Zbiórka Walczymy razem o życie Kuby ! - zdjęcie główne

Walczymy razem o życie Kuby !

15 801 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Zbiórka zakończona
 
Weronika Szklarska - awatar

Weronika Szklarska

Organizator zbiórki

Kochani zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc. Nasz kochany brat Jakub Szklarski 29 listopada uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu w Belgii. Jego stan jest bardzo ciężki. Kuba walczy o życie. Leczenie w belgijskim szpitalu to spore koszty których nie jesteśmy w stanie pokryć. Podobnie jak możliwość wyjazdu do Belgii. Dodatkowy koszt jego pobytu w szpitalu wynosi 150 euro tygodniowo. Chcielibyśmy być przy naszym Bracie. Prosimy o pomoc. Za kilka dni na świecie pojawi się jego synek, mamy nadzieję, że będą mogli się jak najszybciej zobaczyć. Jego pasją jest muzyka, którą dzielił się z wszystkimi. Spełniał się jako Dj grając na wielu imprezach. Liczy się każda wpłata. Dziękujemy za nawet najmniejsze wsparcie. Prosimy też o modlitwę w intencji Kuby. Nasz brat jest młody i waleczny wierzymy ze z Waszą pomocą wróci do pełni sił !

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  06.12.18
  06.12.18

  Wracaj do zdrowia, masz jeszcze dużo rzeczy do zrobienia.

 • Ula Ratajczyk - awatar

  Ula Ratajczyk

  05.12.18
  05.12.18

  Trzymaj się, Kuba!

 • K. W. Ernst - awatar

  K. W. Ernst

  05.12.18
  05.12.18

  Wracaj szybko do zdrowia. Czekamy na Ciebie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.18
  05.12.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.18
  04.12.18

  Silny chłopak jest !!! Da Radę !!!

15 801 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Zbiórka zakończona
 
Weronika Szklarska - awatar

Weronika Szklarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 320

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Stefania - awatar
Stefania
20
Roma - awatar
Roma
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ewa p - awatar
ewa p
20
ewa p - awatar
ewa p
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa P - awatar
Ewa P
20
Anoninowy - awatar
Anoninowy
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij