Zbiórka Misio prosi o wsparcie! - zdjęcie główne

Misio prosi o wsparcie!

160 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Dzisiejszy dzień interwencyjny nie należał do najprostszych. Wybraliśmy się, aby przeprowadzić interwencję poza nasz rejon i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Naszym oczom ukazało się kilka psiaków, jeden w strasznej kondycji. Niestety nie zostaliśmy wpuszczeni na posesję, potrzebna była interwencja policji. Wtedy dopiero udało nam się dokładnie ocenić sytuację. Jeden psiak bardzo potrzebował naszej pomocy. Na pierwszy rzut oka - pies starszy, kuleje, nie widzi, wychudzony, wystraszony. Udało nam się zabrać go ze sobą i pojechaliśmy prosto do weterynarza. Okazało się, że piesek ma około 12 lat, jest skrajnie wychudzony (czego nie widać dobrze na zdjęciach, ale wszystkie kości można łatwo policzyć poprzez dotyk), ma połamane zęby z wielką ilością kamienia oraz problem z łapką - być może miał wypadek, mogło dojść do złamania bądź innego urazu, łapka się zrosła sama bez pomocy weterynarza, stąd kulawizna. Piesek jest niewidomy, zostało to spowodowane najprawdopodobniej również przez uraz typu zadrapanie lub ukucie i ponowny brak pomocy lekarza.
Prosimy o pomoc! Potrzebujemy wsparcia finansowego na leczenie Misia! Misio nie jest wymagającym psem, aktualnie przekonuje się do człowieka, na początku był przerażony, ale po kilku godzinach z nim spędzonych okazało się, że to cudowny pies, którego po prostu nikt nigdy nie kochał. 

Misio aktualnie znajduje się w hotelu, są to kolejne koszta, dlatego bardzo prosimy Państwa o pomoc! 

Dziś Misio miał ogólne badania, badanie krwi (morfologię oraz biochemię), dostał kroplówkę, został odpchlony, w tygodniu ma zostać odrobaczony, a to dopiero początek. Czeka go RTG uszkodzonej łapki oraz dalsza diagnostyka i leczenie. 

160 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gosia p. - awatar
Gosia p.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij