Zbiórka Pomagam Załodze Bulldoga - zdjęcie główne

Pomagam Załodze Bulldoga

38 330 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 004 osoby

Załoga Bulldoga to zgrana drużyna wolontariuszy, których wspólnym celem jest niesienie pomocy psom w potrzebie. Jesteśmy miłośnikami psów ras: buldog francuski, buldog angielski i mops.  Codzienność w naszej Fundacji to ciężka praca kilkunastu osób – członków zarządu, administratorów oraz moderatorów. Jednak to ogromne wsparcie różnego rodzaju wolontariuszy pozwala nam działać nieprzerwanie od lat - domy tymczasowe, osoby zajmujące się transportem psów, darczyńcy – razem z Wami tworzymy załogową siłę. 

Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku. Ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy w kwestii adopcji i przestrzegania praw zwierząt, odpowiedzialnego zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem.

Jednym z najważniejszych celów naszej działalności jest walka z pseudohodowlami, a ich likwidacja od początku naszego istnienia jest naszym największym marzeniem. Nigdy nie wykupujemy psów z pseudohodowli, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności.

W ciągu ponad 7-letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy już prawie 900 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazanych ze schronisk, porzuconych.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, kastrowane i socjalizowane. 

Sercem naszej Fundacji jest załogowe Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek.  Nasze forum to również miejsce edukacji i integracji osób związanych z Fundacją, platforma wymiany doświadczeń i porad opiekunów naszych załogantów.  Domy stałe oraz sympatycy Fundacji mają także okazję do corocznych spotkań organizowanych w ramach Zlotów Fundacji.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. 

Finansujemy szeroko rozumianą opiekę weterynaryjną naszych podopiecznych, psiaki przebywające na naszym pokładzie są diagnozowane, poddawane specjalistycznym badaniom i konsultowane u specjalistów. Specjalistyczne operacje, operacje ratujące życie bądź zdrowie czy też operacje poprawiające komfort życia to codzienność w naszej Fundacji. Załogowe fundusze przeznaczamy też na zakup leków, specjalistycznej karmy, suplementów diety, zabiegi rehabilitacyjne czy wizyty kontrolne.  Zwykle na naszym pokładzie, czekając na dom stały, znajduje się koło 30 psów.

Niestety część naszych podopiecznych musi zostać poddania specjalistycznej terapii behawioralnej z uwagi na problemy behawioralne takie jak m.in. agresja, lęk czy nadpobudliwość. Rocznie organizujemy kilkadziesiąt  konsultacji behawioralnych, dzięki którym możliwe jest określenie najpilniejszych potrzeb konkretnego podopiecznego a następnie wdrożenie programu naprawczego pod okiem specjalisty. Psiaki z najpoważniejszymi problemami behawioralnymi zostają poddane terapii w hotelach behawioralnych. Obecnie w takich hotelach przebywa 11 psów, a miesięczne koszty ich utrzymania (hotel, wyżywienie, leczenie, treningi behawioralne) to ponad 9000 zł. 

Dodatkowo musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi administracyjnej, opłat pocztowych i telefonicznych czy też koszty utrzymania biura. 

Jednocześnie jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny oraz zbiórki publiczne. Nie pobieramy żadnych dotacji publicznych. 

W związku z uzyskaniem statusu OPP po raz pierwszy można przekazać na wsparcie naszej działalności 1% podatku w zeznaniu podatkowym za rok 2018. Z góry dziękujemy za wybór naszej organizacji podczas rozliczania podatku!

Celem tej zbiórki jest opłacenie bieżących kosztów leczenia i diagnostyki naszych podopiecznych. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności! 

Wszystkich zainteresowanych działalnością naszej fundacji zapraszamy po więcej informacji: 

- Strona: https://zalogabulldoga.org/
- Forum: http://forum.zalogabulldoga.org/
- Facebook:  https://facebook.com/zalogabulldoga/

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • George - awatar

  George

  31.01.2022
  31.01.2022

  Zdrówka dla całej Załogi!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2022
  26.01.2022

  Zdrówka i znalezienia cudownego, kochającego i świadomego domku dla Georga i wszystkich załogantów ❤️🐶 jesteście niesamowici🌞🍀

 • Filip - awatar

  Filip

  26.01.2022
  26.01.2022

  Robicie dobrą robote!

 • Raphael O. - awatar

  Raphael O.

  31.07.2021
  31.07.2021

  Obserwuje i wspieram was już od kilku lat. Robicie na prawdę świetną robotę! Dziękuję wam za to!

 • HALKO TU GLINA CERAMIKA - awatar

  HALKO TU GLINA CERAMIKA

  25.07.2021
  25.07.2021

  Wspieram całym sercem!

38 330 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 004 osoby

Wpłaty: 1 004

Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Jarosław Nogaj - awatar
Jarosław Nogaj
50
Lucyna Myga - awatar
Lucyna Myga
20
Mojzeszek ['] i Szmulik - awatar
Mojzeszek ['] i Szmulik
54
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aldona Borecka - awatar
Aldona Borecka
50
George - awatar
George
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ewa Sadowska - awatar
Ewa Sadowska
100
Karmel - awatar
Karmel
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij