Zbiórka Pomagam Załodze Bulldoga - zdjęcie główne

Pomagam Załodze Bulldoga

36 981 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 961 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Załoga Bulldoga to zgrana drużyna wolontariuszy, których wspólnym celem jest niesienie pomocy psom w potrzebie. Jesteśmy miłośnikami psów ras: buldog francuski, buldog angielski i mops.  Codzienność w naszej Fundacji to ciężka praca kilkunastu osób – członków zarządu, administratorów oraz moderatorów. Jednak to ogromne wsparcie różnego rodzaju wolontariuszy pozwala nam działać nieprzerwanie od lat - domy tymczasowe, osoby zajmujące się transportem psów, darczyńcy – razem z Wami tworzymy załogową siłę. 

Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku, ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy społeczeństwo w kwestii adopcji i przestrzegania praw zwierząt, odpowiedzialnego zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem.

Jednym z najważniejszych celów naszej działalności jest walka z pseudohodowlami a ich likwidacja od początku naszego istnienia jest naszym największym marzeniem. Nigdy nie wykupujemy psów z pseudohodowli, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności.

W ciągu ponad 4 letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy już prawie 600 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazanych ze schronisk, porzuconych.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, kastrowane i socjalizowane. 

Sercem naszej Fundacji jest załogowe Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek.  Nasze forum to również miejsce edukacji i integracji osób związanych z Fundacją, platforma wymiany doświadczeń i porad opiekunów naszych załogantów.  Domy stałe oraz sympatycy Fundacji mają także okazję do corocznych spotkań organizowanych w ramach Zlotów Fundacji.

I Zlot Fundacji odbył się w czerwcu 2016 roku w Ślesinie.

II Zlot Fundacji odbył się w czerwcu 2017 roku w Ślesinie.

III Zlot Fundacji odbył się w czerwcu 2018 w Kobylej Górze.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. 

Finansujemy szeroko rozumianą opiekę weterynaryjną naszych podopiecznych, psiaki przebywające na naszym pokładzie są diagnozowane, poddawane specjalistycznym badaniom i konsultowane u specjalistów. Specjalistyczne operacje, operacje ratujące życie bądź zdrowie czy też operacje poprawiające komfort życia to codzienność w naszej Fundacji. Załogowe fundusze przeznaczamy też na zakup leków, specjalistycznej karmy, suplementów diety, zabiegi rehabilitacyjne czy wizyty kontrolne.  Obecnie na naszym pokładzie, czekając na dom stały, znajduje się prawie 30 psów.

Niestety część naszych podopiecznych musi zostać poddania specjalistycznej terapii behawioralnej z uwagi na problemy behawioralne takie jak m.in. agresja, lęk czy nadpobudliwość. Rocznie organizujemy kilkadziesiąt  konsultacji behawioralnych, dzięki którym możliwe jest określenie najpilniejszych potrzeb konkretnego podopiecznego a następnie wdrożenie programu naprawczego pod okiem specjalisty. Psiaki z najpoważniejszymi problemami behawioralnymi zostają poddane terapii w hotelach behawioralnych. Obecnie w takich hotelach przebywają Coffee, Ptyś, Spike, Bob, Edziu, Ali i Shrek. Miesięczne koszty ich utrzymania to ponad 5000 zł. 

Dodatkowo musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi administracyjnej, opłat pocztowych i telefonicznych czy też koszty utrzymania biura. 

Jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny oraz zbiórki publiczne. Nie pobieramy dotacji publicznych. Od początku działalności publikujemy nasze rozliczenia finansowe. Są one transparentne, co miesiąc wyciąg bankowy pojawia się na Forum Fundacji oraz na fanpage na FB.

W związku z uzyskaniem statusu OPP po raz pierwszy można przekazać na wsparcie naszej działalności 1% podatku w zeznaniu podatkowym za rok 2018. Z góry dziękujemy za wybór naszej organizacji podczas rozliczania podatku!

Celem tej zbiórki jest opłacenie bieżących kosztów leczenia i diagnostyki naszych podopiecznych.Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności! 

Wszystkich zainteresowanych działalnością Fundacji zapraszamy na: 

- Forum Fundacji: http://www.forum.zalogabulldoga.org/ 
- nasz profil na Facebooku:  https://facebook.com/zalogabulldoga/

Dziękujemy, że jesteście z nami!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Raphael O. - awatar

  Raphael O.

  31.07.21
  31.07.21

  Obserwuje i wspieram was już od kilku lat. Robicie na prawdę świetną robotę! Dziękuję wam za to!

 • HALKO TU GLINA CERAMIKA - awatar

  HALKO TU GLINA CERAMIKA

  25.07.21
  25.07.21

  Wspieram całym sercem!

 • Ksawery Bednarek - awatar

  Ksawery Bednarek

  04.07.21
  04.07.21

  Na pomoc dla buldogów angielskich

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.21
  15.06.21

  Trzymam kciuki za wszystkie psiaki 🥰❤️

 • Marta Wróbel - awatar

  Marta Wróbel

  15.06.21
  15.06.21

  Od 2lat wspieram Was 1% podatku. Jesteście najlepszą załogą! To co robicie to mistrzostwo świata! Wszystkiego najlepszego dla Was i tych wszystkich psiaków :)

36 981 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 961 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 961

Szagi - awatar
Szagi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Super Frenchie Białystok - zbiórka z Warsztatów w Białymstoku - awatar
Super Frenchie Białystok - zbiórka z Warsztatów w Białymstoku
1 200
Agnieszka Dybowska - awatar
Agnieszka Dybowska
100
Joanna Mera - awatar
Joanna Mera
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta Trzuskowska - awatar
Marta Trzuskowska
4
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij