Zbiórka Walczymy razem o życie Kuby ! - zdjęcie główne

Walczymy razem o życie Kuby !

15 801 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Weronika Szklarska - awatar

Weronika Szklarska

Organizator zbiórki

Kochani zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc. Nasz kochany brat Jakub Szklarski 29 listopada uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu w Belgii. Jego stan jest bardzo ciężki. Kuba walczy o życie. Leczenie w belgijskim szpitalu to spore koszty których nie jesteśmy w stanie pokryć. Podobnie jak możliwość wyjazdu do Belgii. Dodatkowy koszt jego pobytu w szpitalu wynosi 150 euro tygodniowo. Chcielibyśmy być przy naszym Bracie. Prosimy o pomoc. Za kilka dni na świecie pojawi się jego synek, mamy nadzieję, że będą mogli się jak najszybciej zobaczyć. Jego pasją jest muzyka, którą dzielił się z wszystkimi. Spełniał się jako Dj grając na wielu imprezach. Liczy się każda wpłata. Dziękujemy za nawet najmniejsze wsparcie. Prosimy też o modlitwę w intencji Kuby. Nasz brat jest młody i waleczny wierzymy ze z Waszą pomocą wróci do pełni sił !

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  06.12.2018
  06.12.2018

  Wracaj do zdrowia, masz jeszcze dużo rzeczy do zrobienia.

 • Ula Ratajczyk - awatar

  Ula Ratajczyk

  05.12.2018
  05.12.2018

  Trzymaj się, Kuba!

 • K. W. Ernst - awatar

  K. W. Ernst

  05.12.2018
  05.12.2018

  Wracaj szybko do zdrowia. Czekamy na Ciebie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2018
  05.12.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2018
  04.12.2018

  Silny chłopak jest !!! Da Radę !!!

15 801 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Weronika Szklarska - awatar

Weronika Szklarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 320

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Stefania - awatar
Stefania
20
Roma - awatar
Roma
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ewa p - awatar
ewa p
20
ewa p - awatar
ewa p
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa P - awatar
Ewa P
20
Anoninowy - awatar
Anoninowy
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij