę Dreda znaleziona w Rynie, pogryziona .Zbiera na szczepionkę .Wszystkie uratowane - zbierają na szczepionki Rademenes - już adoptowany , zaczepiony Pani Buraskowa  - uratowana spod śmietnika , min 10 lat . zbiera na szczepionkę Gargamel - kot z nieuleczalnymi problemami gastrycznymi, uratowany od bezdomności. Zbiera na specjalistyczną karmę i szczepionkę Kolejne uratowane, zbierają na szczepionkę Uratowana, zbiera na szczepionkę Puszek , koci dziadek uratowany z ulicy  zbiera na szczepionkę Salem , uratowany z ulicy . Nie radził sobie z bezdomnością . Zbiera na szczepionkę. Krecia kotka od osoby , która ze względu na swoją chorobę nie mogła się nią zajmować .Zbiera na szczepionkę. Harley , połamany z ulicy .Zbiera na szczepionkę .Alf - w trakcie leczenia panleukopeni , dostał surowicę . Kotek uratowany , specjalnej troski po kopnięciu w pyszczek. Uratawany Fisiek 19 lat , zbiera na szczepionkę .Wtyczka , Indra - obie uratowane. Wtyczka z zakładów energetycznych, Indra z cmentarza .Zbierają na szczepionki .Indra Franio z działek z chorym oczkiem .Zbiera na szczepionki. Beza, Niunia , Nela . Zbierają na szczepionki.


Miłek i Pysio po wypadku z oskalpowaną dolną szczęką , karmiony kilka tygodni  strzykawką. Zbierają na szczepionkę 


Jeżynka ze wsi bez matki, potrzebne potrójne szczepienie 

Grey z Bartoszyc spod krzaczka i Noska z ulicy . Zbierają na szczepienie 

Lili odebrana interwencyjnie ze schroniska mordowni ,zbiera na szczepienie 

Lady uratowana przed porzuceniem ,zbiera na szczepienie 

W budce Uszek z ropniami w uszach i Klakier , zbierają na szczepienie Fasolka z fermy , Kleks zbierają na szczepionki 

Suczka Myszka znaleziona jako ok.7 mies szczeniak w grudniu , zbiera na szczepionkę . 

Aktualizacje


 • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

  TOZ Oddział w Kętrzynie

  26.12.2016
  26.12.2016

  Udało nam się zapłacić fakturę za szczepionki , niestety nie mamy opłaconych jeszcze kosztów leczenia , ani zakupionej lamy bakteriobójczej .

  Zdjęcie aktualizacji 2 194

Komentarze


 • Weronika - awatar

  Weronika

  22.12.2016
  22.12.2016

  Dużo siły i zdrowia! Dacie radę, wierzę w to! :)

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   23.12.2016
   23.12.2016

   Dziękujemy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2016
  05.12.2016

  Na zdrowie koteczki. Nie dajcie się choróbskom.

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   07.12.2016
   07.12.2016

   Dziękujemy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2016
  04.12.2016

  Kochane Kotki... Bardzo mi przykro... Kocham Was... Dużo zdrowia ...

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   06.12.2016
   06.12.2016

   Dziękujemy .

 • Julita - awatar

  Julita

  01.12.2016
  01.12.2016

  Zdrówka dla kociaków!

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   02.12.2016
   02.12.2016

   Bardzo dziękujemy .

2 011 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Elisabeth Wegrzynowski - awatar
Elisabeth Wegrzynowski
100
Edyta Mitura - awatar
Edyta Mitura
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Elisabeth Wegrzynowski - awatar
Elisabeth Wegrzynowski
100
Magda Szymczak - awatar
Magda Szymczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Polcyn - awatar
Barbara Polcyn
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij