Zbiórka Pomagamy Monice J. - zdjęcie główne

Pomagamy Monice J.

21 741 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Zgnilec - awatar

Dominika Zgnilec

Organizator zbiórki

Nazywam się Dominika i bardzo proszę o pilną pomoc dla mojej cioci - Moniki, która choruje na gruczołowego raka szyjki macicy.

Ciocia ma 45 lat i jest samotną kobietą, której życie w przeciągu kilku miesięcy zmieniło się o 180 stopni. 

Zacznę od tego, że pomimo regularnie wykonywanych przez ciocię badań, dopiero w lutym br.  postawiono jej diagnozę - rak gruczołowy szyjki macicy (nietypowy histologicznie). Podjęto więc próby leczenia, które zakończyły się w maju 2022 r. radykalną radiochemioterapią. Na początku leczenia pomimo rozbieżności wyników badań, nie wykonano rozszerzonej diagnostyki.  Dopiero w lipcu podczas przypadkowych obrazowych badań kontrolnych zostały wykryte przerzuty, nietypowe dla tego rodzaju raka. Istnieje podejrzenie raka synchronicznego. 

Pilnie potrzebne jest wykonanie dodatkowych badań w celu określenia typu nowotworu. 

Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że leczenie w dzisiejszych czasach jest bardzo kosztowne... Dlatego zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na częste dojazdy do szpitala, który znajduje się 270 km od jej miejsca zamieszkania, a także na pokrycie kosztów prywatnych wizyt u specjalistów, dodatkowych badań (w tym genetycznych), a także operacji. Potrzebne będzie leczenie w ramach immunoterapii (lek o nazwie Pembrolizumab), którego koszt miesięczny wynosi ok. 30 tys. zł. 

Ciocia to silna kobieta, wszyscy wierzymy, że uda jej się wygrać z chorobą!

Bardzo proszę o jak najszybsze wsparcie. W tak trudnej sytuacji liczy się każda złotówka.  Z góry dziękuje za każdą pomoc w imieniu swoim, cioci, jak i jej najbliższych. 

Zgoda na publikację została wyrażona. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.08.2022
    29.08.2022

    OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-o-pomoc

21 741 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Zgnilec - awatar

Dominika Zgnilec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 209

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zbigniew Gulczynski - awatar
Zbigniew Gulczynski
10
Danuta Ciesielska - awatar
Danuta Ciesielska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Banaś - awatar
Małgorzata Banaś
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Klaudia K. - awatar
Klaudia K.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij